łukasz

Ceny przyczep metaltech

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamieniak89    31

Może nie do końca w temacie ale się wtrącę: i tak raz z bratem też zaszaleliśmy zetorem, uszykowaliśmy pronarówkę 14 i hw8011 z rzepakiem, skład miał ciągnąć fendt 926, ale coś tam wyskoczyło że miał pilną robotę, więc skład wzięliśmy i ciągnęliśmy na skup 60km zetorem, zestaw ważył 32t, co lepsze drogi wąskie i dużo górek, jedna taka w lesie nie duża ale długa ze 2km :) Ogólnie było ciężko bo wyszło ponad 2h jazdy, no i w konsekwencji wywaliło uszczelkę pod klawiaturą, ale co mus to mus,ale na dłuższą metę to nie robota, teraz na szczęście jest już do takich prac NH :)


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

U mnie jesień się tak szybko nie kończy, jeszcze 20 ha ziemniaków i qq więc postaram się nakręcić coś ale brak czasu studia i nie ma mnie w domu ale raczej jak już to z dwoma metaltechami 32 t netto bo nie mamy drugiej trzyosiówki tamtej 20tonowej bo sąsiad kopie i wozi nią bo to jego, więc zestaw 32 a nie 35-6 ton.

Przypominam , tereny u siebie mam idealnie płaskie,jeden wiadukt po drodze. ciągnik osiąga 40 kmh, nie jest strach z taką szybkością jechać ( ale każdy może mieć inne odczucia) - chociaż trzeba uważać bardziej niż przy 20 czy 25 tonach.

Co do jazdy po polu. Pisząc po polu mam domyślnie zawsze na myśli kartoflisko, może zapomniałem o tym napisać. Jak po kartoflisku przejedzie się ciagnikiem z przyczepami nawet pustymi to juz jest twardo i można ciągnąc, dodatkowo kombajn do ziemniaków z pełnym zbornikiem i ciągnik to około 8+10+5=23 tony więc trochę się utwardzi. Co innego jak jest mokro to NH TM175 musi pojedynczo wyciągać na drogę i tam szczepiać. Najgorzej jak jest pod góre wyjazd z polnej drogi to albo NH wyciąga asfalt i na asfalcie podczepiamy zetora, albo jak nie ma nh bo sieje orze czy coś to wtedy pojedynczo zetorem i na asfalcie zczepić i ogień.

Zawsze dajemy radę, nieraz wyciągamy odrazu dwie duże przyczepy forterra i 1212 go ciągnie i da radę z pola wyjechać.

Zdaję sobie sprawę z tego że jestem niewiarygodny trochę bo nie mam żadnych zdjęc w galerii ale powyższe to wszystko prawda nie jestem tu po to aby kłamać lub się przechwalać. Czymś trzeba wozić, nie będziemy pojedynczo ciągać przyczep do McCaina 30 km gdzie by nam przyczep brakło wtedy. Wiem że to za duży ładunek na ten ciągnik, ale narazie tak musi być, planujemy zakup NH T7040-7060 i wtedy forterra odpocznie od tych ciężarów.

 

Do przedmówcy. To jesteś tytan , 60 koni i 32 tony i jescze po górkach.

Chociaż ojciec raz ciągnął 25 ton netto 70 konnym NH w trase 30 km ale tylko raz bo wtedy ten złom ursus 1734 był popsuty a trzeba było qq odwieźć, to jak takie minimalne górki że nh 175 i forterra idą bez redukcji, ewentualnie jeden półgieg to w 70 konnymm tylko machanie biegami, ale dojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

DB 8 cennikowo kosztuje 38 480 pln netto

- koło zapasowe z uchwytem na przednią burtę - 1 090 pln netto

- plandeka - 2 330 pln (bez pomostu - nie stosuje się już)

- zaczep sztywny - 440 pln

- zaczep obrotowy - 980 pln

- zaczep automatyczny - 1 640 pln

 

Zlicz sobie co potrzebujesz i na dzień dobry powinienneś dostać 5% i dowóz.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Ja bym prosił cenę DB14 i DB20 ( ta trzyosiowa)

Ile wynosi dopłata za koło zapasowe, plandekę z pomostem, zaczep automatyczny ten najmocniejszy, system drzwiowy otwierania burt w 14tce ( jeśli można w 20tce to też), osie 50 czy tam 60 kmh. Jakby wziąć dwie 14tki lub 14tke i 20tke to byłby większy rabat niż 5%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

DB 14 - 57 810 pln netto (minus przyczepy - homologacja na 13 t i 30km/h)

- ładowność techniczna - 14 t

- prędkość techniczna - 40 km/h

- dostosowanie techniczne do 60 km/h - 2 550 pln

- plandeka ze stelażem - 2 750 pln

- pomost roboczy - 380 pln

- koło zapasowe z koszem - 1 360 pln

- zaczep automatyczny 24 t - 1 640 pln

- system drzwiowy - 2 560 pln

 

