Hektor91

Rozrzutnik RUR

Polecane posty

glwoj    5

Mógłby ktoś opisać trochę ten rozrzutnik; czy dobrze roztrząsa zarówno obornik jak i wapno, jak z częściami i trwałością. Jestem nim zainteresowany ale bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o nim, jedynie kilka filmów na YT (np

) Edytowano przez glwoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz999    0

Taki rozrzutnik będę kupował po żniwach znajomy Czech mówił, że wapno rozrzuca na szerokość do 8 metrów obornik około 4 metrów. Widziałem w Czechach jak rozrzucali obornik, pole było równo nim pokryte. Wole ten jak polski, bo nie muszę utrzymywać dwóch maszyn, rozrzutnika do wapna i obornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Ja mam taki na sprzedaż 1996r, 6 ton ale można nieco więcej załadować, po kapitalnych remontach. Ogólnie co moge powiedzieć o nim to bardzo specyficzny i solidny rozrzutnik. Bardzo mocna budowa, nic nie rdzewieje, jest niski, można rozrzucac obornik, wapno, szczerokość ponad 8m. Moge tylko dobre słowa mówić o tej maszynie aż żal mi jego sprzedawać. Ale zamówiłem nowy.

Edytowano przez Piters182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arszenik    1

Witam mam pytanie jak kreca sie talerze w tym rozrzutniku? Tz czy pierwsze dwa sieja w jedna strone a nastepne dwa w druga czy pierwsze dwa jak rozsiewacz np amazone od srodka na zewnatrz i nastepna para tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yogi    13

witam posiadam rura 55uniwersal (rur5) rzucałem nim chyba już wszystkie rodzaje obornika i wapno. rzuca ładnie równo ale tylko po półtora metra w każdą stronę jak chcesz szerzej to już jest nie równo  ogulnie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj