Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny przyczep metaltech

209 odpowiedzi na ten temat

#41 Share rolas13

rolas13

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 22:14

Ceny przyczep metaltech a te ceny to podane już brutto??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny przyczep metaltech Dzisiaj, 04:12
  •  

#42 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 23:04

Ceny przyczep metaltech Raczej netto. Jak pytałem o db 10000 to mi sporo ponad 50tys brutto zaśpiewali.

#43 Share Grzenio

Grzenio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 23:37

Ceny przyczep metaltech kupcie sobie Pronary, średnio o 10 tys tańsze na sztuce a wykonanie prawie takie samo!
Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

#44 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 09:59

Ceny przyczep metaltech Nie lubie słowa "prawie", daje co niektórym za duży margines błędu.
Jak potrzebujesz przyczepę do kartofli, lub buraków to z powodzeniem bierz Pronara,
w końcu jest sporo tańszy. Musielibyście zobaczyć takie dwie przyczepy, jak wyglądają po dwuch latach użytkowania. Ale jak potrzebujecie szczelną (nawet po kilkudziesięciu otwarciach burt) przyczepę do rzepaku to przyjrzyjcie się obydwu sposobom uszczelniania. Miałem sposobność zwiedzania fabryki Metaltechu w zeszłym tygodniu i przyglądania się kolejnym fazom produkcji. Błagam nie porównujmy Claasa do Fendta, Opla do Mercedesa i Pronara do Metaltechu, bo jest to trochę utrudnione z racji innego stopnia jakości. Zaledwie dwie fazy produkcyjne wykonywane są automatycznie, reszta jest manualnie dospawywana i spasowywana. Burty od jednej DB10 nie będą pasowały do innej, kazda uszczelniana jest indywidualnie, więc jest prawdopodobne, że raz wyjdzie lepiej, a raz trochę gorzej. Jedyny psikus jaki można sobie zrobić to otworzyć burtę po dobrym deszczu. Trzyma wodę, ale i rzepak i zborza również :) .
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#45 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 18:41

Ceny przyczep metaltech Z tą wodą to w 100% prawda posiadam 2 sztuki z Metaltechu DB 8000 z2006r./brane na SPO/Cena za przyczepy jest o wiele wyższa niż za Pronara czy Wafame .Znajomy kupił Wafame /SPO 2006r/bo tańsza, po prostu szkoda porównywać ,jego przyczepa /pełna/jedzie ciężej niż moja też pełna /ciągnik MF5435 na tej samej trasie wzniesienia pokonywał na jednym biegu wyżej niż z jego/
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#46 Share Grzenio

Grzenio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 21:35

Ceny przyczep metaltech Ale pierdzenie to wszystko.....
Jak możecie wygadywać takie głupoty..... Jedna idzie ciężej druga lżej..... A czy opony były takie same? czy załadowane były tak samo? czy ciągniki były identyczne? zapene wszystko na nie, więc jak porównujecie?
Ja miałem przed sobą wszystkie 3 10T jednego właściciela, i dobrze im się przyjrzałem (różnice kosmetyczne), a właściciel powiedział żebym nie był frajerem i nie kupował metaltechu bo szkoda przepłacać.
I tak na koniec czy ktoś zobaczył jakie osie są w tych 3 firmach? Zapewne też nie, no a ja to sprawdziłem i WSZYSTKIE stosują te same osie!!!!!! Więc co tutaj piep...... że jedna jedzie tak a druga nijak........ Z tego co widze to każdy chwali to co ma, a szczególnie jak ktoś kupił metaltech a potem porównał że to to samo co inne i teraz gada że są super bo nie chce wyjść na frajera.

PS. kolego @Matuch o czym Ty mówisz??? Co po 5 otwarciu burt pronara czy warfamy przyczepa traci szczelnośc??? No nie wierze takiej bajki to jeszcze nie słyszałem!! haha
Pozdrawiam wszystkich.

#47 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 19:02

Ceny przyczep metaltech

haha

???

Poziom twojej dojrzałości powinien wykluczyć dalszą konwersację, ale korci mnie jedna rzecz.
Daj jakiś namiar na gospodarza, który ma 3 10cio tonowe przyczepy trzech różnych marek <_< , też chętnie ocenię je z bliska, jakie to roczniki?