DB 20 - 98 440 pln netto (minus przyczepy - homologacja na 17 t i 30 km/h)

- ładowność techniczna - 20 t

- prędkość techniczna - 40 km/h

- dostosowanie techniczne do 60 km/h - 3 880 pln

- plandeka ze stelażem - 3 870 pln

- pomost roboczy - 380 pln

- koło zapasowe z koszem - 1 360 pln

- zaczep automatyczny 24 t - 1 640 pln

- system drzwiowy - niedostępny

 

5% to upust który każdy powinien dać, wiadomo że więksi mogą więcej.smile.gif


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampo55W    0

DB 8 idzie kupić za 40tys brutto z zaczepem obrotowym tylko trzeba ostro walczyć o cena ale Korbanek to raczej tak nie zejdzie bo mi za dwie powiedział 75tys netto pomimo że kupowałem już u niego ciągnik, klijent jest tam ważny do czasu gdy nie przeleje kasy na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

To całkiem mocna oferta, napisz proszę gdzie idzie kupić tę ósemkę za 40 brutto?


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampo55W    0

napisze gdy bedą na podwórku...myśle ze ładowacz stolla też sprzedadzą mi w lepszej cenie tylko czy moge u nich kupić skoro ciagnik ma być od korbanka i bedzie na gwarancji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

napisze gdy bedą na podwórku...myśle ze ładowacz stolla też sprzedadzą mi w lepszej cenie tylko czy moge u nich kupić skoro ciagnik ma być od korbanka i bedzie na gwarancji???

 

 

Kolego nie rzucaj kwotami jak nie chcesz sie podzielić wiedzą. Bo chyba o to tu chodzi. Jak by tak miał każdy robić to wszyscy rzucaliby:

bo muj wuja kupiuł za 35, ale nie wiem gdzie. :D

Sam przyznasz, że słabo to wygląda. Pytamy się Ciebie o prostą rzecz, a tu się okazuje, że cena nic pewnego. Ludzie chcą znać konkrety, a nie insynuacje, a ja chcę wiedzieć, czy Korbanki mają dobrą ofertę, czy nie.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

DB 14 - 57 810 pln netto (minus przyczepy - homologacja na 13 t i 30km/h)

- ładowność techniczna - 14 t

- prędkość techniczna - 40 km/h

- dostosowanie techniczne do 60 km/h - 2 550 pln

- plandeka ze stelażem - 2 750 pln

- pomost roboczy - 380 pln

- koło zapasowe z koszem - 1 360 pln

- zaczep automatyczny 24 t - 1 640 pln

- system drzwiowy - 2 560 pln

 

DB 20 - 98 440 pln netto (minus przyczepy - homologacja na 17 t i 30 km/h)

- ładowność techniczna - 20 t

- prędkość techniczna - 40 km/h

- dostosowanie techniczne do 60 km/h - 3 880 pln

- plandeka ze stelażem - 3 870 pln

- pomost roboczy - 380 pln

- koło zapasowe z koszem - 1 360 pln

- zaczep automatyczny 24 t - 1 640 pln

- system drzwiowy - niedostępny

 

5% to upust który każdy powinien dać, wiadomo że więksi mogą więcej.smile.gif

Wiem o tym że 14tka tak naprawdę ma ładowność 13 ton bo 18 ton dmc - 5 ton masy własnej.

Tak samo 3 osiówka ma 24 tony dmc - 7 ton masy własnej, a że wejdzie więcej to wiadoma sprawa.

Ile kosztuje dopłata w 14tce do burt 80/80 zamiast 80/60?

Trzyosiówka jakie ma burty 80/60 czy 80/80? jeśli 80/60 to jaka dopłata do 80/80 i czy jest dostępna taka opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Należy zwracać uwagę na prędkości i ładowności homologacyjne (producent zawsze poda techniczną).

DB 14 i 20 mają 80+60, dopłata do nadstawy 80 cm:

- DB 14 - 1 960 zł netto cennik

- DB 20 - 2 750 zł netto cennik


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john123    0

przyczepa DB14 kosztuje szesdziesiąt tysięcy

 

kupić mażna je też u korbanka i tam są też ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilonek    0

ja włąsnie kupuję 2 przyczepy matala 10 tonowe

cena około 50 tysi zalezy od wyposazenia i upustu oczywiscię plus vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tia tylko porównać Warfamę z Pronarką to już lepsza ta druga. O wyższości MT nad Warfamą nie ma co mówić. MT to konkurencja dla Wileton'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Kolego posiadam przyczepke TS 12000 Jej wykonanie jest naprawde bardzo dobre jedyna wadą są lejące końcówek od węży po 4 latach trzeba było wszystkie wymienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

Przyczepy 10t bez plandek, koła zapasowego, ale z pomostem, i obrotowym zaczepem, na wysokich kołach(22,5).

Czyli wzasadzie 10t standard + pomost i obrotowy zaczep.

Pronar - 38tyś zł

Metaltech - 40tyś zł

Wielton - 43tyś zł

Cenny netto.

Dobre oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj