Skocz do zawartości

Zdjęcie

Traktor 65 KM Case czy New Holland?

36 odpowiedzi na ten temat

#21 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1678 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 17:26

Traktor 65 KM Case czy New Holland? a znajomy wiosną kupił jx70 i miał już kilka usterek,mi. uszczelniacz na zwolnicy, i teraz chyba coś ze sprzęgłem, ale jeszcze serwisu nie było.
jx60 i 70 mają mosty i zwolnice kategorii 1 i podobno jak dobrze dostaną w d... to nie wytrzymują tego

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Traktor 65 KM Case czy New Holland? Dzisiaj, 19:41
  •  

#22 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 09 styczeń 2013 - 19:03

a ja mam td95d i w tym roku kupiłem JX60, moim zdaniem chyba starszy ciągnik był lepiej wykonany, teraz to szmelc robią i w nowym było lub jeszcze jest kilka drobnych niedoróbek, a to trzeba coś ustawić, a to coś nie dokręcone itp, ale znajomy w tym roku kupił td5010 i chyba też coś serwis poprawiał
co do DF to raczej omijał bym te z 3 cylindrami, znajomy ma i mówi że drugi raz by nie kupił, kultura pracy silnika jednak jest inna, miał jakieś problemy z pompą hydrauliki
co do farmala i T4 to fajne ciąjniki ale mają słabszy podnośnik od tdd-jx,
mój 60 konny jx nosi na plecach 800 litrowego pilmeta warzącego pół tony i daje radę, farmal nie da,
kubota fajna ale droga

NH T4 65 ma udźwig 2192 więc da radę podnieść 800 litrowy opryskiwacz, Kubota nie jest taka droga za 113tyś netto podstawa a w podstawie ma klime ... +tylko do tego szersze oponki

Ps. a ten Landini ile kosztuje?

#23 Share fendt714SCR

fendt714SCR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 19:18

Traktor 65 KM Case czy New Holland? Wybierz co tańsze gdyż Case JX czy new holland to jeden ten sam ciągnik tylko marka inna i kolor :)

#24 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1678 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 19:36

Traktor 65 KM Case czy New Holland? jest to udźwig maksymalny a nie w pełnym zakresie , no i opryskiwacz taki wystaje ponad metr do tyłu, jx na podnośniku ma 3 tony i jak naleję 900 litrów to ledwie co jadę i coś jarmoli przy podnoszeniu, jest to max, zresztą i tak przednie koła ledwie gruntu dotykają, a farmal jest jeszcze krótszy i lżejszy
co do kuboty to: jx będzie o 20 tys tańszy, i opon w kubocie nie można wybierać, znajomemu za ogrodnicze do tego modelu powiedzieli :dopłata 7 tys, a za drugi dodatkowy zestaw kół bodajże 17 tys jak się nie mylę
co do landiniego, to alpin i pawerfarm są w podobnej cenie około 115 tys za podstawową wersję, tyle że nie wiem czy z klimą, poza tym golas

Edytowany przez malkolm, 09 styczeń 2013 - 19:38.

#25 Share lukas15

lukas15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 20:36

Traktor 65 KM Case czy New Holland? @rolnikursus jeśli ciągnik ma pracować u Ciebie z turem to weź sobie JD 5070M, niekoniecznie z turem fabrycznym, będziesz miał w nim ramę, rewers elektrohydrauliczny i półbieg
Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

#26 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1678 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 23:13

Traktor 65 KM Case czy New Holland? i drogie sprzęgło do wymiany jak się spindoli

#27 Share pasekk

pasekk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 08:33

Traktor 65 KM Case czy New Holland? Co do Landiniego to faktycznie może być trochę droższy ale warto mu się przyjrzeć. Ja mam i nie narzekam.

#28 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1678 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 11:48

Traktor 65 KM Case czy New Holland? co do przyjrzenia się landiniemu to są problemy, na placu u dealerów pustki a sprzedali też niewiele i nie ma z kim nawet pogadać

#29 Share lukas15

lukas15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 06:53

Traktor 65 KM Case czy New Holland? @malkolm sprzęgło jest mokre, więc raczej się szybko nie spitoli
Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share pasekk

pasekk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 08:13

Traktor 65 KM Case czy New Holland? U mnie w okolicy otworzył się nowy diler Landini. Widziałem że tam kilka sztuk stoi...

