Polecane posty

lambogrand    52

witam czy komus z was juz robiono kiedys projekt stalowej konstrukcji dachu na stodole lub oborze interesuje mnie jie taki projekt moze kosztowac na budynek 12 na 22 metry bez zadnych slupow w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

najlepiej kratownica nie musi być aż tak masywna tylko żeby była wysoka bo ona trzymać będzie wysokością


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

projekt zależy od projektanta, czy coś adaptuje czy od 0. Spotkałem się z cenami od 2 do 10 tysięcy


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

Miałem gotowe kratownice więc na budynek 10x16m zapłaciłem 1000 zł gdyby liczył kratownice to byłoby coś ok 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

za 2 tyś kupisz gotowy projekt całej obory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

Mnie chodzi o zaprojektowania samego dachu stalowego na stodole ma przyjsc gosciu na dniach pomierzyc i zrobic rysunek tak wiec jestem ciekaw ile biora za takie rysunki zeby sie przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

lambo przeciez ci napisałem, popatrz na moj post raz jeszcze


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nikita_Bennet
      Witka
       
      Z racji że przymierzam się do małego remontu dachu mego Zetorka 10145 (gruby dach) podzwoniłem poszukać części.
      Niestety robią się problemy. Zetor Kalisz nie wspiera tego co produkowano w Słowacji czyli serii UR2, po lokalnych i internetowych sklepach za wiele znaleźć nie mogę.
       
      Do rzeczy - połamaną mam taką plastikową ramkę od włącznika tylnych halogenów, nawiewów, wycieraczki itp.
      Chodzi mi o tę ramkę/panel znajdującą się z lewej strony (z prawej jest miejsce na radio).
       
      Od czego idzie ją dopasować aby była dostępna na rynku?
      Ogólnie manewr jest tego typu że cała instalację robię od nowa (na przekaźnikach, na dach oddziele bezpieczniki) i obojętnie jaką ramkę wstawię byle miała te 6-7 włączników (halogeny przód, halogeny tył, kogut, wycieraczka przód, wycieraczka tył, dmuchawa).
       
      Macie jakiś pomysł jak to w miarę tanio zrobić? Od jakiego zetorka może pasować (powiększyć otwór mogę spokojnie)?
    • Gość
      Przez Gość
      No właśnie chciałem was powiadomić że na Agritechnice 2013 miała miejsce premiera ciągnika rosyjskiego TERRION o mocy maksymalnej 410 KM. Także Belarus robi bydlę o mocy 355 km w modelu 3552.5. Dlaczego tych belarusów nie sprzedają w Polsce bo na zachód od nas się nie orientuję. Silnik Deutz to i w normach się mieści więc jeśli cena była by konkurencyjna to nie widzę problemu. A myślę że z ciągników które oferowaly moc powyżej 300 km to najgorzej wypadł fendt, bo jako jedyny z dużych ciągników nie osiągnął 400 km.
    • Przez Raczo
      Witam!
      Jestem na etapie udoskonalania mojego projektu dodatkowego "komputera" do prasy zwijającej. Na dzień dzisiejszy czuwa on ( raczej będzie czuwał jak go zamontuje na maszynie ) nad temperaturą 16 łożysk poprzez cyfrowe czujniki temperatury oraz pełni funkcję czujnika cofania ( w nocy słąbo widać co się dzieje za maszyną ). Oczywiście wszystko jest wyświetlane na wyświetlaczu, a przekroczenie ustawionej wartości temp. alarmowane poprzez komunikaty na wyświetlaczu, diody i głośniczek. Całość będzie współpracować z Lely RP445 i NH T6.155. I moje pytanie do was brzmi: Co jeszcze przydatnego mógłbym dołożyć?
      P.S. Licznik bel jest w oryginalnym sterowniku od prasy, a prędkości w ciągniku.
    • Przez lukasz51195
      Witam, panowie mam do was taką prozbe a mianowicie chce zrobić tura na tył na linkę do c330 i prosił bym was o jakeś wymiary belek, co jest potrzebne... Mam trochę materiału belkę metalową,elektrody i spawarkę a co będzie trzeba to się dokupi... Tur musi w mierę wysoko podnosić,bo będzie mi on służył tylko do obornika ... Może ktoś ma z okolic Kocka,łukowa coś takiego...?? Chodzi mi po głowie coś takiego... http://allegro.pl/ladowacz-tur-na-tyl-ciagnika-nowy-lyzka-i4331540607.html... Myślę że w dobrym dziale a jak nie to przepraszam... Za wszystkie potrzebne informacje Dziękuje...
    • Przez DUCH1986
      Witam, czy ktoś z was coś takiego robił. Chodzi mi o to z takimi gumowymi walcami. Ma to być oddzielna maszyna, nie chodzi mi o przystawkę do kosiarki. Macie pomysł jak to wykonać? A może ktoś widział takie coś do sprzedania?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj