Skocz do zawartości

Zdjęcie

zawór rozdzielczy mf 565

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share forek

forek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 13:56

zawór rozdzielczy mf 565 Witam, chce założyć rozdzielacz jednosekcyjny do mf 565. Mam taki chyba nietypowy zawór z którego nie było żadnej dźwigni wyprowadzonej do kabiny. Do czego on jest?. Gdzie podłącza się spływ do mostu z rozdzielacza?, tam co widać od góry po prawo na zdjęciu co jest przewód czy może dalej tam z boku po prawo? I trochę zacząłem bawić się przewodami i coś mi nie chce podnośnik podnosić. Możliwe że coś przestawiłem? dzięki za odp

link

http://www.fotosik.p...084d395d5d.html

Edytowany przez forek, 07 styczeń 2013 - 13:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zawór rozdzielczy mf 565 Dzisiaj, 09:41
  •  

#2 Share forek

forek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 21:26

zawór rozdzielczy mf 565 I co nikt nie wie od czego to jest? Jest tyle przecież znawców na forum....

#3 Share godaC

godaC

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 12:33

zawór rozdzielczy mf 565 Splyw do skrzyni jest obok wałka ramion podnośnika , a by móc załżyc jakis rozdzielacz do MF-a to zobaczjak jest przy MF255 lub 3512 .

#4 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 19:03

zawór rozdzielczy mf 565 Najprostszy sposób to założenie zaworu rozdzielczego od polskiego Ursusa np 4514 i podłączenie pod niego zasilanie i spływ,są to dwa wejścia po prawej stronie grubsze wejście to spływ (powrót)

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share forek

forek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 22:07

zawór rozdzielczy mf 565 ASOGCURSUS o to mi chodziło, tylko gdzie taki można dostać, przeglądałem internet i znalazłem tylko coś takiego http://www.silverfox...ion-15890-p.asp

Nie widziałem żadnego od polskich 4512 lub 4514. Odnośnie tego zaworu co mam zamontowany to po co on jest? Dziś podłączyłem rozdzielacz tak jak powinien być ale działała mi tylko hydraulika zewnętrzna a podnośnik nie chciał, a wróciłem z powrotem tak jak było to zaczął chodzić. Chyba podłączenie przewodów do rozdzielacza nie ma nić wspólnego z podnośnikiem?
pozdr

#6 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 23:50

zawór rozdzielczy mf 565 Jeśli jesteś zainteresowany to posiadam takie zawory http://www.agrinpol.pl/ursus

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

#7 Share forek

forek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 18:07

zawór rozdzielczy mf 565 Rozumiem że chodzi o ten zawór http://www.agrinpol....mages/15739.jpg tylko trzeba dorabiać jakieś dźwigienki do niego żeby dobrze się pracowało, nie wiem jak to jest rozwiązanie w ursusach ale widziałem że mają tą dźwigienkę koło włączania WOM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 19:59

zawór rozdzielczy mf 565 Kolego forek dla mnie zamontowanie zaworu zajeło jedną godzinę w raz demontażem podłogi potrzebna będzie wiertarka,szlifierka czołowa,do zaworu trzeba dokupić dźwignię 3028919M91 którą należy wydłużyć żeby wyszła za
podłogę i była możliwość przełączania