Skocz do zawartości

Zdjęcie

Steyr 6125 Profi i Steyr Kompakt S 65

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KiQ

KiQ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 19:29

Steyr 6125 Profi i Steyr Kompakt S 65 Witam wszystkich uzytkownikow. Bardzo się napaliłem na te dwa modele ciagniczków ze stajni STEYR. Prosił bym użytkowników o opinie na temat tej marki (niekoniecznie na temat tych modeli, lecz jednak tylko one wchodza u mnie wgrę). Chciał bym sie dowiedzieć o awaryjności i spalaniu. Prosil bym o opinie osób ktorzy posiadaja jakis ciagniczek STEYR'a. Czy warto brać?. Czy może lepiej inna marke. Co do cen wszystko wiem :)

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Steyr 6125 Profi i Steyr Kompakt S 65 Dzisiaj, 19:24
  •  

#2 Share xerion3800

xerion3800

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i mechanizacja

Napisany 07 styczeń 2013 - 21:04

Steyr 6125 Profi i Steyr Kompakt S 65 Siema. Mowa to o bliźniaczych modelach case maxxum 125 i case farmal 65 c. Są niemal identyczne. Spalanie jest Małe. Różnice są tylko w wyposażeniu standardowym. Steyr jest lepiej wyposażony i tyle. Nie wiem co do Case farmala czyli do steyr kompakt bo to są dość nowe modele i raczej nie ma ich za wiele w naszym kraju. Ale case na pewno będzie tańsze w zakupie w porównaniu do steyra.
Powiem ci szczerze zainteresowała mnie sprawa steyra i jeśli chodzi o wyposażenie to jest lepsza hydraulika. Ale jeśli ulepszysz sobie case będziesz miał to samo.
A z kąt jesteś?

Edytowany przez xerion3800, 07 styczeń 2013 - 21:09.

Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

#3 Share radek199321

radek199321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 21:31

Steyr 6125 Profi i Steyr Kompakt S 65 jeśli znasz cenę to podaj mi za ile by teraz poszedł ten STEYR 6125 Profi i z jakim wyposażeniem opcjonalnym
Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

#4 Share KiQ

KiQ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 18:39

Steyr 6125 Profi i Steyr Kompakt S 65 Jutro jedziemy do firmy wiec wyposazenie i cene podam.

Jestem z okolic Sieradza

#5 Share Vrykoulakas

Vrykoulakas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:wszystkim po trochę, komp, bowhunting, nurkowanieitp ;)

Napisany 09 styczeń 2013 - 10:12

Steyr 6125 Profi i Steyr Kompakt S 65 a gdzie jedziesz ? agrorami czy pomfarmasz ?
Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share KiQ

KiQ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 17:43

Steyr 6125 Profi i Steyr Kompakt S 65 Witam. Byłem dzisiaj w firmie PomFarmasz. Cena kompakt'a S niecałe 120tyś. My tylko dokładaliśmy przedni TUZ bo ciagnik który oglądaliśmy na placu miał wszystko co chcemy min. klimatyzaja, opony do międzyrzędzi, 3 sekcje hydrauliki.

#7 Share maxi12

maxi12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 01 luty 2013 - 09:41

Siema. Mowa to o bliźniaczych modelach case maxxum 125 i case farmal 65 c. Są niemal identyczne. Spalanie jest Małe. Różnice są tylko w wyposażeniu standardowym. Steyr jest lepiej wyposażony i tyle. Nie wiem co do Case farmala czyli do steyr kompakt bo to są dość nowe modele i raczej nie ma ich za wiele w naszym kraju. Ale case na pewno będzie tańsze w zakupie w porównaniu do steyra.
Powiem ci szczerze zainteresowała mnie sprawa steyra i jeśli chodzi o wyposażenie to jest lepsza hydraulika. Ale jeśli ulepszysz sobie case będziesz miał to samo.
A z kąt jesteś?

Sory, ale jakoś nie wydaje mi się , żeby Case był tańszy od Steyra. Nam za case maxxum 120 multicontroller zaśpiewał w Danexie 220 tyś. netto, a ofertę za Steyra 6125 Profi Ecotech multicontroller mieliśmy na 207 tyś. netto.

#8 Share KiQ

KiQ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 01 luty 2013 - 17:41

Steyr 6125 Profi i Steyr Kompakt S 65 No to coś ci się źle wydaje. Chyba, że mają jakąś promocje na Steyr'a to owszem. Steyr jest droższy od Case.

#9 Share xerion3800

xerion3800

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i mechanizacja

Napisany 02 luty 2013 - 20:21

No to coś ci się źle wydaje. Chyba, że mają jakąś promocje na Steyr'a to owszem. Steyr jest droższy od Case.

Zgadzam się z kolegą. Bo steyr to ekskluzywna wersja case.
Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share honest

honest

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 17 luty 2013 - 19:06

Steyr 6125 Profi i Steyr Kompakt S 65 Steyer niczym nie różni się niczym jakościowo z całego CNH (Case, New Holland, Steyer). Różnić się może tylko wyposażeniem - kupujać trzeba sprawdzić co masz w standardzie a co w opcji i tyle. Siedziałem w Tureckim Steyer kompakt s a obok Case farmal c 75 km i było to samo, wykonanie to samo podobnie jak T4.75.