Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny i czy warto ?

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share duShh

duShh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 16:56

Ceny i czy warto ? Witam :) Chcę kupić nowy ciągnik Massey Ferguson od 115 do 125 km 6 cilindrów najlepiej bez turba NOWY ! Z klimatyzacją turem i tuzem przednim. Ile kosztował by nowy ciągnik kosztował i czy warto wybrać tą marke ?? Chodzi żeby ciągnik miał moc oraz się nie psuł !
Oglądam też Valtry tak samo od 115 do 125 km z turem,klimatyzacją,tuzem przednim ile by kosztował i czy warto kupić NOWĄ ?
Co jest bardziej warto MF czy Valtre ile ksoztuje itp prosze o wypowiedzi ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny i czy warto ? Dzisiaj, 08:09
  •  

#2 Share TheBociek1996

TheBociek1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 485 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 styczeń 2013 - 17:27

Ceny i czy warto ? Nie ma takiej maszyny , żeby się nie psuła. To tylko maszyna :)

Wiem, że nic nie wiem.

#3 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 17:45

Ceny i czy warto ? Nie da się porównać Valtry do MF :) to tak jakby porównać ciapka do sześćdziesiątki :D Jeśli fundusze Ci pozwolą bierz masseya :) Jest mało awaryjny, w paliwie też zaoszczędzisz, co przy tych cenach ropy jest istotne ;) Co do cen to wejdz tu http://www.agrofoto....2/page__st__920 lub tu http://www.agrofoto....n/page__st__560 :) a najlepiej zadzwońdo dilera ;D
Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share duShh

duShh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 18:43

Ceny i czy warto ? Aha dzięki :) Tak myślałem że MF i podobno 4 cylindrówki dużo pali lepsza 6 bez turba ...
Bo nie ukrywam że traktor będzie oszczędzany i dbane strasznie o niego a tur ma ile udzwigo bo mamy geśi i do gnoju a gnuj jest bardzo cięszki oraz jeździmy do lasu po drzewo i jest błoto z pełnymi przyczepami drzewa wyjechać
jest cięszko daje rade w takich warunkach ?

#5 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 21:40

Ceny i czy warto ? Spokojnie da rade ;) Jak do 125km założysz tura to 2 tony lekko dzwignie ;) więc idealnie do "gnoju" :D A w błocie to też powinien dać rade zależy od cięzaru ale bedziesz zadowolony :) A jakiej serii MF chcesz?

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#6 Share bodzioman18

bodzioman18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 12:03

Ceny i czy warto ? znajomy kupił niedawno mf, 115 km tyle że z silnikiem 4 cylindry turbo, z turem i przednim tuzem, cena 270 tyś

#7 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 14:21

Ceny i czy warto ? nowego? o.O cena netto? ;) gdzie go kupil i jaki symbol?

#8 Share duShh

duShh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 16:34

Ceny i czy warto ? Patrzymy mniej więcej coś podobnego do MF 5465 . Bez Moc Power Boost* najlepiej z tuzem przednim i wom przód klima i najlepiej full wypas ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share bodzioman18

bodzioman18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 12:20

Ceny i czy warto ? nówka sztuka, cena z vatem, jaki dokładnie symbol to nie pamiętam, ale tak jak pisałem 115 km, 4 cylindry turbo

#10 Share duShh

duShh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 18:45

Ceny i czy warto ? Polecacie ten model MF co wybrałem ?

#11 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 09 styczeń 2013 - 18:51

Ceny i czy warto ?

Witam :) Chcę kupić nowy ciągnik Massey Ferguson od 115 do 125 km 6 cilindrów najlepiej bez turba NOWY ! Z klimatyzacją turem i tuzem przednim. Ile kosztował by nowy ciągnik kosztował i czy warto wybrać tą marke ?? Chodzi żeby ciągnik miał moc oraz się nie psuł !
Oglądam też Valtry tak samo od 115 do 125 km z turem,klimatyzacją,tuzem przednim ile by kosztował i czy warto kupić NOWĄ ?
Co jest bardziej warto MF czy Valtre ile ksoztuje itp prosze o wypowiedzi ;)

jak byś byl zainteresowany to bys cene znal :lol: .
Zetor Team.

#12 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3228 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 19:01

Ceny i czy warto ? A co on bedzie jeszcze robił zamiast pracy w turze?? Bo do samej roboty przy ładowaczu to 6 się nie nadaje. Bedzie oszczedzany czyli co bedzie pyrkać z przyczepą 4t, agregatem uprawowym 3m?? Jeśli tak to też daj sobie spokój bo tu 4cyl mniej spali jak chcesz brać 6 to musisz go dać do porządnej roboty.

@fergusonki może jakieś konkrety czemu nieda sie porównać massey do valtry?? Bo mało przekonujące są twoje wypociny :mellow:

#13 Share duShh

duShh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 21:06

Ceny i czy warto ? Do porządnej roboty ceny nie znam bo dziadek chce kupię ja się orjętuję co najlepsze i wgl nie będzie oszczędzany tur potrzebyn agraget pługi 5 obrotowe itp drzewo w lesie wszystko !

#14 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3228 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 21:32

Ceny i czy warto ? Zobacz co napisałeś w poście #4 sam sobie zaprzeczasz. Chcesz pługi 5 obrotowe to zapomnij chyba że półzawieszane na transportowo-kopiującym ale do tego trzeba mieć kawałki żeby się zawracać na szerokim poprzeczniaku, a druga sprawa to uciąg bo mam wątpliwości że da rady pociągnąć to z zadowalającym efektem. Tur potrzebny ale czy dasz rady się tym kręcić po kurniku a o lesie to zapomnij chyba że liściasty przecięty juz 6 garów ma już swoje gabaryty i nie jest zwrotny jak 4.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share duShh

duShh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 18:46

Ceny i czy warto ? Las mieszany a napisałem tam " Bo nie ukrywam że traktor będzie oszczędzany i dbane strasznie o niego" chodziło mi że nie będzie dbane itp a ten Moc Power Boost* yo dokładnie nie wiem co to jest i chyba z tym ciągnik jest wyżłowany itp a do kurnika nie wjeżdża tylko z większej kupy gnój ładuje na rozrzutnik :P

Dodaj odpowiedź