łukasz

Ceny przyczep metaltech

Polecane posty

Matuch    1

Spieszę z odpowiedzią ;)

 

DB 10000

 

Wyposażenie standardowe:

- dwuosiowa, trójstronny wywrót,

- zestawy kołowe resorowane, resory paraboliczne,

- ładowność techniczna 10.000 kg,

- masa własna 3.300 kg,

- prędkość homologacyjna 30 km/h,

- hamulce pneumatyczne,

- hamulec ręczny,

- dwuobwodowa instalacja pneumatyczna,

- elektryczna instalacja oświetleniowa,

- drabina,

- błotniki na kołach tylnych,

- nadstawa,

- centralne zamki burt,

- otwierana okno zasypowe w tylnej klapie,

- kliny podporowe,

- ogumienie 385/65x22,5 (bieżnikowane),

- kąt wywrotu 50 st.,

- jeden siłownik hydrauliczny,

- zawór odcinający aut.hydraulikę przy max.kącie wywrotu.

 

DB 12000

Wyposażenie standardowe:

- dwuosiowa, trójstronny wywrót,

- zestawy kołowe resorowane, resory paraboliczne,

- ładowność techniczna 12.000 kg,

- masa własna 4.000 kg,

- prędkość homologacyjna 30 km/h,

- hamulce pneumatyczne,

- hamulec ręczny,

- dwuobwodowa instalacja pneumatyczna,

- elektryczna instalacja oświetleniowa,

- drabina,

- błotniki na kołach tylnych,

- nadstawa,

- centralne zamki burt,

- otwierana okno zasypowe w tylnej klapie,

- kliny podporowe,

- ogumienie 385/65x22,5 (bieżnikowane),

- kąt wywrotu 50 st.,

- jeden siłownik hydrauliczny,

- zawór odcinający aut.hydraulikę przy max.kącie wywrotu.

 

DB 14 000

 

Wyposażenie standardowe:

- dwuosiowa, trójstronny wywrót,

- zestawy kołowe resorowane, resory paraboliczne,

- ładowność techniczna 14.000 kg,

- ładowność homologacyjna 13.000 kg

- masa własna 5.000 kg,

- prędkość homologacyjna 30km/h,

- hamulce pneumatyczne,

- hamulec ręczny,

- dwuobwodowa instalacja pneumatyczna,

- elektryczna instalacja oświetleniowa,

- drabina,

- błotniki na kołach tylnych,

- nadstawa,

- centralne zamki burt,

- otwierana okno zasypowe w tylnej klapie,

- kliny podporowe,

- ogumienie 385/65x22,5 (bieżnikowane),

- kąt wywrotu 50 st.,

- jeden siłownik hydrauliczny,

- zawór odcinający aut.hydraulikę przy max.kącie wywrotu:

 

Konkretne ceny i specyfikację znajdziecie na stronie Korbanków:

http://www.korbanek.pl/domhandlowy/ws/pl/metaltech.html

 

Wyposarzenie dodatkowe:- plandeka ze stelażem - 2 330 (dla DB 14 - 2 750)

- pomost roboczy (musi być) - 380

- koło zapasowe z koszem - 1320

- zaczep tylny 16t - 420

- zaczep tylny 20t - 877

- zaczep tylny automatyczny - 1390

- koła 425/65x22,5 - 570 - dopłata na jedno kolo

 

Pozdrawiam


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucas    0

Dzieki wielkie za odpowiec a wiesz ile moze kosztuje os na 50km/h i hydraulicznie otwierane boczne burty?

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Hydrauliczne otwieranie bocznej burty - 850 zł netto za stronę

tylnej burty - 3 410 netto

dostosowanie do 60 km/h (na 50 nie ma):

- DB 6000 i 8000 brak możliwości

- DB 10000 - 1250 zł

- DB 12000 - 2550 zł

- DB 14000 - 2550 zł

- DB 20000 - 3880 zł

 

Nie mam problemu ;)

 

 

http://www.korbanek.pl/domhandlowy/ws/pl/metaltech.html


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

a moj tesciu robi te przyczepy ;) i jestem ciekaw jak one sie sprawoja bo wiem ze materiały to maja bardzo dobre i metal tech stawia na jakosc ale co wy koledzy po fachu o nich sądzicie??????


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

ja mogę powiedzieć tylko, że sprzedają się jak świerze bułki, a i zdobyły uznanie za zachodnią granicą, więc chyba jakościowo odpowiadają.

Jakbyście mieli jakieś zapytania o wyposażenie, czy ceny to walcie śmiało ;)

Pozdrawiam


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Za granicą to może i zdobyły uznanie bo tam jest puszczana inna jakość tych ptrzyczep, to co idzie na Polskę jest chyba 3 kategorii. Wiem co mowię mam ich 3 przyczepy ostatnią kupoiłem w styczniu. Wszystkie trzy były poprawiane, oczywiście oczekiwanie na serwis to 3-5 miesięcy nie wcześniej, szkoda gadać. Termin dostawy w tej firmie też nie istnieje , czasem się zdaża że przeciągają go o 4 miesiące nawet. Wydaje mi się że dla tej firmy liczy się klijent na zachodzie a na Polskę to już druga kategoria ludzi. Chyba leiej by było ich przyczepy kupić przez dealera w Angli w tedy jakoś wykonania była by ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22
Za granicą to może i zdobyły uznanie bo tam jest puszczana inna jakość tych ptrzyczep, to co idzie na Polskę jest chyba 3 kategorii. Wiem co mowię mam ich 3 przyczepy ostatnią kupoiłem w styczniu. Wszystkie trzy były poprawiane, oczywiście oczekiwanie na serwis to 3-5 miesięcy nie wcześniej, szkoda gadać. Termin dostawy w tej firmie też nie istnieje , czasem się zdaża że przeciągają go o 4 miesiące nawet. Wydaje mi się że dla tej firmy liczy się klijent na zachodzie a na Polskę to już druga kategoria ludzi. Chyba leiej by było ich przyczepy kupić przez dealera w Angli w tedy jakoś wykonania była by ok.

to ze za granice ida lepsze jakosciowo przyczepy to nie prawda wiem co mowie kolego a to ze terminow nie dotrzymuja to nie tylko oni bo unia tak samo jak kupowalem mojego ibisa to tak samo termin przesowali z dostawa 4 razy wiec to nic dziwnego aktualnie. a to ze z serwisen tak leca w kulki to naprawde duzy minus. a wroce jeszcze do tego co mowiles ze za granice ida lepsze wyroby to nieprawda tylko zalezy ktora zmiana sklada bo jak skladaja stary pracownicy to dobrze robia tylko gozej jak trafiles na egzemplaze co skladaja uczniowie co sie ucza dopiero pracowac to wiadomo jak to lepki robia zeby tylko odwalic sfoje i do domu wiem co mowie mam zrodla z 1 reki.


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek5290    17

Witam, ja posiadam aktualny cennik przyczep metaltech jak ktos cche to moge wyslac na e-mail albo mozna tez napisac meila do firmy oni powinni odpisac


Odpowiadam za to co powiedziałem (napisałem), nie za to co zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelop14    1

JA kupiłem db10000 za 53 tys w full opcji


Moje maszyny New Holland tc5050, Claas Arion, Celtis Ursus 360, 330, przyczepa metal-tech db 10000, siewnik sulky,opryskiwacz Krukowiak apollo 1600, prasa Claas rolland 340, Rozsiewacz sulky 800l, ładowarka weideman 3002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
a znacie aktualną cenę przyczepy BD 6000 i DB 8000??

Tutaj są ceny ale przyczep z tamtego roku i są to powystawowe więc trochę tańsze.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

DB 6 - 30 570 PLN netto

DB 8 - 37 580 PLN netto

 

to jest cennik, w Korbankowie dostaniesz ok. 3-5 % upustu i dowóz.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikD    0
Tutaj są ceny ale przyczep z tamtego roku i są to powystawowe więc trochę tańsze.

 

Kpina, to ja mogę te modele nabyć w niższej cenie ale z 2009 roku i do tego nie są powystawowe.

 

DB 6000

29,650

 

DB 8000

36.500

 

DB10000

43.700

 

DB12000

45.700

 

DB14000

54.550

 

DB20000

93.650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

Raczej netto. Jak pytałem o db 10000 to mi sporo ponad 50tys brutto zaśpiewali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

kupcie sobie Pronary, średnio o 10 tys tańsze na sztuce a wykonanie prawie takie samo!


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Nie lubie słowa "prawie", daje co niektórym za duży margines błędu.

