Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lampa ostrzegawcza C-360 3p

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share milosz1713

milosz1713

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 22:27

Lampa ostrzegawcza C-360 3p Witam chciałbym zamontować w swoim ursusie c-360 3p lampe ostrzegawcza kogut tylko mam problem od czego wyprowadzić prad??? myślałem nad gniazdem zapalniczki bo można by zamontować znalazl bym miejsce w pulpicie ale z kad wziąśc prąd proszę o pomoc??może mi któś pomoże i doradzi gdzie najlepiej bedzie go zamontować w jakim miejscu tak żeby nie przeszkadzal :-)

Edytowany przez milosz1713, 12 styczeń 2013 - 22:33.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lampa ostrzegawcza C-360 3p Dzisiaj, 19:32
  •  

#2 Share vcc

vcc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 426 postów
  • Zainteresowania:Grunt to prund, a prund to elektryka......

Napisany 12 styczeń 2013 - 22:51

Lampa ostrzegawcza C-360 3p Prąd najlepiej z akumulatora, gdzie indziej go nie znajdziesz :D

Bardziej na poważnie to mozesz z ostatniego bezpiecznika gdzie jest zasilanie światła stop i sygnału podpiąć zapalniczkę aby kogut działał bez stacyjki, lub tak jak w oryginale, podpięte jest gniazdo wycieraczki, pod stacyjkę, co do montażu to raczej z tyłu kabiny (jak masz) na trzpieniu aby można było go szybko montować

agrotysk.pl
Ryki - Słowackiego 23

============================

Zwoleń - Krakowska 7

#3 Share milosz1713

milosz1713

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 23:15

Lampa ostrzegawcza C-360 3p

Prąd najlepiej z akumulatora, gdzie indziej go nie znajdziesz :D

Bardziej na poważnie to mozesz z ostatniego bezpiecznika gdzie jest zasilanie światła stop i sygnału podpiąć zapalniczkę aby kogut działał bez stacyjki, lub tak jak w oryginale, podpięte jest gniazdo wycieraczki, pod stacyjkę, co do montażu to raczej z tyłu kabiny (jak masz) na trzpieniu aby można było go szybko montować

Mam to gniazdo tylko nie wiem czy one ma doprowadzone prad jeśli ma to bym musial na kabel od koguta założyc ta wtyczke co wchodzi do gniazda zapalniczki wtedy jesli dobrze zrozumialem:-) a z ostatniego bezpiecznika to jak powiesz dokładniej???
Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez danielhaker, 16 styczeń 2013 - 18:52.
cytowanie poprzedniego posta

#4 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 13 styczeń 2013 - 01:12

Lampa ostrzegawcza C-360 3p weź najlepiej prąd skądś przez bezpiecznik oczywiście i przez przełącznik i do przełącznika podłącz jeden kabel a drugi na masę do blachy:)
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#5 Share Adatan

Adatan

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja i rolnictwo

Napisany 13 styczeń 2013 - 08:23

Lampa ostrzegawcza C-360 3p Podłącz tak jak radza koledzy wyżej a zamontuj go z lewej strony z tyłu :D

#6 Share milosz1713

milosz1713

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 08:36

Lampa ostrzegawcza C-360 3p Dzięki panowie za odpowiedzi powinienem dać rade :-) teraz mam drugą sprawe mam pług 4 obracany chciał bym go oświetlić bo znaczy chodzi mi o to myslałem nad kogutem też z tylu na magnes tylko moje pytanie czy bym koguta mogł podłączyć do gniazda do przyczep bym kupił wtyczke i kabel pare metrów czy dało by rade podłączyć i oczywiście jak podłączyć?albo podłąnczyć kogout do gniazdka zapalniczki bo mam w ciagniku 2 gniazdka zapalniczki i takie 3 pinowe ale to by wystarczyl kabel 2 zylowy i ta wtyczka do zapalniczki??czy lepiej przez gniazdo od przyczepy??i oczywiscie gdzies bym musial jakis przelącznik coś dac własnie nie wiem jak to wykombinować proszę o radę kolegów... A wracając do koguta na .pług to myślalem albo kogut albo reflektor roboczy zamontowac co było by lepsze????np taki:
Dodany obrazek

lub

Dodany obrazek

#7 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 11:50

Lampa ostrzegawcza C-360 3p Jaki to ciągnik?? Jak masz gniazdo 7 PIN to tam chyba jeden kabel masz wolny jeżeli masz tam za gniazdem kabel siedmio żyłowy..Ale to najlepiej poprowadź ładnie kabel osobno i będzie GIT:D
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share xabi32

xabi32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 17:56

Lampa ostrzegawcza C-360 3p Witam mam problem poniewaz zalozylem koguta masa wszystko zrobione wpiolem sie do tylniej lampy gdy wlacze postojowki to kogut zaczyna dzialac ale po jakies minucie spali mi bezpiecznik i tak juz trzy razy wymienialem bezpiecznik i nie przynieslo zadnego skutku.Jak myslicie co moze byc skutkiem tych palacych sie bezpiecznikow.

#9 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 16 styczeń 2013 - 18:03

Lampa ostrzegawcza C-360 3p Pewnie cos jest nie tak z silniczkiem koguta i przez to tez moze palic bezpieczniki.

Edytowany przez HondaMtx, 16 styczeń 2013 - 18:05.

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

#10 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 16 styczeń 2013 - 18:25

Lampa ostrzegawcza C-360 3p może kabelek plusowy jest gdzieś obtary i styka z masą??
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#11 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 16 styczeń 2013 - 18:35

Lampa ostrzegawcza C-360 3p @sebo no ale jakby stykał to od razu by się bezpiecznik przepalał co nie?
Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

#12 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 19:10

Lampa ostrzegawcza C-360 3p Jaki bezpiecznik i jaka żarówka w kogucie?

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#13 Share xabi32

xabi32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 19:44

Lampa ostrzegawcza C-360 3p Bezpiecznik od swiatel postojowych a zarowka to halogenowa H1

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 20:09

Lampa ostrzegawcza C-360 3p To za duża żarówka jest...Taka ma 55w mocy (tak mi się wydaje) nie można podłączyć tego z takiej lampy...Trzeba zrobić osobny układ przez bezpieczniki i włącznik...