Geronimo

Dziwna oferta kupna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dezmond_
      Podczas jazdy ciągnikiem nagle zatrzymał się, zgasły wszystkie światła. Nie wiedząc co się dzieje zgasiłem go a potem próbowałem go odpalić ale okazało się że akumulator jest rozładowany. Odpaliłem go przy pomocy drugiego ciągnika(połączyłem kablami i odpalił przy tej pomocy). Teraz normalnie zapala jednak nie działają żadne światła ani nie chce ruszyć. Tur także działa normalnie. Może ktoś wie jaka może być przyczyna?
      ​ Proszę o szybkie odpowiedzi bo trzeba odśnieżać.
    • Przez agrofoto
      Drodzy AGROFOTOWICZE !!!
      Zapraszamy na czat z ekspertem firmy Intermag, który odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 20.00.
      Tematem spotkania będzie : "Na wiosnę INTERMAG – zalecenia nawozowe, nowości, oferta"
       
       
      UWAGA NAGRODY!!! DLA 5 najaktywniejszych uczestników zestawy dwóch produktów INTERMAG!!!


















    • Przez marian7k
      Poradzcie co mam robić:przed żniwami sprzedałem kombajn zbożowy i spisaliśmy umowę kupna-sprzedaży pieniądze przesłane były przelewem.Teraz pod koniec żniw kupiec domaga się odemnie części kasy bo kombajn psuł się.Czy mam takie zobowiązanie,kombajn odbierał osobiście w asyscie niby znającego się na rzeczy i w umowie było zapisane że stan techniczny maszyny jest mu znany.Od transakcji upłynęło 6 tygodni. Myślę że jak teraz oddam mu jakieś pieniądze to tak jakbym przyznał się do winy i po pewnym czasie będzie żądał następnych pieniędzy.Osobiście nie widzę swojej winy że kombajn psuł się w żniwa.Jak to wygląda z punktu prawnego bo gość grozi mi sądem i izbą skarbową.Jak wy zachowalibyście w takiej sytuacji,bo gościu pomieszał mi w głowie.
    • Przez AgroGrupa
      F5 Konsulting Sp. z . na zlecenie naszego klienta IDFS Sp. z . poszukuje osoby na stanowisko:
       
      Asystent ds. Obsługi Klienta
      (miejsce pracy: Poznań)
       
      AGRO-GRUPA.pl to inicjatywa poznańskiej firmy IDFS Sp. z ., zajmującej się tworzeniem innowacyjnego oprogramowania, którego celem jest wsparcie wzajemnej współpracy rolników oraz ułatwienie zarządzania gospodarstwem. Firma IDFS Sp. z . jest twórcą e-usługi AGREGO – oprogramowania do zarządzania grupą producentów rolnych.
       
      ZADANIA:
      ·         sprzedaż i pozyskiwanie klientów
      ·         budowanie i utrzymywanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi klientami systemu AGREGO (doradcami, grupami rolnymi)
      ·         zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów
      ·         doradztwo merytoryczne i informatyczne w zakresie obsługi systemu AGREGO
      ·         wsparcie przy umawianiu i organizacji spotkań
      ·         raportowanie efektów sprzedaży
       
      WYMAGANIA:
      ·         wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
      ·         samodzielność, dobra organizacja pracy oraz dynamizm w działaniu
      ·         znajomość obsługi komputera, umiejętność szybkiej nauki nowych programów informatycznych
      ·         dyspozycyjność min. 30h w tygodniu
      ·         prawo jazdy kat. B
      ·         mile widziana znajomość branży rolnej
       
      OFERUJEMY:
      ·         atrakcyjną pracę przy innowacyjnym projekcie (umowa zlecenie)
      ·         możliwość kreowania trendów na rynku rolnym
      ·         szansę rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych kompetencji
      ·         elastyczne godziny pracy
      ·         możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym
      ·         motywacyjny system premiowania adekwatny do osiąganych wyników
      ·         do dyspozycji laptop oraz telefon komórkowy
       
      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą e-mailową na adres: dobrochna.ciosek@f5.pl
      Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)".
       
       
       
    • Przez KSService
      Witam, Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z rejonu zachodniopomorskiego, czołowego producenta nawozów dolistnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
      Poszukiwani są Kandydaci z doświadczeniem w branży rolniczej.
      Oferujemy elastyczne godziny pracy, szkolenia i atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + prowizje!
      Zainteresowanych dalszym zapoznaniem się z ofertą prosimy o nadsyłanie CV na adres a.zmijewska@ksservice.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj