Zaloguj się, aby obserwować  
jasiu7745

Ładowacz czołowy Stamas84laster

Polecane posty

jasiu7745    2

Witam wszystkich mam pytanie czy wiecie coś na temat tej nazwy ładowacza?Jestem posiadaczem takiego tura :) ,kupiłem go z zetora 5340 a całość była przywiezioma z norwegi jako traktor jest w dośćdobrym stanie i znajomy jezdzi nim do lasu,ale tur musi przejść generalny remont.Szukałem troszkę ale niewiele znalazłem :( i nic nie rozumiem.Tabliczka była ale bardzo w złym stanie i nic nieda się odczytać wiem tylko że jest on z 2005roku bo to nie zostało zniszczone całkowicie.Jak skonczę zetorka to będę brał się za niego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Witam wszystkich mam pytanie czy wiecie coś na temat tej nazwy ładowacza?Jestem posiadaczem takiego tura :) ,kupiłem go z zetora 5340 a całość była przywiezioma z norwegi jako traktor jest w dośćdobrym stanie i znajomy jezdzi nim do lasu,ale tur musi przejść generalny remont.Szukałem troszkę ale niewiele znalazłem :( i nic nie rozumiem.Tabliczka była ale bardzo w złym stanie i nic nieda się odczytać wiem tylko że jest on z 2005roku bo to nie zostało zniszczone całkowicie.Jak skonczę zetorka to będę brał się za niego pozdrawiam

Myślę,że może to być jakiś rzemieślniczy produkt z tamtego rejonu i dlatego ,może nie można nic o nim znaleźć.Tak jak ma to miejsce w Polsce z produkcją ładowaczy czołowych...


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiu7745    2

Miewiem :blink: znalazłem też w norewgi forda nie pamiętam modelu,też miał taki ładowacz i w google jak wpisałem całą nazwę google to pisze niewiem po jakiemu ;[ ale coś o zetora chodzi i ten ładowacz. Ale jest solidnie zrobiony to muszę przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez farmers99
      Ładowacz na tył ciągnika do przewozu bel,po co wizic turem jak można tym i szybciej,zapinasz do mf255 i śmigasz.
    • Przez dabroch8
      Witam.
       
       
      Parę miesięcy temu kupiliśmy tura do ursusa c-385.Bardzo słabo podnosił i miał straszne drgania.Dziś wymieniliśmy pompę hydrauliczna.Szybciej podnosi ale nadal ma straszne drgania nie wiem jaka jest tego przyczyna prosił bym o jakieś rady może ktoś miał już taki problem.
       
      Z góry dzięki i pozdrawiam.
    • Przez uglibugli
      Mam pytanie czy możecie mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa chwytak w takim ładowaczu ??? tzn jak sie zamyka zeby nabrać obornik i jak się otwiera zeby go wysypać np nad rozrzutnikiem ??? proszę was o pilną pomoc bo jest mi to strasznie potrzebne
    • Przez uglibugli
      Witam
      Mam suwnicę i materiał na konstrukcję do stworzenia "suwnicy bramowej" tylko mam problem z chwytakiem ponieważ suwnica ma tylko jedną linkę a standardowe ładowacze elektryczne chwytaki mają zamykane ręcznie a ja potrzebuję to jakoś zamykać automatycznie tylko nie wiem jak znalzłem fajny ładowacz http://tablica.pl/oferta/ladowacz-obornika-ID3dmpP.html#a028600339 i on ma to jakoś inaczej skonstruowane tylko nie mogę rozszyfrować jak to działa może ktoś z was mi pomoże z góry dziękuję za wszystkie sugestie
    • Przez massey235
      mam pytanie czy taki tur nowy ,Metal Fach .powinien sam opadac pomalu na postoju gdy jest podniesiony do góry ,
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj