Polecane posty

lepo    0

Witam

 

W chlewni miałem podwieszony sufit z belgijskiej płyty poliuretanowej i trochę się poroszczelniał . Jest on już ściągnięty i będzie zakładany na nowo na stałe do konstrukcji dachu. I na ta mam zamiar dać natrysk pianka poliuretanową. Ma ktoś jakieś namiary na dobrego i taniego fachowca?

Albo inny pomysł na tą sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Nie ma nic lepszego niż pianka. Z jakiego województwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34

u mnie robili natrysk, cena 9 zł/m^2 za każdy cm grubości, jeśli Cie interesuje dam namiary, firma z okolic Sieradza, ale mobilni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34

jeszcze nie obsadzałem tuczarni, więc nie wiem jak się sprawdza natrysk. Firma to DAKSPUR z Błaszek, tel 605931475; 607408387

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Też polecam firmę Dakspur. Robili mi dwie hale łukowe. Mają doświadczenie z zachodu w tej branży. Jadą na oryginalnej pianie, nie na żadnych podróbach. Natrysk sprawdza się rewelacyjnie. Łatwo zmywalny, można jechać myjką ciśnieniową. No i chyba żadnym materiałem nie osiągnie się takiej termoizolacji bez żadnych mostków cieplnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam tak jak w temacie mam zamiar zrobić natrysk na denka tłoków, ale się zastanawiam nad tym jaką wybrać pompę, aby była tak do ok 200zł. Myślałem nad jakąś od wspomagania, ale nie jestem pewien czy olej silnikowy Turdus 15w40 by jej nie zaszkodził i czy ona sama by zasysała olej, bo zbiornik oleju zwykle jest nad nią i spływa do niej grawitacyjnie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj