Skocz do zawartości

Zdjęcie

Traktor 65 KM Case czy New Holland?

36 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Rads

Rads

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 18:47

Traktor 65 KM Case czy New Holland? Witam
Chciałbym zastąpić ursusa c-360 nowym traktorem, o mocy 60-65 KM. W grę wchodzą na poważnie Case JX 65 lub New Holland o tej samej mocy (np. TD 65). Chciałbym prosić Was o poradę, jakie są Wasze opinie na temat tych traktorów. Ciągniki o ile wiem są niemal identyczne, różni ich tylko kolor lecz interesuje mnie różnica w cenie oraz Wasza opinia na temat użytkowania ich :). Jeśli posiadacie traktory o tej samej mocy innej marki i sprawują się one dobrze, chętnie wysłucham Waszych porad :).
Liczę na pomoc
Pozdrawiam

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Traktor 65 KM Case czy New Holland? Dzisiaj, 10:43
  •  

#2 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 19:14

Traktor 65 KM Case czy New Holland? teraz case tańszy od nh

#3 Share Masseyek6290

Masseyek6290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    rolnictwo

Napisany 06 styczeń 2013 - 19:16

Traktor 65 KM Case czy New Holland? A jest taki model teraz jak 65? a nie pomyliło ci sie z JX 60?
Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

#4 Share xerion3800

xerion3800

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i mechanizacja

Napisany 06 styczeń 2013 - 19:56

Traktor 65 KM Case czy New Holland? Kolego wejdź na mój profil. Mam tam case jx 80 maxxuma 100. Jeśli chodzi o to który lepszy to case na 100%. Znajomy znajomego ma nh odpowiednik jx 80. Są z nh jakieś już problemy i żałuje gościu wyboru nh zamiast case jx 80
Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

#5 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 20:01

Traktor 65 KM Case czy New Holland? Ja mam znajomego co ma znajomego który ma znajomego co zna innego znajomego co twierdzi że to samo tylko w innym opakowaniu

#6 Share Anusiak

Anusiak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 20:25

Traktor 65 KM Case czy New Holland? mój faworyt zetor proxima 65 tańsza w użytkowaniu i zakupie, ładniejsza, mniej pali, mało awaryjna, mały spadek wartości, solidne wykonanie, łatwo odsprzedawalna wszystko i na temat no może jeszcze czerwona :wub: a nie jakieś niebieskie ale brązowe wiecie co? :lol:

#7 Share case140

case140

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:sport,motoryzacja,mechanizacja rolnictwa

Napisany 06 styczeń 2013 - 20:34

Traktor 65 KM Case czy New Holland? Mam case 140 maxxum i jestem z niego bardzo zadowolony. :)

#8 Share Rads

Rads

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 20:53

Traktor 65 KM Case czy New Holland? Dziękuję za pomoc od Was, lecz jeszcze liczę na jakieś ciekawe porady co do modeli właśnie 60-konnych, bo one najważniejsze :). Posiadam Case'a JX 95 i jestem z niego bardzo zadowolony. Tylko tak rozmyślam między NH a Case.

#9 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 21:03

Traktor 65 KM Case czy New Holland? jak już masz jx to wiesz co to jest, i jak jestes z niego zadowolony to nad czym sie zastanawiasz

#10 Share krzsiek1312

krzsiek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 21:20

Traktor 65 KM Case czy New Holland? na jx zamówień nie można robić jest to co dealerzy na placach mają , bo farmall C teraz wchodzi który ma większą kabinę , i kilka innych fajnych udogodnień ;) co by nie mówić case ładniejsze jak dla mnie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 06 styczeń 2013 - 21:20

Traktor 65 KM Case czy New Holland? No to i ja się podłącze do tematu. Case nie produkuje już seri JX tylko teraz to jest farmall a tak samo NH nie produkuje TD tylko jeszcze inny juz nie pamiętam (ale chyba . My też poszukujemy ciągnika o mocy 65-75km bedzie pracował z turem i wykonywał wszystkie prace w gospodarstwie. Ciągniki jaie mamy do wyboru to Zetor Proxima 65/75 Kubota M6040/M7040 New Holland T4 65/T4 75 Case Farmall C 65/75 Detuz Fahr Agroplus 310 i Farmtrac 665DT/675 oraz John Deere 5070M. No bardziej jesteśmy przy tych tańszych bo wiadomo gospodarstwo nie duże i lepiej wziąść więcej sprzętów a tańszy ciągnik. Co byście powiedzieli o tych ciągnikach godne polecenia? Wiadomo że nie znajdzie się takiego co się nie bedzie psuł zawsze się znajdzie jakiś ,,złomek``

