Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone]

159 odpowiedzi na ten temat

#121 Share agrorobert

agrorobert

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 10:07

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] jak długo w sprzedaży bedzię seria M?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Dzisiaj, 19:42
  •  

#122 Share ArekK

ArekK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 15:29

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Już nie ma.

#123 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:IT.
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 16 czerwiec 2013 - 08:06

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Seria 5 w programie Agromachina - http://tnij.org/deutz5

Edytowany przez BukeR, 16 czerwiec 2013 - 08:08.

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

#124 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 16 czerwiec 2013 - 10:22

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Mam to nagrane :P

#125 Share lukeski15

lukeski15

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Motoryzacja
    Troche sportu

Napisany 19 czerwiec 2013 - 20:49

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] @podcepiomy nie tylko ty :D A po za tym to jak nowe serie SDF będa pracować tak jak wyglądają to można powiedzieć że bezawaryjnie :) I wtedy warto by było dać za nie sporo pieniędzy :) Trochę szkoda mi że PROWu nie ma bo byśmy już złożyli na 6150 ale może i dobrze bo za rok będą tańsze :D

#126 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 14:13

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] czemu za rok bedą tansze?

#127 Share Piasek1507

Piasek1507

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 17:53

Kolejna kupka złomu w nowym wydaniu.Pomyślicie co ja tu za głupoty piszę.To zaraz wyjaśnię.Tez miałem w planach kupić Agrotrona K ale nie dość że SDF idzie w kierunku adblu -tak mnie poinformowali w Agromarkecie to po awaryjności jakie te ciagniki grupy SDF się charakteryzują nie wróży nic dobrego .Więc zmieniłem plany i zamówiłem inna markę .Już nigdy więcej nie kupię ich produktu a i innym odradzam.Po rozmowach z rolnikami dowiedzieć można się o urywających zaczepach ,kiepskiej instalacji elektrycznej,czy rozsypujących się sprzęgłach.To tylko w mojej okolicy takie oceny ale jak by zebrać opinię z całego kraju to by się uzbierało pewnie nie mało negatywów.Sam doświadczyłem ich produktu o którym kilkukrotnie pisałem na forum AF a mówię tu o Agrofarmie 410GS który już od miesiąca stoi w naprawie w Invest-Rolu w Czarnocinie gdzie jest naprawiany błąd T-64-czyli awaria związana ze sprzęgłem elektrohydraulicznym.Mechanicy wymienili dosłownie cała elektronikę z elektryką.Czyli elektrozawory,czujniki,deskę rozdzielczą,potencjometr sprzęgła,kable itd.Na dniach mają przyjechać mechanicy z Lublina i oni maja zadecydować co dalej.Oczywiście żądałem wymiany na nowy w ramach rękojmi ale uparli się naprawiać.Jak powiedział pan Robert z SDF z Lublina -ludzi się leczy a ciągniki naprawia-tylko zapomniał że ludzie mimo że leczeni umierają a maszyny stoją bezużyteczne za duże pieniądze rolnika ,ale co tam on i tak pensję otrzyma .Na szybko sumując 15 wizyt u mnie w gospodarstwie w okresie gwarancyjnym: wymienione 3 wentylatory od nawiewu,uszczelniacze od sprężarki a w końcu ona sama bo olej się z niej lał,4 potencjometry pedału sprzęgła,dwa razy pompa hydrauliczna i pług czy agregat ścierniskowy ledwo podnosi podnosi,wymiana części instalacji oraz części wymienione podczas pobytu w serwisie jak bym miał to z własnej kieszeni zapłacić to pewnie by rachunek wyniósł ze 30 000 zł i końca nie widać.
Oczywiście piszę o mojej sprawie w mediach za przyzwoleniem kierownika serwisu z centrali z Lublina pana Krzysztofa S. który stwierdził ze mogę i w telewizji sprawę przedstawić wiec na razie to czynię na forum AF .

