Skocz do zawartości

Zdjęcie

radio w zetorze 5245

102 odpowiedzi na ten temat

#1 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 20:35

radio w zetorze 5245 mam pytanko czy ktoś z was montował w zetorze 5245 sprzęt audio ,jak go podłączyć i który otwarzacz lepszy do ciągnika płytowy czy kasetowy :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
radio w zetorze 5245 Dzisiaj, 13:09
  •  

#2 Share zecio

zecio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 20:48

radio w zetorze 5245 Właśnie... ja jak kupiłem traktor to radio jest ale jakieś stare i niegra niewiem czy jest wogóle podłączone, jest także głośnik ukryty pod tapicerka u góry... tylko niewiem jak podłączyc i jaki sprzęt kupić :rolleyes:

#3 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 20:50

radio w zetorze 5245 jezeli chcesz wmontowac radio to musisz "wymacać" taki otwór w podsufitce, a co do radia to ja mam kaseciaka i to w zupełnosci wystarczy :rolleyes:

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 20:55

radio w zetorze 5245

Właśnie... ja jak kupiłem traktor to radio jest ale jakieś stare i niegra niewiem czy jest wogóle podłączone, jest także głośnik ukryty pod tapicerka u góry... tylko niewiem jak podłączyc i jaki sprzęt kupić :rolleyes:

Nie patrz na radio aby grało radio i ściągało fale, odtwarzacz nie jest Ci potrzebny, jeśli masz zapalniczke w zetorku a jak nie to coś wykombinujesz i kup na allegro transmiter (napewno jakiś pendrive masz, lub karte pamięci), a jak kaseciak działa to jakąś kasete, no a jeśli te radio jest do kitu to jakie kolwiek aby miało wejście na karte pamięci (to nawet lepszy pomysl od transmitera)

#5 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 20:56

radio w zetorze 5245

jezeli chcesz wmontowac radio to musisz "wymacać" taki otwór w podsufitce, a co do radia to ja mam kaseciaka i to w zupełnosci wystarczy :rolleyes:

no otwór jest wyczuwalny ale czy jest tam wyprowadzone nipięcie na radio czy trzeba samemu doprowadzić

#6 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 21:03

radio w zetorze 5245

no otwór jest wyczuwalny ale czy jest tam wyprowadzone nipięcie na radio czy trzeba samemu doprowadzić

u mnie jak juz wyciołem ten kawałek mat. to prad juz był wyprowadzony

#7 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 21:14

radio w zetorze 5245 jak robiłem z dmuchawą to widzialem tam jakąś luzną kostkę z przewodem ale napięcia nie mierzyłem czy to może byc to?

#8 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 21:26

radio w zetorze 5245 u mnie to była kostka, i było tam napiecie nawet jak nie było kluczyka w stacyjce wiec to u ciebie chyba to tej jest tak samo, czyli to raczej ta kostka :rolleyes:

#9 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 21:29

radio w zetorze 5245

u mnie to była kostka, i było tam napiecie nawet jak nie było kluczyka w stacyjce wiec to u ciebie chyba to tej jest tak samo, czyli to raczej ta kostka :rolleyes:

dzięki a jaki sprzęcior tam zabudowaleś

#10 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 21:35

radio w zetorze 5245

dzięki a jaki sprzęcior tam zabudowaleś

to jest radio marki daweoo, zwykły kaseciak, do najmłodszych to on nie nalezy ale najwazniejsze ze sie nie psuje i GRA az miło :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Mateo13

Mateo13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 21:36

radio w zetorze 5245 Tam trzeba znałeś takie wycięcie i tam powinie kable być :rolleyes:
Pozdrawiam

#12 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 21:40

radio w zetorze 5245 też myśle że założe jakiegoś kaseciaka bo głównie chodzi mi o radio a w płytowym laser sie zakurzy i nie będzie czytał

#13 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 21:49

radio w zetorze 5245 moj znajomy zalozyl do zetora radio cd i jak tylko zaczoł uprawe to wlasnie ten laser zaczoł mu szwankowac, i zalozył kaseciaka, i jeszcze kaseciak jest o wiele tanszy :rolleyes: ja za mojego dalem 150 razem z głosnikami i GRA

#14 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 21:51

radio w zetorze 5245 a jakie masz głośniki i gdzie je zamontowałeś?

#15 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 21:58

radio w zetorze 5245 firmy nie pamietam, ale zamontowałem je po bokach tam na górze, sa juz na nie dziury tylko trzreba wymacac

#16 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 23:29

radio w zetorze 5245

moj znajomy zalozyl do zetora radio cd i jak tylko zaczoł uprawe to wlasnie ten laser zaczoł mu szwankowac, i zalozył kaseciaka, i jeszcze kaseciak jest o wiele tanszy :rolleyes: ja za mojego dalem 150 razem z głosnikami i GRA

Poszukaj na szrocie najtańszego radia , bez kasety i CD. Można trafić na dobre firmowe, albo fabryczne pod daną markę samochodu. Nic Ci się nie zakurzy, a za parę zł dokup transmiter najlepiej z gniazdem na pendriva lub z własną pamięcią, tak jak radził inny kolega i będziesz słuchał co chciał, mp3 itp. Najtańsze transmitery są po ok 14 zł , na baterie 3A, bedziesz go nosił w kieszeni z podłączonym jakimś odtwarzaczem mp3

#17 Share zecio

zecio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 07 grudzień 2007 - 13:49

radio w zetorze 5245 A jaką proponujecie antene?? Jakiej średnicy są otwory na głośniki??

#18 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 07 grudzień 2007 - 14:06

radio w zetorze 5245 ja chcę założyć taką montowaną na szybę żeby nie wystawała poza ciągnik

#19 Share zecio

zecio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 07 grudzień 2007 - 14:07

radio w zetorze 5245 masz może foto tej anteny lub jest ona na allegro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share riki

riki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 07 grudzień 2007 - 14:15

radio w zetorze 5245 http://www.allegro.p...aczem_21db.html taką myśle założyć a co sądzicie o tym sprzęcie http://www.allegro.p...x_45w_a030.html no i do tego takie głośnikihttp://www.allegro.pl/item278553275_boschmann_kolumny_kostki_2_sztuki_2_x_80w_fv_a185.html