Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone]

159 odpowiedzi na ten temat

#21 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 12 styczeń 2013 - 18:11

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] W TAP jest opisany Agrofarm 430Gs, który podobnie miał już trochę awarii. U mnie w okolicy ostatnio pojawiło się parę Agrofarmów, ale tych bardziej mechanicznych i nie słychać o problemach. Ciekawe jak będzie w dalszej eksploatacji.
KPK - Ochrona

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Lamborghini R3 EVO 100

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Lamborghini
  • 85000.00 PLN
  • 18 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Dzisiaj, 02:38
  •  

#22 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 12 styczeń 2013 - 18:18

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Jeżeli chodzi o tego Agrofarma w TAP to według mnie właściciel nie ma racji w sprawie źle zestopniowanej skrzyni, przecież wiedział co kupuje, chyba miał jazdę próbną. To tak samo jakby miał pretensje że Agrofarm ma 4 cylindry a nie 6.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#23 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 15 styczeń 2013 - 13:41

Ciąg dalszy: Wczoraj przyjechał człowiek z Lublina od Same .Porobił zdjęcia parametrów,oraz błędów z komputera serwisowego i ma wysłać inżynierom do Włoch. Zarządził też wymianę kolejnej wiązki jeśli nie była wymieniana .
Odnośnie tematu czyli nowej seri Deutza to mają wypuścić na przełomie marca i kwietnia bliźniaków Vertisa czyli Lamborghini i Deutza.Maja posiadać filtr cząstek stałych .Ad-blu maja mieć tylko ciągniki pow 130km

zizuza muszę Cię poprawić. Seria 5 i odpowiedniki NIE ma filtra cząstek stałych tylko normalny katalizator DOC.
Technologia SCR jest w Agrotronach, DPF w Deutz'u nie ma.

Pozdrawiam

P.S. Musiałeś trafić na felerną sztukę skoro masz takie problemy. Ale to są właśnie włosi i ich robota :/
Ja się zastanawiam, tyle norm i sposobów zarządzania jakością, a z roku na rok żywność co raz gorsza a sprzęt co raz bardziej się psuje. Koniec świata zbliża się wielkimi krokami.
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#24 Share CBMarek

CBMarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 15 styczeń 2013 - 19:00

Kolejna kupka złomu w nowym wydaniu.Pomyślicie co ja tu za głupoty piszę.To zaraz wyjaśnię.Tez miałem w planach kupić Agrotrona K ale nie dość że SDF idzie w kierunku adblu -tak mnie poinformowali w Agromarkecie to po awaryjności jakie te ciagniki grupy SDF się charakteryzują nie wróży nic dobrego .Więc zmieniłem plany i zamówiłem inna markę .Już nigdy więcej nie kupię ich produktu a i innym odradzam.Po rozmowach z rolnikami dowiedzieć można się o urywających zaczepach ,kiepskiej instalacji elektrycznej,czy rozsypujących się sprzęgłach.To tylko w mojej okolicy takie oceny ale jak by zebrać opinię z całego kraju to by się uzbierało pewnie nie mało negatywów.Sam doświadczyłem ich produktu o którym kilkukrotnie pisałem na forum AF a mówię tu o Agrofarmie 410GS który już od miesiąca stoi w naprawie w Invest-Rolu w Czarnocinie gdzie jest naprawiany błąd T-64-czyli awaria związana ze sprzęgłem elektrohydraulicznym.Mechanicy wymienili dosłownie cała elektronikę z elektryką.Czyli elektrozawory,czujniki,deskę rozdzielczą,potencjometr sprzęgła,kable itd.Na dniach mają przyjechać mechanicy z Lublina i oni maja zadecydować co dalej.Oczywiście żądałem wymiany na nowy w ramach rękojmi ale uparli się naprawiać.Jak powiedział pan Robert z SDF z Lublina -ludzi się leczy a ciągniki naprawia-tylko zapomniał że ludzie mimo że leczeni umierają a maszyny stoją bezużyteczne za duże pieniądze rolnika ,ale co tam on i tak pensję otrzyma .Na szybko sumując 15 wizyt u mnie w gospodarstwie w okresie gwarancyjnym: wymienione 3 wentylatory od nawiewu,uszczelniacze od sprężarki a w końcu ona sama bo olej się z niej lał,4 potencjometry pedału sprzęgła,dwa razy pompa hydrauliczna i pług czy agregat ścierniskowy ledwo podnosi podnosi,wymiana części instalacji oraz części wymienione podczas pobytu w serwisie jak bym miał to z własnej kieszeni zapłacić to pewnie by rachunek wyniósł ze 30 000 zł i końca nie widać.
Oczywiście piszę o mojej sprawie w mediach za przyzwoleniem kierownika serwisu z centrali z Lublina pana Krzysztofa S. który stwierdził ze mogę i w telewizji sprawę przedstawić wiec na razie to czynię na forum AF .

i teraz powiem Ci Ciekawostke z zaczepami zaczepy belki dzięgła całe wieszaki są robione w MITA a wiekszosć w podlubelskim Jackowie
Co Ciekawe firma CBM Polska to dawne SDF Polska pana roberta czesto widze bo SDF zostawiło sobie jedna hale serwisową i CBM sklada dla gruby SDF w Jackowie małe ogrodniki Same Solaris lambo r1 i df agrokid miałem okazje troche je poskładać.
wracająć do zaczepów poprostu jest to robiona masówa wzorce są idealne zrobione bo np NH czy JD potem sobie robi próby a cała produkcja jest robiona na ilość i aby szybciej.
mówisz urywające sie zaczepy powiem Ci że jesli masz kupić JD Zetora NH case Fendta claasa MFa Valtre Landiniego coś z SDF Steyra Ursusa to wszystkie zaczepy do tych ciagników są z Grupy CBM MIta wiec jakości nie oczekuj.
Całe rotory z podłogami w claasach spawane są u nas kabiny szkielety do ursusów i jeszcze kilku marek spawane sa też u nas.

#25 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 22:17

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] jak ktoś chce to mam informacje na temat tej serii :)

#26 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7072 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 00:13

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] No to wykładaj, na co czekasz :P

#27 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 15:00

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] .

Edytowany przez Krzysiekfigix, 22 styczeń 2013 - 17:47.

#28 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 15:05

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Znacznie ładniejszy od Same:) Masz coś więcej czy tylko to ?

#29 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 15:17

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] tylko to mam i cennik

#30 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 15:25

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] To o cennik też poproszę, może być na PW lub tu, na pewno komuś się przyda :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 15:30

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] dobrze go wyposażyć tak jak mi liczył dealer to jakieś 210 netto a moc oczywiście 100km

#32 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 15:32

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Czyli co wersja PL + amortyzowana ośka, kabina 210 tyś netto ??

Edytowany przez podcepiomy, 20 styczeń 2013 - 15:32.

#33 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 15:35

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] tak dokładnie i do tego ładowacz i trzeba zamawiać ;d

Edytowany przez Krzysiekfigix, 22 styczeń 2013 - 17:47.

#34 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 15:41

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] To mogłem się wstrzymać i swojego teraz kupić :)

#35 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 15:46

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] heh no ja to drugiego biorę :)

Edytowany przez Krzysiekfigix, 20 styczeń 2013 - 15:47.

#36 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1661 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 18:32

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] cała oferta SDFu sie zmienia:D

#37 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 20:35

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] dokładnie ale bardzo pozytywnie :)

#38 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 22:20

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Na pewno będzie nie wiele palił przy lekkich pracach ale ciekaw jestem ile wypali jak pójdzie w ciężkie prace polowe :)

#39 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 22:52

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] wiesz on u mnie to tylko jako pomocniczy do tura opryskiwacza rozsiewacza transport trochę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 21 styczeń 2013 - 10:42

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone] Krzysiekfigix skąd masz tę prezentację? U jakiego dilera byłeś bo cena nawet fajna :)
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Dodaj odpowiedź