Osie to rzeczywiście ADR zarówno w Pronarze, jak i w Metaltechu, ale są różne rodzaje, zawieszenia, przekroju i grubości, choć na pierwszy rzut oka są identyczne to w rzeczywistości różnica jest spora.
Mój błąd napisałem kilka, zamiast kilkadziesiąt, miałem na myśli sposób uszczelnienia, przy każdym otwarciu i zamykaniu burta delikatnie ociera o podłogę i po upływie choćby roku masz dużo mniej szczelną niż w nowej.

Dobrze obejrzeć sobie te przyczepy po roku, lub dwuch pracy i zobaczyć jak czas sie z nimi obchodzi, a już wybornie byłoby, gdyby były od jednego właściciela. Tu jeszcze raz prośba do Grzenia o jakiś namiar.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#48 Share Grzenio

Grzenio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 23:20

Ceny przyczep metaltech sam dostałem ten namiar od przedstawiciela więc trochę niebardzo żebym tak na forum wszystkim wypisywał prawda?
pozatym widze że jesteś z okolic poznania a ja jestem z okolic legnicy więc z pewnością nie przyjedziesz do gościa zobaczyć przyczep a przez telefon to można sobie porozmawiać o.........
osoba taka mieszka w godzieszówku dolnosląskie koło jawora.

#49 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 10:38

Ceny przyczep metaltech Jasna sprawa, Z Godzieszówka znam 3, nie wiem który to może być, czekam na info na Priv'ie.

#50 Share QuasiFarmer

QuasiFarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 29 marzec 2009 - 16:34

Ceny przyczep metaltech Koledzy, mam pytanko odnośnie przyczep metaltech'u. czy orientujecie sie moze w sprawie ceny modelu TS 18000? badz pokrewnych z seriii TS

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share JEDREK

JEDREK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo wkoncu młody farmer:)
    A pasja i hobby maszyny rolnicze.

Napisany 30 marzec 2009 - 18:49

Ceny przyczep metaltech matuch ma racje metaltech to nie to samo co pronar wykonanie sie rozni i to bardzo i niech mi nikt nie pierdo... ze to jest to samo zobaczcie na samych wystawach tylko na pokrycia lakiernicze pronarowskie przyczepy sa gozej konserwowane i nie raz juz widzialem jak na nowych nie uzywanych pokazuje sie rdza. no i poszczegolne grubosi blach metaltech tez ma grubsze. w koncu 10 tys zl to sporo kasy wiec jakosc tez jest lepsza a nie taka sama.
ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

#52 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 31 marzec 2009 - 05:59

Ceny przyczep metaltech Mam przyczepę DB 8000 kupioną w 2008 roku, zaczyna schodzić farba pomalowana na rdzę bez gruntowania.Koła były o za małej nośności z wielkim bólem wymienili na odpowiednie .Też uważałem Metaltech za dobrą firmę ale niestety tak nie jest.

#53 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 maj 2009 - 19:06

Ceny przyczep metaltech Czy ktoś zna może cennik przyczep wywrotek marki Mengele?

#54 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 10 maj 2009 - 22:25

Ceny przyczep metaltech na targach w kielcach była jak się nie myle 18 DMC za 65000zł netto

#55 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 maj 2009 - 07:23

Ceny przyczep metaltech Ile może kosztować MZDK12000 lub MZDK16000?

#56 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 11 maj 2009 - 08:00

Ceny przyczep metaltech MZDK 10000 56000 netto z burtami 600+500 mm.,moim zdaniem bardzo drogo, a więc biorę Meteltecha DB8000 35000netto do zapłaty

#57 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 maj 2009 - 10:40

Ceny przyczep metaltech Zainteresowały mnie, bo 30 km ode mnie jest dealer tych przyczep. Jednak cena jest zbyt wysoka, chociaż zależy co jest w standardowym wyposażeniu.

#58 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 11 maj 2009 - 13:00

Ceny przyczep metaltech Zna moze ktos z was ceny DB 6 000, DB 8 000, DB 10 00?? i czy jak by sie kupilo od razu dwie to jest jakis upust? czy nie chetnie opuszczaja z ceny?

#59 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 11 maj 2009 - 15:57

Ceny przyczep metaltech DB6000-30560netto,Db8000-37580netto,upusty oczywiście,że dają trzeba dobrze negocjować przy dwóch przyczepach 8% powinno być bez problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 maj 2009 - 20:22

Ceny przyczep metaltech @Vitasem z jakim wyposażeniem bierzesz przyczepy?

Dodaj odpowiedź