Skocz do zawartości

Zdjęcie

części Zetor czy Zetor Polska

37 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 18 wrzesień 2013 - 17:59

części Zetor czy Zetor Polska Miałem do czynienia z zestawami Zetor Polska oraz pompą hydrauliczną i jestem w 100% zadowolony, także dla mnie to tam wszystko jedno :)
W rolnictwie siła!!! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
części Zetor czy Zetor Polska Dzisiaj, 22:55
  •  

#22 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2079 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 18 wrzesień 2013 - 18:02

części Zetor czy Zetor Polska No jasna sprawa do tej pory tak, chodzi oby dalej tak pozostało ;)

#23 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 wrzesień 2013 - 18:09

Miałem do czynienia z zestawami Zetor Polska oraz pompą hydrauliczną i jestem w 100% zadowolony, także dla mnie to tam wszystko jedno :)

A ja kupiłem ostatnimi czasy pompę Zetora (tak oryginał za sześć stów) i niestety nie jest to już to co przed laty...poprzednia wytrzymała bodajże 6 czy 7 lat w ładowaczu,polska CAŁY rok :D ,a ta nowa czeska owszem działa ale w porównaniu do tej starej nie ma polotu...

#24 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 18 wrzesień 2013 - 18:11

części Zetor czy Zetor Polska Ja mam pompę do C-360 podnośnika Zetor Polska za niecałe 260, także o innej mowa :) Myślę, że robią ją gdzieś u nas w Polsce, ale jeszcze nie wiem gdzie :)
W rolnictwie siła!!! :)

#25 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2125 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 21 wrzesień 2013 - 17:29

części Zetor czy Zetor Polska Narazie Zetor Polska to nowoiść więc nie ma się co wypowiadać.
Bo żeby sie wypowiedzieć trzeba zrobić kilkadziesiąt motogodzin i zobaczyć jak sprzet pracuje na danym zestawie.

Edytowany przez KULAWA_KOZA, 21 wrzesień 2013 - 17:33.

#26 Share kamion

kamion

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 październik 2013 - 19:55

części Zetor czy Zetor Polska Składałem silnik zetora sześciocylindrowego zeszłej zimy, zestawy Zetor Polska białe pudło czerwone napisy. Temperatura na zewnątrz -15 w garażu -10 fajnie było. Silnik pochodził około 3 godzin i zaczął stukać. Po pierwszym szoku sprawdzanie: ciśnienie oleju ok. zawory ok. korbowody przykręcone stopy także więc zdejmuję głowicę. Na wewnętrzych stronach tuleji jakieś zgrubienia okazało się że aluminium z tłoków przywarło do tulei. Wyciągamy tuleje tłoki pierścienie czyścimy ładnie i oddaję do sklepu na reklamację. Czekam spokojny i czekam i czekam i nagle bum dzwonią ze sklepu reklamacja rozpatrzona. Pędzę po nowe zestawy i tu rozczarowanie " reklamacja rozpatrzona i dorzucona z powodu PRZEGRZANIA SILNIKA. Trzymajcie mnie. Zawodowo zajmuję się naprawami traktorów złożyłem wiele silników ale to mnie zaskoczyło. Po konsultacji z klientem założyłem te nieszczęsne tuleje stare orginalne tłoki i nowe pierścienie. Silnik pracuje cały rok ma dobrą moc nie bierze oleju. Od tamtego razu tylko tuleje MAHLE z pierścieniami Prima. Pozdrawiam

#27 Share DAREK

DAREK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 25 listopad 2013 - 13:22

części Zetor czy Zetor Polska a jakie tłoki ??

#28 Share kamion

kamion

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 grudzień 2013 - 15:25

części Zetor czy Zetor Polska Tłoki jak w zestawach Mahle chyba że klient zgadza się na dopłatę do tłoków gorzyckich. Osobiście uważam iż w zestawie tuleja tłok i pierścienie tłoki są najmniej ważne Często montuję nowe tuleje Mahle pierścienie Prima i stare orginalne tłoki pod warunkiem zachowania dopuszczalnych luzów pierścieni w rowkach oraz otworu pod sworzeń. Należy również pamiętać o grupach selekcyjnych.

#29 Share DAREK

DAREK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 02 styczeń 2014 - 21:05

części Zetor czy Zetor Polska na kulturę pracy ma wpływ tłok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share barti212121

barti212121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , uprawa ziemi , hodowla , przyroda , biologia , praca na wsi , muzyka , motoryzacja w rolnictwie :)

Napisany 04 styczeń 2014 - 23:54

części Zetor czy Zetor Polska Witam sory ze w tym temacie ale do końca nie wiedzialem gdzie zadac to pytanie :) a wiec : Czy jest mozliwosc w zetorze 8011 wymiany jabuszek w ramionach zaczepu na haki lub wymiana całych ramion z hakami na zatrzaski zeby po prostu ułatwic sobie zaczepianie maszyn :) ? A poza tym jeszcze jedno : jesli bardzo kiepsko dzila mi w nim wspomaganie kierownicy na postoju ciezko a podczas jazdy troszke lzej sie kreci to lepiej wymieniccałą pompe wspomagania czy jakas czesc : serwo , orbitrol itp ? Prosze o pomoc czekam na odpowiedzi z gory dzieki i pozdrawiam :)

#31 Share Robes

Robes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 29 październik 2014 - 17:57

Zetor to zetor. ZP to niejako filia zapewne. Co do czesci to zoabczcie sobie tutaj. Bardzo duzy wybor http://hurtowniaroln...iagnikow/zetor/ Jak z jakoscia i przesylka to juz moze byc roznie i nie dam glowy uciac.

#32 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2434 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 29 październik 2014 - 18:24

Jaka dyskretna reklama :D No chyba że wszyscy Twoi znajomi robią zakupy tylko w tym sklepie to przepraszam że osądzam :)

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#33 Share andrzej300

andrzej300

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 30 listopad 2014 - 11:43

Bo zetor polska są robione w polsce:D

Chłopie co teraz jest robione w Polsce

Zetor Polska nie ma żadnych linii produkcyjnych..oni są tylko sprzedawcą..możliwe że pakują to też u siebie chociaż niekoniecznie.

Natomiast producent to już jest inna historai.

Edytowany przez andrzej300, 30 listopad 2014 - 11:44.

#34 Share ZetorPower

ZetorPower

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 24 kwiecień 2016 - 11:20

Ja przy ważniejszych naprawach w zetorach części zamawiam tylko i wyłącznie w kaliszu czesci mam w garażu na drugi dzień i zawsze są orginalne przewaznie tansze niz na allegro czy w innych sklepach internetowych z czesciami. Przykład ostatnio regeneracja  wzmacniacza w zetorze 10540 koszt czesci 2000zł w Kaliszu ,koszt czesci w sklepie z czesciami "u Gienka" 3200zł niektore nie orginalne, koszt tych samych czesci w sklepach internetowych srednio 2800zł. cena całego kosza wzmacniacza w kaliszu 5000zł , kosz w sklepie "u gienka" 5800zł  cena kosza srednio w sklepach internetowych ok 6000zł. Dlatego przy wazniejszych naprawach silnikow czy skrzyn biegow czy mostow lepiej wybrac czesci ogrinalne u sprawdzonego dostawcy moze i czasem zapłacisz wiecej ale masz pewnosc ze to troche pochodzi

zetor 7211
zetor 10540
zetor 18345
XTZ T-150K

#35 Share DarekD

DarekD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 13 maj 2016 - 12:34

ale,ale !!! Pisz dokładnie u kogo w Kaliszu : serwis Zetora , TZM, Agrozeto itd .itp ............

nowy

#36 Share ZetorPower

ZetorPower

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 14 maj 2016 - 17:47

Zetor Polska Sp Z.o.o. ul wrocławska  Panie DarkuD

zetor 7211
zetor 10540
zetor 18345
XTZ T-150K

#37 Share DarekD

DarekD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 15 maj 2016 - 07:34

jest też dużo sklepów internetowych oferujących oryginały ( nie musi to być koniecznie serwis)  i z własnego doświadczenia wiem ,że jest zawsze taniej niż w Zetor Polska no chyba ,że  część leży na półce kilka lat wcześniej , zakupiona w niższej cenie .

5tys. za kosz to cena brutto (jeśli tak to okazja ) ?

Odnośnie orygianalnych zestawów naprawczych silnika ( pudełka z banderolami Oryginał PDC Żetor) ,oferowanych w serwisie Zetora w Kaliszu to nie jest to co idzie na pierwszy montaż -silnik powinien chodzić jak nowy a tak nie jest (sprawdzone po kilku remontach na bazie tych niby orygianałów )

Edytowany przez DarekD, 15 maj 2016 - 07:41.

nowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#38 Share ZetorPower

ZetorPower

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 11 czerwiec 2016 - 20:19

ja ta przykładowa awarie miałem przed świetami wiec w swieta przejrzałem sklepy internetowe a po swietach dzwoniłem i kaliszu wyszło mi najtaniej a cena całego kosza to 5 tys brutto dokładnie było to 4950zł może i okazja ale dało sie starego zregenerowac i wyszło taniej

zetor 7211
zetor 10540
zetor 18345
XTZ T-150K

Dodaj odpowiedź