Jak potrzebujesz przyczepę do kartofli, lub buraków to z powodzeniem bierz Pronara,

w końcu jest sporo tańszy. Musielibyście zobaczyć takie dwie przyczepy, jak wyglądają po dwuch latach użytkowania. Ale jak potrzebujecie szczelną (nawet po kilkudziesięciu otwarciach burt) przyczepę do rzepaku to przyjrzyjcie się obydwu sposobom uszczelniania. Miałem sposobność zwiedzania fabryki Metaltechu w zeszłym tygodniu i przyglądania się kolejnym fazom produkcji. Błagam nie porównujmy Claasa do Fendta, Opla do Mercedesa i Pronara do Metaltechu, bo jest to trochę utrudnione z racji innego stopnia jakości. Zaledwie dwie fazy produkcyjne wykonywane są automatycznie, reszta jest manualnie dospawywana i spasowywana. Burty od jednej DB10 nie będą pasowały do innej, kazda uszczelniana jest indywidualnie, więc jest prawdopodobne, że raz wyjdzie lepiej, a raz trochę gorzej. Jedyny psikus jaki można sobie zrobić to otworzyć burtę po dobrym deszczu. Trzyma wodę, ale i rzepak i zborza również :) .


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Z tą wodą to w 100% prawda posiadam 2 sztuki z Metaltechu DB 8000 z2006r./brane na SPO/Cena za przyczepy jest o wiele wyższa niż za Pronara czy Wafame .Znajomy kupił Wafame /SPO 2006r/bo tańsza, po prostu szkoda porównywać ,jego przyczepa /pełna/jedzie ciężej niż moja też pełna /ciągnik MF5435 na tej samej trasie wzniesienia pokonywał na jednym biegu wyżej niż z jego/


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Ale pierdzenie to wszystko.....

Jak możecie wygadywać takie głupoty..... Jedna idzie ciężej druga lżej..... A czy opony były takie same? czy załadowane były tak samo? czy ciągniki były identyczne? zapene wszystko na nie, więc jak porównujecie?

Ja miałem przed sobą wszystkie 3 10T jednego właściciela, i dobrze im się przyjrzałem (różnice kosmetyczne), a właściciel powiedział żebym nie był frajerem i nie kupował metaltechu bo szkoda przepłacać.

I tak na koniec czy ktoś zobaczył jakie osie są w tych 3 firmach? Zapewne też nie, no a ja to sprawdziłem i WSZYSTKIE stosują te same osie!!!!!! Więc co tutaj piep...... że jedna jedzie tak a druga nijak........ Z tego co widze to każdy chwali to co ma, a szczególnie jak ktoś kupił metaltech a potem porównał że to to samo co inne i teraz gada że są super bo nie chce wyjść na frajera.

 

PS. kolego @Matuch o czym Ty mówisz??? Co po 5 otwarciu burt pronara czy warfamy przyczepa traci szczelnośc??? No nie wierze takiej bajki to jeszcze nie słyszałem!! haha

Pozdrawiam wszystkich.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1
haha
???

 

Poziom twojej dojrzałości powinien wykluczyć dalszą konwersację, ale korci mnie jedna rzecz.

Daj jakiś namiar na gospodarza, który ma 3 10cio tonowe przyczepy trzech różnych marek <_< , też chętnie ocenię je z bliska, jakie to roczniki?

 

Osie to rzeczywiście ADR zarówno w Pronarze, jak i w Metaltechu, ale są różne rodzaje, zawieszenia, przekroju i grubości, choć na pierwszy rzut oka są identyczne to w rzeczywistości różnica jest spora.

Mój błąd napisałem kilka, zamiast kilkadziesiąt, miałem na myśli sposób uszczelnienia, przy każdym otwarciu i zamykaniu burta delikatnie ociera o podłogę i po upływie choćby roku masz dużo mniej szczelną niż w nowej.

 

Dobrze obejrzeć sobie te przyczepy po roku, lub dwuch pracy i zobaczyć jak czas sie z nimi obchodzi, a już wybornie byłoby, gdyby były od jednego właściciela. Tu jeszcze raz prośba do Grzenia o jakiś namiar.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

sam dostałem ten namiar od przedstawiciela więc trochę niebardzo żebym tak na forum wszystkim wypisywał prawda?

pozatym widze że jesteś z okolic poznania a ja jestem z okolic legnicy więc z pewnością nie przyjedziesz do gościa zobaczyć przyczep a przez telefon to można sobie porozmawiać o.........

osoba taka mieszka w godzieszówku dolnosląskie koło jawora.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Jasna sprawa, Z Godzieszówka znam 3, nie wiem który to może być, czekam na info na Priv'ie.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QuasiFarmer    0

Koledzy, mam pytanko odnośnie przyczep metaltech'u. czy orientujecie sie moze w sprawie ceny modelu TS 18000? badz pokrewnych z seriii TS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj