Skocz do zawartości

Zdjęcie

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu.

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MarcinNH

MarcinNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 styczeń 2013 - 17:28

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. Nie wiem w którym dziale to dać. Obok mnie robią obwodnice no i stawiają u mnie na placu koparke fadrome i spych. Ile mam ich za to kasować ? Połowa placu rozmaraszona, łąka tez bo mi przez nią przyjeżdżają na plac. Dzięki za odp
www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. Dzisiaj, 04:21
  •  

#2 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 17:57

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. Jak dobrze pogadasz to Ci podworko asfaltem wyleja ;)

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#3 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 18:44

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. Sąsiadowi zalali asfaltem koło 20metrów wjazdu na podwórko, z 5 maszyn tam u niego zostawiali przez kilka dni. Jak dłużej u Ciebie będą do nawet dużeł łaski z tym asfaltem nie zrobią, trzeba z nimi dobrze pogadać ale nie można też przesadzić.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2013 - 19:19

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. Był podobny temat na forum, tylko tam chodziło o zawracanie się ciężkiego sprzętu na podwórku (pojadów członowych z naczepami).

Poprostu zamknąć wjazd podówrka, nie mówię o jakichś bramach za grube $ ale łańcuszek przez drogę wjazdową powinien pomóc...

Post nie na temat !

Edytowany przez przemrolnik, 11 styczeń 2013 - 18:53.

#5 Share ciastek12

ciastek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 19:53

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. @zetorek1234 ale w tym przypadku chodzi chyba o to że właściciel sie zgodził.

#6 Share Bob

Bob

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:10

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. Ja za postój dwóch koparek jcb, obrotówki cat i jednego czteroosiowego mana kasowałem 2tyś na miesiąc do tego nieograniczone usługi tym sprzętem u mnie w polu czy obejściu np udrożnienie rowów czy wykorytownie i wysypanie tłuczniem podwórka z tyłu na zagrodzie itp. Jak się dogadasz i jak im będzie zależało to możliwości są nieograniczone.

#7 Share MarcinNH

MarcinNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:14

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. Ja sie zgodziłem, a oni asfaltu nie leją jeszcze dopiero kopią kamień wożą itp. będe z nimi negocjował

#8 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3462 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 10 styczeń 2013 - 21:56

Ja za postój dwóch koparek jcb, obrotówki cat i jednego czteroosiowego mana kasowałem 2tyś na miesiąc do tego nieograniczone usługi tym sprzętem u mnie w polu czy obejściu np udrożnienie rowów czy wykorytownie i wysypanie tłuczniem podwórka z tyłu na zagrodzie itp. Jak się dogadasz i jak im będzie zależało to możliwości są nieograniczone.

Ha ha ha wyobraźnię to kolega widzę ma niezłą . Do mnie ich przyślij policzę po 1900zł ha ha ha

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#9 Share Bob

Bob

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 09:41

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. Chłopaku jak u Ciebie we wsi będziesz kiedyś miał asfalt to pogadamy, co Ty myślisz że z dzieckiem gadasz?

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2013 - 14:59

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. No jeżeli się zgodził to inna sprawa, to już nic nie poradzisz, jedna sprawa, kup flaszkę i pogadaj z chłopami a jak nie to dzwoń... :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share MarcinNH

MarcinNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 15:10

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. @mariusz nie bądź taki mądry, dziś rozmawiałem ze znajomym u jego szwagra też postawili to właśnie 2 tys za miesiąc płacili.
@zetorek po co flaszka, nie będe do nich dopłacał. W każdej chwili ich moge wywalić a wtedy muszą załatwić sobie stróża do pilnowania sprzętu. A dziś dojechał jeszcze 1 spych.

#12 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 15:50

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. Wszystko zależy także gdzie mają swoją bazę główną. Jeśli mieli by z całym sprzętem dojeżdżać po np 20km w jedną stronę to nawet te 2 tysiące to dla nich będzie opłacalne. Trzeba wszystkie czynniki wziąć pod uwagę i realnie z nimi pogadać i coś na pewno można dla siebie załatwić żeby wilk był syty i owa cała ;)

#13 Share hoodoowca

hoodoowca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 465 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 18:48

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. Mój znajomy miał taki postój na podwórku to płacili- mu na dodatek zatrudnili go z ciągnikiem i beczką do polewania mówił że na nową zarobił a na koniec nawieźli mu frezowanego asfaltu i utwardzili podwórze.

#14 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3462 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 11 styczeń 2013 - 20:33

@mariusz nie bądź taki mądry, dziś rozmawiałem ze znajomym u jego szwagra też postawili to właśnie 2 tys za miesiąc płacili.
@zetorek po co flaszka, nie będe do nich dopłacał. W każdej chwili ich moge wywalić a wtedy muszą załatwić sobie stróża do pilnowania sprzętu. A dziś dojechał jeszcze 1 spych.

Nie chodzi mi o te 2 tys bo to możliwe jeśli to poważna firma i poważny sprzęt ale " nieograniczone usługi tym sprzętem" to już przesada .
Tak @ bob właśnie tak mysle :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#15 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2013 - 00:28

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. U mojego ojca jak stali to nie chciał kasy, ale ropą to co tylko dno miało to pozalewane było :P

a i kamienia nawiezli i powalcowali jak trzeba :D

Edytowany przez esgreg, 12 styczeń 2013 - 00:29.

#16 Share MarcinNH

MarcinNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 09:23

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. Ropy za darmo nie chcą dać

#17 Share Bob

Bob

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 17:53

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. Mariuszku to jesteś w błędzie ale ja z chorych ludzi się nie śmieję tylko im współczuję.
MarcinNH jak im będzie zależało to zapłacą te pięć stów od sprzętu na miesiąc, poza tym jakby nie było parking strzeżony będą mieli. Możliwości jest kupa, ważne żeby chcieć się dogadać.

#18 Share kazoo

kazoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 28 maj 2013 - 13:26

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. U mnie będą kanalizacje robić i chcą na podwórku zostawić rury i koparki. Jeszcze nie wiem ile koparek. Ile za takie coś mogę liczyć?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 29 maj 2013 - 11:02

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu. u znajomego zostawiali to podjazd z 300m ma w asfalcie i całe podwórko, za to oni mają parking strzeżony na cały sprzęt i paliwo. Droga zrobiona tak jak normalnie robią drogi od zera czyli wybrane utwardzone odwodnione boki ze studzienkami i całe podwórko to samo. Na początku ludzie odmawiali bo hałas i ciężki sprzęt a później tylko pytali czy nie chcą zostawić heh. Do tego całą gospodarkę ma ogrodzoną teraz tymi płotkami panelowymi co w zdłuż autostrady nieraz dają aby zwież nie chodził. Widocznie im się to opłaciło, dodam że kasy nic nie brał od nich. A syn jego dostał prace w firmie która sprzęt zostawiała na ciągniku z tą wapniarką czy jak to się tam nazywa i teraz jak autostrada już wybudowana to jezdzi z nimi po budowach. Dla nich to mały wydatek przy możliwości uszkodzenia sprzętu albo kradzieży bo tanie to to nie jest