Skocz do zawartości

Zdjęcie

lug 3+1 zagonowe jaki wybrac

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 13:52

lug 3+1 zagonowe jaki wybrac witam musze wybrac do marca jakieś pługi koniecznie 3+1 zagonowe będą pracowały z Fendtem 612 . zastanawiam sie wiec jaka marke wybrac zeby dlugo i bezawaryjnie służyły w miarę tanio kosztowały części zamienne i dobrze orały . zastanawiałem sie nad kvernelandami i overum znajomi namawiają mnie na george abeson nie wiem jak to się pisze ,, i na unie ale uni chyba nie chce moze ktos z was wie ktore beda najlepsze najmniej awaryjne i w miare tanie w utzrymaniu ewentualnie jakies inne marki moze ktos ma i byl by chetny wyrazic swoja opinie pzodrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
lug 3+1 zagonowe jaki wybrac Dzisiaj, 21:11
  •  

#2 Share danieloz22

danieloz22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 15:33

lug 3+1 zagonowe jaki wybrac Polecam Ci kverneland Ab100. Pług 4-ro skibowy, duże odstępy między odkładniami, nie zapychają się, są na resorowych zabezpiecznieniach więc nie lemiesze nie pękają.

#3 Share WujekWaa

WujekWaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 15:40

lug 3+1 zagonowe jaki wybrac To ile Ty chcesz kupić tych pługów? Chyba, że chodzi Ci o ilość odkładnic jak przeczuwam... Ale dobra. Ja bym polecił Rabe werk i Lemken, są te pługi u nas we wsi i naprawdę robią bardzo dobrą robotę, ceny może troszkę wyższe, ale może też trafić się dobra okazja, szukaj, testuj a na pewno coś znajdziesz. Aa i jeśli wezmiesz coś z tych lepszych mark to Ci gwarantuje że nie będziesz patrzył na unie :D

Edytowany przez WujekWaa, 08 styczeń 2013 - 15:40.

#4 Share danieloz22

danieloz22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 16:24

lug 3+1 zagonowe jaki wybrac Grégoire-Besson RABE i lemken obecnie chyba nie produkują pługów zagonowych. @kyllee napisz czy chodzi ci o nowe czy używane pługi.

#5 Share WujekWaa

WujekWaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 16:46

lug 3+1 zagonowe jaki wybrac No tak, ja się sugerowałem pługami używanymi bo według mnie kupować nowy pług zagonowy to głupota, lepiej poczekać trochę i kupić nowego obrotka lub starego obrotka zamiast nowego zagonowego :D Ale nie przekonuje, tylko doradzam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 02:49

lug 3+1 zagonowe jaki wybrac chodzi o nowe plugi na prow zeby nie byl to prow ww zyciu nowcyh bym nie bral i do tego na pewno nie 3+1 tylko 4 niestety nie przyznali mi obrotówek, nawet 4 nie przyznali musialem kombinowac i bedzie 3+1 a na jakim zabezpieczeniu polecacie chydrauliczne kolkowe resorowe?? myslalem o overumach na chydraulicznych zabezpieczeniach , i jeszcze jedno pytanie brac przedpluzki ??

#7 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 22 styczeń 2013 - 14:06

lug 3+1 zagonowe jaki wybrac

chodzi o nowe plugi na prow zeby nie byl to prow ww zyciu nowcyh bym nie bral i do tego na pewno nie 3+1 tylko 4 niestety nie przyznali mi obrotówek, nawet 4 nie przyznali musialem kombinowac i bedzie 3+1 a na jakim zabezpieczeniu polecacie chydrauliczne kolkowe resorowe?? myslalem o overumach na chydraulicznych zabezpieczeniach , i jeszcze jedno pytanie brac przedpluzki ??

posiadam zagonowy vogel&not juz z 8 lat ms 850 cbm cat 3 lekko idzie w ziemi regulacje 0d 32 do 44cm
jest blisko ciagnika nie ma potrzeby tak dociazac przodu jak do kverelanda ......zabezpeieczenie posiadam na zrywane sroby w sezonie z 1 kg srob naurywam kupisz go ponizej 20 tys napewno jakosc stali jest bardzo dobra
odkładnie maja niewielkie slady zuzycia

kolega kupił w tym roku obrotowke vogla 53 tys...ale chyba i tak jest tanszy od lemkena

#8 Share damian1992

damian1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, fotografia

Napisany 28 styczeń 2013 - 12:16

lug 3+1 zagonowe jaki wybrac Tani w kupnie i w utrzymaniu zdecydowanie jest Kverneland AB100 , szerokość pracy regulowana do 50cm na skibę , u mnie z tym pługiem chodzi 90 konny case , ten Fendt będzie miał z nim lekko co przełoży się na wydajność pracy i oszczędność , Na prawdę super pług , nówkę powinieneś kupić za 25 tysięcy , u mnie na wsi to popularny model pługa i każdy go sobie chwali :)

Edytowany przez damian1992, 28 styczeń 2013 - 12:17.

Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 699 postów

Napisany 02 luty 2013 - 15:09

lug 3+1 zagonowe jaki wybrac widzę, że wszyscy polecają Ci pług powyżej 20 tys a ja zaproponuję Pług z Akpila o nazwie MIX 40. Posiadam ten pług ponad 3 lata i nie zamieniłbym go na żadden inny. Ma regulowana szerokość orki, nie stawia dużych oporów, idealnie przykrywa resztki i poplony a ustawienie go do orki to bajka. A największy atut to cena