Skocz do zawartości

Zdjęcie

Genie 2506

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kadzian

Kadzian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 18:15

Genie 2506 Witam jestem tu nowy i poszukuje małej ładowarki teleskopowej o niskim gabarycie. Mam na oku ładowarke GENIE 2506. Miała by ona na moim gospodarstwie wywalać obornik od bydła chodowanego na głębokiej ściółce i do zworzenia bel słomy z pola. Przoszę o mądre opinie na jej temat.

GENIE1.jpg

GENIE2.jpg

GENIE3.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Genie 2506 Dzisiaj, 21:24
  •  

#2 Share kurak

kurak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 09:33

Genie 2506 Z tego co widzę, to nie jest taka mała ta ładowarka. Na Twoim miejscu szukałbym jakiejś na skrzyni biegów - JCB, Manitou, nie na hydrostacie. Dzięki temu będziesz mógł sam ściągać tą słomę ładowarką bez użycia traktora.
Pozdrawiam,
Robert

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share mariusz2213

mariusz2213

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:Telefony, quady i Golf IV. ;)

Napisany 23 styczeń 2013 - 17:01

Genie 2506 Witam, ja posiadam Genie GTH-3007, czyli delikatnie większą. Ładowarka bardzo dobra, mogłaby mieć delikatnie większy promień skrętu. Sprzęt silny jak na swoją moc (w 3007 jest 80,5 km). Moja służy do ładowania obornika w kurnikach. Zdarza się że i robi dłuższe trasy i na pusto i z przyczepą i nigdy nie ma problemu z jazdą. I nie trzeba przerzucać na ten niższy bieg. Ciągałem na polu przyczepę załadowaną prawie do pełna (około 7 ton + masa przyczepy czyli około 9 ton) i bez problemu jechałem na zającu.
Chcesz kupić nową? Podjedź do najbliższego Gizo, powinni dać pojeździć, może mają jakieś używane.
Ja polecam. A jeśli chcesz kupić używaną to szukaj również Terex GTH-2506 bo to jest to samo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Kadzian

Kadzian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 20:20

Genie 2506 Dzięki za odpowiedzi, najeździłem sie trochę po zachodniej polsce i popoytałem sprzedawców ładowarek i w różnych takich komisach tak naprawde to każdy chwalił swoje. W ostateczności kupiłem caterpillar th210 2005r. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.