Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki pług mam wybrać

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share JD3050

JD3050

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 10:36

jaki pług mam wybrać Siemka jestem tu nowy i nie wie jaki pług mam wybrać do MTZ najlepiej żeby to był obrotowy i czy możecie podać kilka modelów pługów a John Deere 3050 ma 95 km 4x4 tp myślałem o kupnie nowego pługa obrotowego Agro-Masz 3+1 on ma szerokość orki od 32,35,do 45, i nie wiem czy by pociągnął w razie czegoś można przecież odczepić jedną skibę. Z góry dzięki za odpowiedź.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki pług mam wybrać Dzisiaj, 19:35
  •  

#2 Share Zetek5340 Zetek5340

Zetek5340
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2013 - 11:50

jaki pług mam wybrać Na 32 35 jeżeli przodu mu podrywać nie będzie to smiało ale ja na twoim miejscu zastanowił bym się nad urzywanym lemkenem w dobrym stanie napewno będziesz bardziej zadowolony niż z agro maszu B)

#3 Share mariusz0209

mariusz0209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 11:53

jaki pług mam wybrać Jeżeli masz kupić nowego Agro-masza koupować to już lepiej rozejrzyj się za używanym w dobrym stanie, za 17 tys kupisz już coś naprawdę fajnego. Kvernelanda na resorze albo jakiegoś Lemkena itp.

Edytowany przez mariusz0209, 07 styczeń 2013 - 11:55.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 12:02

jaki pług mam wybrać

Siemka jestem tu nowy i nie wie jaki pług mam wybrać do MTZ najlepiej żeby to był obrotowy i czy możecie podać kilka modelów pługów a John Deere 3050 ma 95 km 4x4 tp myślałem o kupnie nowego pługa obrotowego Agro-Masz 3+1 on ma szerokość orki od 32,35,do 45, i nie wiem czy by pociągnął w razie czegoś można przecież odczepić jedną skibę. Z góry dzięki za odpowiedź.

Szukaj Lemkena Opal 90-110 na półokrągłej piersi ,bardzo lekki pług i stawia minimalne opory.Koło 15 tys. znajdziesz już coś w miarę ładnego.Szukaj 4 skibowy obrotowy.A z Agro masz-em daj sobie spokój lepiej,porażka ...
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share JohnDeereMistrzunio

JohnDeereMistrzunio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja , Sport

Napisany 07 styczeń 2013 - 13:09

jaki pług mam wybrać Ja mam John deere 3030ls 90 km i pożyczałem na próbę pług lemkena (modelu nie pamiętam ) 4 skibowy i powiem ci że robił robotę a traktor nie robił sobie z nim problemów . Myślę że twój powinien też dać sobie radę :)