#12 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 09:00

Traktor 65 KM Case czy New Holland? Każdy ma wady i zalety biorąc ciągnik do gospodarstwa trzeba brać pod uwagę co będzie robić i z jakimi maszynami śmigać bo zazwyczaj jak ciągnik najtańszy a nie dopasowany do maszyn to się robią problemy a to nie chce podnieś maszyny albo złamało kucy i zaś o jakie guano to co ci powiem dopasuj do maszyn udźwig podnośnika i moc aby był zapas co do tura to sprzęgło mokre bo więcej wytrzyma pozdrawiam

#13 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 13:53

Traktor 65 KM Case czy New Holland? Co bedzie robił w gospodarstwie: parace z turem, siew zboża siewnikiem samym, opryski nawozy, talerzówka 2,7(nie zawsze), orka 3x40(nie zawsze) przyczepa itd. do pomocy bedzie wiekszy ciągnik który bedzie wykonywał cięzkie prace jak orka, talerzówka. Moc ciągnika to 65 lub 75km więcej nie możemy wziąść. Wyposażenie żeby miał klimatyzajce i rewers nawet mechaniczny to takie co musi być. Najbardziej zastanawiamy się na Farmtrackiem oraz Kubotą i czasami na Zetorem ponieważ cena Farmtraca jest najniższa i opinia też dobra ale także Kubota jest nie droga i jakość też myślimy żę japońskie to bedzie dobre, zetor jak to zetor, John Deere trochę drogi jak na nasze gosp. , New Holand i Case cena trochę duża i opinia nie za bardzo dobra, no jeszcze pozostaje Detuz ale to jeszcze nie wiadomo.

#14 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 15:00

Traktor 65 KM Case czy New Holland? W twoim wypadku to najwięcej dostanie w tyłek przy turze zwróć uwagę na obciążenie przedniej osi wydatek pompy oleju i przede wszystkim sprzęgło mokre dużo lepsza wytrzymałość jak suchego bo w td było suche i w turze nie wytrzymywały ale to zmienili

#15 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 18:31

W twoim wypadku to najwięcej dostanie w tyłek przy turze zwróć uwagę na obciążenie przedniej osi wydatek pompy oleju i przede wszystkim sprzęgło mokre dużo lepsza wytrzymałość jak suchego bo w td było suche i w turze nie wytrzymywały ale to zmienili

Dzieki za podpowiedz ale i faktycznie dużo bedzie miał pracy przy ładowaczu m.in. przy oborniku, słomie, zbożu i żeby nie było tak że przednia oś kapie lub pęka
Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez danielhaker, 09 styczeń 2013 - 19:02.
cytowanie poprzedniego posta

#16 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 07 styczeń 2013 - 19:40

Traktor 65 KM Case czy New Holland? No i szeroki rozstaw kół żebyś nie musiał odkręcać przednich błotników lub skrętne

#17 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 19:53

No i szeroki rozstaw kół żebyś nie musiał odkręcać przednich błotników lub skrętne

Błotnik jak błotniki bardzie to promień skretu a najmniejszy ma Kubota i to też jest dobry argument do kupienia tego ciągnika
Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez danielhaker, 09 styczeń 2013 - 19:02.
cytowanie poprzedniego posta

#18 Share pasekk

pasekk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 10:16

Traktor 65 KM Case czy New Holland? W pracy z turem sprawdzi się Landini. Posiada dwie pompy hydr. Jedną na podnośnik i hydr zewnętrzną a drugą na układ kierowniczy. poza tym okno dachowe w standardzie i wydaje mi się że jest bardziej dopracowany niż NH.

#19 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 17:08

Traktor 65 KM Case czy New Holland? a ja mam td95d i w tym roku kupiłem JX60, moim zdaniem chyba starszy ciągnik był lepiej wykonany, teraz to szmelc robią i w nowym było lub jeszcze jest kilka drobnych niedoróbek, a to trzeba coś ustawić, a to coś nie dokręcone itp, ale znajomy w tym roku kupił td5010 i chyba też coś serwis poprawiał
co do DF to raczej omijał bym te z 3 cylindrami, znajomy ma i mówi że drugi raz by nie kupił, kultura pracy silnika jednak jest inna, miał jakieś problemy z pompą hydrauliki
co do farmala i T4 to fajne ciąjniki ale mają słabszy podnośnik od tdd-jx,
mój 60 konny jx nosi na plecach 800 litrowego pilmeta warzącego pół tony i daje radę, farmal nie da,
kubota fajna ale droga

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share mariusz85

mariusz85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 17:19

Traktor 65 KM Case czy New Holland? posiadam jx 70 ktory zastapil wypracowana 60tke ciagniczek sprawuje sie swietnie bez zadnych problemow tez mialem dylemat ktory wybrac NH czy Case postawilem na case i tobie tez polecam :)

Dodaj odpowiedź