#31 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1678 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 09:35

@malkolm sprzęgło jest mokre, więc raczej się szybko nie spitoli

to zależy ile będzie tym pracował, ale cena sprzęgła jest kilkukrotnie wyższa od sprzęgła mokrego do case JXU
co do landiniego, kolega ze szkoły właśnie od 2 miesięcy jest dealerem tej marki na podkarpaciu i mówi że są okropne problemy z dostępnością ciągników i na placu właściwie pusto

#32 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Kredyty rolnicze, leasing rolniczy

Napisany 11 styczeń 2013 - 09:40

to zależy ile będzie tym pracował, ale cena sprzęgła jest kilkukrotnie wyższa od sprzęgła mokrego do case JXU
co do landiniego, kolega ze szkoły właśnie od 2 miesięcy jest dealerem tej marki na podkarpaciu i mówi że są okropne problemy z dostępnością ciągników i na placu właściwie pusto

Chłopaki zawszę możecie się skontaktować z ogólnopolskim dystrybutorem i problem powinien zostać rozwiązany.

#33 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 17 styczeń 2013 - 16:47

@rolnikursus jeśli ciągnik ma pracować u Ciebie z turem to weź sobie JD 5070M, niekoniecznie z turem fabrycznym, będziesz miał w nim ramę, rewers elektrohydrauliczny i półbieg

Myślałem o nim ale cena jest trochę wysoka 125 netto w lepszym wyposażeniu to dużo na takie małe gospodarstwo. Najkorzystniej wychodzi Farmtrac bo 110 brutto z klimą i szerszymi laczkami

#34 Share Pawel1142

Pawel1142

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 luty 2013 - 20:26

Traktor 65 KM Case czy New Holland? @rolnikursus- Jeśli się zdecydujesz na Farmtrac-a to bierz 675dt bo on ma silnik Perkinsa. I ogólnie Farmtraca polecam. Ja na niego postawiłem i nie żałuje :) Do farmtrac-a warto podkreślić tez ze w razie czego sa tanie części, łatwo dostępne i serwis w moim przypadku był tani. A w case czy NH niestety części są drogie i serwis z tego co znajomi mówią to dużo więcej za przeglądy płacili. A jeszcze co do serwisu to najdroższy z tego co wiem jest w przypadku Kuboty. Pozdrawiam i życzę udanego wyboru :)

#35 Share MF2007

MF2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze, a szczególnie przekładnie zmiany biegów

Napisany 14 czerwiec 2013 - 20:54

Traktor 65 KM Case czy New Holland? malkolm
Takie sprzęgło pewnie grubo ponad 10tyś godzin wytrzyma czyli pierwszy właściciel pewnie nie będzie go ruszał. Moim zdaniem lepsze to niż co 2tyś godzin ciągnik rozpoławiać albo częściej.

#36 Share lukaszursus904

lukaszursus904

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 08:57

Traktor 65 KM Case czy New Holland? Case i Nh to jeden wafel ale jak bym miał kupić to raczej case bo wydaje mi sie ze jest wykonany z lepszej jakosci materiałów/podzespołów a nh wg mnie to bubel zwłaszcza te mniejsze modele, jeszcze dawniej te stare modele były ok miałem nie raz możliwosc popracowac na nh naprawde te stare sa twardsze i mniej awaryjne a teraz juz Made in China i juz coraz czesciej od znajomych słysze złe opinie na ich temat.

Edytowany przez lukaszursus904, 24 sierpień 2013 - 09:02.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#37 Share T7-200

T7-200

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 27 marzec 2014 - 19:21

Traktor 65 KM Case czy New Holland? NH ma największą sprzedaż. Mam NH i wszystko jest ok, case lepszy nie jest bo w czym niby miałby być lepszy? Ciągnikami roku często zostawały NH a case - nie. Osobiście zdecydowanie polecam NH szczególnie dlatego, że w moim rejonie diler ma dobry serwis. Zresztą dobry serwis jest najważniejszy przy wyborze.

Dodaj odpowiedź