Z tego co widze co piszeszz trafiles na wadliwy ciagnik ja pracuje w serwisie deutz fahra i wychodzily wadliwe wersje ciagnikow z elektrohydraulicznym rewersem i zalezy tez od serwisu duzo serwisow jest cienka nasz jest jednym z najlepszym w polsce :) sposrod wszystkich serwisow deutz w polse mozna policzyc na jednej rece ktorzy wszystko zrobia

#128 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 09:44

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] To gdzie pracujesz ?

#129 Share marju12

marju12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 13 lipiec 2013 - 14:22

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] piasek skoro sa sztuki wadliwe to czemu robicie jaja z wymiana ciagnika na ten bez wad ? i byloby bez problemu a tak wole ursusa 9014 h 3 lata gwarancji i tylko jazda a u was 12 miesiecy i co potem ?

#130 Share marju12

marju12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 31 sierpień 2013 - 15:49

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] ma ktos juz ten ciagnik ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share filip3512

filip3512

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,
    Zapraszam na moje konto yt
    https://www.youtube.com/user/Filipjuszczak/videos

Napisany 23 wrzesień 2013 - 20:02

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] a w seria 5 ma isobus w standardzie czy trzeba dokupić.

#132 Share lukeski15

lukeski15

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Motoryzacja
    Troche sportu

Napisany 20 październik 2013 - 13:28

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Troche mnie nie było ale, @kamil41 tak sobie żartuje tylko bo przecież jak wychodzi jakaś nowość to zawsze tak jest ze cena wygórowana :D Co do tych awaryjności to czy to fendt czy ursus to jak nie będziesz dbał to i tak będzie wadliwy :)

#133 Share pronto1984

pronto1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 21 październik 2013 - 20:26

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] mam agrotrona m 610 i cos mi sie wydajeże za duzo chla , na piachu na 1 ha bierze 20 l na ha w transporcie z pługiem na godzine 20 l na ha, jak stoi na podwórzu godzine to 20 l na godzine ( a tak odpalony zeby sprawdzic), ostatnio walnął sobie na 1,91 ha orki może i cięzkiej z 4 słupami 78 litra on, pytanie głupie może prozaiczne czy wam ten model tak samo wali wachy paliwa jak mi ??????, no a sprzęt mam dobrany dobrze ustawiony też

#134 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 22 październik 2013 - 00:35

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Radzę przestać fantazjować i wrócić do bawienia się zabawkami w piaskownicy.

#135 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 22 październik 2013 - 11:14

Bardzo ładny :)

#136 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 22 październik 2013 - 12:20

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Dizajn jeden z ciekawszych na rynku, Dziudżiaro zna się na robocie :)

#137 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 03 styczeń 2014 - 09:05

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] co to jest ttv a p ?

#138 Share KoNiU4718

KoNiU4718

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:Muzyka, sport, rolnictwo

Napisany 03 styczeń 2014 - 12:19

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] ttv - bezstopniówka, p - powershift. Byłem na pokazach deutz'a i miałem przyjemność jeździć wszystkimi modelami w tym 5110 i 5130 ttv, jak jakies pytania to walić ;d

Edytowany przez KoNiU4718, 03 styczeń 2014 - 12:21.

#139 Share harpa777

harpa777

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 03 styczeń 2014 - 13:32

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] To napiiisz jak się spisuje ciągnik i jak na tej skrzyni automacie. Porównaj z fendtem i jonem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share KoNiU4718

KoNiU4718

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:Muzyka, sport, rolnictwo

Napisany 04 styczeń 2014 - 16:59

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Nie mogę porównać ponieważ nie jeździłem Fendtem, oraz John'em na bezstopniówce. Jeżeli chodzi o wrażenia z samej jazdy to chodzi bardzo płynnie, żadnych szarpnięć czy coś, pracowałem też 6140 TTV z głęboszem i nie miał żadnych problemów przy prędkości 14-15 km/h, jednak musiałem zwolnić do 9km/h bo za bardzo szarpało ze względu na kamienie :)Ciągniki ogólnie bym polecił, jedyne uwagi mam do dotyku. Po dłuższej pracy i lekkim zakurzeniu dotyk nie działał już tak czule jak na początku...

Edytowany przez KoNiU4718, 04 styczeń 2014 - 17:00.

Dodaj odpowiedź