Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz czołowy Stamas84laster

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jasiu7745

jasiu7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze ich naprawa i ładne dziewczyny

Napisany 07 styczeń 2013 - 21:01

Ładowacz czołowy Stamas84laster Witam wszystkich mam pytanie czy wiecie coś na temat tej nazwy ładowacza?Jestem posiadaczem takiego tura :) ,kupiłem go z zetora 5340 a całość była przywiezioma z norwegi jako traktor jest w dośćdobrym stanie i znajomy jezdzi nim do lasu,ale tur musi przejść generalny remont.Szukałem troszkę ale niewiele znalazłem :( i nic nie rozumiem.Tabliczka była ale bardzo w złym stanie i nic nieda się odczytać wiem tylko że jest on z 2005roku bo to nie zostało zniszczone całkowicie.Jak skonczę zetorka to będę brał się za niego pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz czołowy Stamas84laster Dzisiaj, 12:05
  •  

#2 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 22:15

Ładowacz czołowy Stamas84laster

Witam wszystkich mam pytanie czy wiecie coś na temat tej nazwy ładowacza?Jestem posiadaczem takiego tura :) ,kupiłem go z zetora 5340 a całość była przywiezioma z norwegi jako traktor jest w dośćdobrym stanie i znajomy jezdzi nim do lasu,ale tur musi przejść generalny remont.Szukałem troszkę ale niewiele znalazłem :( i nic nie rozumiem.Tabliczka była ale bardzo w złym stanie i nic nieda się odczytać wiem tylko że jest on z 2005roku bo to nie zostało zniszczone całkowicie.Jak skonczę zetorka to będę brał się za niego pozdrawiam

Myślę,że może to być jakiś rzemieślniczy produkt z tamtego rejonu i dlatego ,może nie można nic o nim znaleźć.Tak jak ma to miejsce w Polsce z produkcją ładowaczy czołowych...
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share jasiu7745

jasiu7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze ich naprawa i ładne dziewczyny

Napisany 07 styczeń 2013 - 22:24

Ładowacz czołowy Stamas84laster Miewiem :blink: znalazłem też w norewgi forda nie pamiętam modelu,też miał taki ładowacz i w google jak wpisałem całą nazwę google to pisze niewiem po jakiemu ;[ ale coś o zetora chodzi i ten ładowacz. Ale jest solidnie zrobiony to muszę przyznać :)