mlodyrolnik21

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone]

Polecane posty

Marcelix    74

Czytamy uważnie, zizuza napisał "SDF z Jacków/koło Lublina" a nie w Lublinie. Nie dalej jak na początku grudnia przejeżdżałem koło tej firmy.


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lols123    119

A to sorka nie doczytałem dobrze to się zgadza nawet tam kiedyś brałem Lamborghini ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Nie przemawia do mnie ta nowa seria 5 za bardzo taka kosmiczna, wycudaczona ale może w realu lepiej to będzie wyglądało. ;) Trochę mnie jednak śmieszy fakt, że w prospekcie jest napisane, iż to całkiem nowy ciągnik opracowany prze GIUGARO, a przecież widać dobrze, że to Agrotron K po ostrym lifcie. ;) Ale prospekt bardzo mi się spodobał bo w końcu jest długo, dobrze opisane krok po kroku ale ogółem co w nim jest dostępne, co posiada i myślę że tak powinny wyglądać prospekty a nie typu zdjęcie ciągnika i dane techniczne bo to wiadomo z danych na stronach, nie trzeba prospektów. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaas    1

Nie głupoty gadacie :) , ciągnik sdf bardzo dobre ;) mam dwa i nie żałuje i jeszcze jeden kupie , to tylko mit że to awatyjne :D .


Moje gg 6161477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4

W związku z tym że o wadach mojego Agrofarma 410gs opisywałem w tym temacie dlatego pozwoliłem zamieścić w nim kilka filmików.Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak że

 

prawdopodobnie wszelkie możliwości naprawy zostały wykorzystane ,czyli została wymieniona cała elektronika,kable,elektrozawory,czujniki,łopatka i błąd nadal się włącza.Nawet

 

coraz częściej. Jeśli chodzi o wymianę ciągnika na nowy to dealer czyli Invest-Rol uważa że powinie to zrobić SDF z Jacków/koło Lublina więc oczekuję na ich decyzję.

@lols 123-poprawiłem miejscowość

 

 

 

a byłeś u rady prawnego ? pytam bo jak im to powiesz to od razu inaczej traktują człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Rzeczywiście odpowiednik Same Virtus, na 26 stronie prezentacji zapomnieli zamienić słowo Virtus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

A Lamborghini ma chyba nowy model pokazać na targach SIMA :)

 

A Lamborghini ma chyba nowy model pokazać na targach SIMA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaas    1

Dał by ktoś link do tej prezentacji na pw ?


Moje gg 6161477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porak    1

będę w poniedziałek u dilera to coś się dowiem ;) już mi się podoba :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porak    1

oficjalne cenniki i upusty będą od przyszłego poniedziałku, taką informacje dostałem od dilera ...

no a takki agrotron 5 120 skrzynia 60/60, opony 540/R38, wzmocniony podnośnik, szyber, klima 230 netto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisokr    0

Byłem dzisiaj u dilera, za Agrotrona 5120 ze skrzynią 30+30 HML, 240 netto zaśpiewał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

A jaka cena podstawowej wersji 110 konnego modelu?

W sumie dopłacać 40 tys do nowego wyglądu to trochę przesada.

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

przyglądając się zdjęciom tego modelu dochodze do wniosku że oprócz ramy kabiny nie ma on nic wspólnego z agrotronem k, seria 5 ma inny przedni most oraz skrzynie(zamiast z-f mamy tu podzespoły włoskie czyli sdf) nawet mocowanie przedniego tuz jest zupełnie inne niż w agrotronach, powiem jedno to typowo włoski model z silnikiem deutza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizuza    6

Lampek nawieszali jak na choince żeby klienci lecieli jak muchy do ciepłej żarówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

no to kicha.. jednak bardziej ufam niemieckim podzespołom..

 

No Agrofarmy śmigają i jakoś wielkiego problemu z nimi nie ma, a też tam silnik tylko Deutza sobie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Tylko czy któryś agrofarm po 10-15k mth będzie w takim stanie jak agrotoron ze sprawdzonym zf po takim samym przebiegu? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Jeśli trafi się taki delikwent który wcale o sprzęt nie zadba to czy to będzie ZF czy SDF, i tak nie wytrzyma takiego przebiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Jak narazie imponuje wyglądem. A czy to prawda, że 110km model w standardzie za 200tys netto ma skrzynie 10/10.


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez hubertg7
      Witam! Ciągnik Agrotron 150 2008r. nie pracował dwa dni, dzisiaj go odpaliłem i wyskoczył kod błędu 90, oczywiście nie było mowy o jeździe. po wyłączeniu hebla i włączeniu wyskoczył błąd EE. Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć co zrobić? w okolicy nie ma zbyt dobrego serwisu:/
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj