Skocz do zawartości

Zdjęcie

radio w zetorze 5245

102 odpowiedzi na ten temat

#41 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 07 grudzień 2007 - 19:03

radio w zetorze 5245 montował mi to koles u którego kupiłem to radio :rolleyes: , ale ja mu pomagalem ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
radio w zetorze 5245 Dzisiaj, 16:15
  •  

#42 Share zecio

zecio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 19:32

radio w zetorze 5245 Dzisiaj z ciekawości popatrzyłem jeszcze lepiej po tych dziurach na głośniki i one są owalne w kształcie elipsy :angry: i trzeba bedzie wycinac :angry:

#43 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 20:18

radio w zetorze 5245 niekoniecznie, przecież są głośniki 6x9"
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

#44 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 20:24

radio w zetorze 5245 nic nie trzeba wycinac, sa takie blszki w które sie wkreca wkrety i one sie zaciskaja i siedzi

#45 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 20:28

radio w zetorze 5245 ja tam wole kolumny zamontuje je po bokach do profilu kabiny ta im nic nie grozi i nic nie musze wycinać :rolleyes: ^^ ;) ^^

#46 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 20:33

radio w zetorze 5245

ja tam wole kolumny zamontuje je po bokach do profilu kabiny ta im nic nie grozi i nic nie musze wycinać :rolleyes: ^^ ;) ^^

no ale chcac je zamontowac na górze tez nie musisz nic wycinac poza materiałem, i moim zdaniem sa tam mniej podatne na uszkodzenia

#47 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 20:43

radio w zetorze 5245 tomekzet chcesz to wycinaj nawet w dachu ja tylko pisze że wole zamontować kolumny czyli ,,głośnik w obudowie'' i naprawdę w moim zetorze w tym miejscu nic im tam nie grozi poza tym jak pisał,, zecio'' są tam pod tapicerka wycięte owale w moim przypadku jeden z prawej strony więc nie będę się bawił w wycinanki tylko zamontuje kolumny .pozdrowiam

#48 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 23:09

radio w zetorze 5245

tomekzet chcesz to wycinaj nawet w dachu ja tylko pisze że wole zamontować kolumny czyli ,,głośnik w obudowie'' i naprawdę w moim zetorze w tym miejscu nic im tam nie grozi poza tym jak pisał,, zecio'' są tam pod tapicerka wycięte owale w moim przypadku jeden z prawej strony więc nie będę się bawił w wycinanki tylko zamontuje kolumny .pozdrowiam

no ale ja ci nie kaze nic wycinac, chyba zle sie zrozumielismy pozdro :D

#49 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 09:41

radio w zetorze 5245 wiem że nie karzesz mi wycinać ale jakoś się uparłeś że głośniki muszą być tam zabudowane

#50 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 10:05

radio w zetorze 5245 A czy ktoś z Was montował u siebie 4 głośniki? Gdzie i jak je zamontowaliście? Ja mam 7245 i dwa mniejsze chce zamontowac w miejscach standardowych (przy użyciu wyrzynarki) a na pozostałe 2 większe chce zrobić z płyty paździerzowej coś jak taką półeczke/sześcian na każdy błotnik i w nich zamontuje te głośniki. Kabelki puszcze pewnie gdzieś pod dachem a potem jakoś nimi ,,zjade" w dół na błotnik. Można powiedziec że to troche roboty zajmie. Ale innego rozwiązania na 4głośniki nie widze. Dodam że już je mam więc kupno głośników z obudową nie wchodzi w gre. Czy ktoś z was już coś takiego robił? Lub ma jakiś inny patent?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 10:10

radio w zetorze 5245

A czy ktoś z Was montował u siebie 4 głośniki? Gdzie i jak je zamontowaliście? Ja mam 7245 i dwa mniejsze chce zamontowac w miejscach standardowych (przy użyciu wyrzynarki) a na pozostałe 2 większe chce zrobić z płyty paździerzowej coś jak taką półeczke/sześcian na każdy błotnik i w nich zamontuje te głośniki. Kabelki puszcze pewnie gdzieś pod dachem a potem jakoś nimi ,,zjade" w dół na błotnik. Można powiedziec że to troche roboty zajmie. Ale innego rozwiązania na 4głośniki nie widze. Dodam że już je mam więc kupno głośników z obudową nie wchodzi w gre. Czy ktoś z was już coś takiego robił? Lub ma jakiś inny patent?

http://www.allegro.p...0w_fv_a185.html to rozwiazanie na cztery głośniki przyktęcisz je gdzie chcesz

#52 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 10:43

radio w zetorze 5245 no wielkie dzięki ale nie po to sie oszukałem dobrych głośników żeby teraz kupić następne.... .:D chce wykorzystac to co mam... :)

#53 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 10:53

radio w zetorze 5245

no wielkie dzięki ale nie po to sie oszukałem dobrych głośników żeby teraz kupić następne.... .:) chce wykorzystac to co mam... :D

no chyba że tak nie wiedziałem że juz masz :)

#54 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 12:16

radio w zetorze 5245 No więc ma ktoś jakiś pomysł gdzie można zamontowac te głośniki lub ewentualnie jak wykonac ten mój projekt zabudowy? full tuning :D

#55 Share zecio

zecio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 14:10

radio w zetorze 5245

tomekzet chcesz to wycinaj nawet w dachu ja tylko pisze że wole zamontować kolumny czyli ,,głośnik w obudowie'' i naprawdę w moim zetorze w tym miejscu nic im tam nie grozi poza tym jak pisał,, zecio'' są tam pod tapicerka wycięte owale w moim przypadku jeden z prawej strony więc nie będę się bawił w wycinanki tylko zamontuje kolumny .pozdrowiam

Nie tylko w twoim przypadku bo w moim zetorku też jest tylko dziura po prawej stronie... Myślałem nad kupnem głośników 130mm może bym wycia i by fajnie grały :D

#56 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 14:18

radio w zetorze 5245

wiem że nie karzesz mi wycinać ale jakoś się uparłeś że głośniki muszą być tam zabudowane

ja sie nie uparłem tylko mowie ze tam besa jak najmniej podatne na uszkodzenia

#57 Share zecio

zecio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 14:21

radio w zetorze 5245 Mi sie też tak wydaje ze są najmniej narażone na uszkodzenia, ale te co @riki pokazywał to te głośniki są w kolumnach czyli też jakoś tam się ich nieuszkodzi

#58 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 19:09

radio w zetorze 5245

ja sie nie uparłem tylko mowie ze tam besa jak najmniej podatne na uszkodzenia

prosił bym o rodzaj tych uszkodzeń bo sam nie moge do tego dojść jeżeli są to gotowe kolumny do zabudowy :D

#59 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 19:41

radio w zetorze 5245 [quote name='riki' date='Dec 9 2007, 19:09 ' post='106298']
prosił bym o rodzaj tych uszkodzeń bo sam nie moge do tego dojść jeżeli są to gotowe kolumny do zabudowy :D
[/quote
sory, nie otwierałem ttego linka do aukcji :rolleyes:takie kolumny moga byc, myslałem ze ci chodzi o inne
ale z tymi uszkodzeniami to moze roznie byc :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share zecio

zecio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 20:46

radio w zetorze 5245 @tomekzet- chodziło ci może o to, że można je uszkodzic w taki sposób że np. zachaczyc czymś i urwac całą kolumnę