Skocz do zawartości

Zwolnienie z opłacania składek KRUS dla kobiet które urodzą dziecko

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2013 - 07:48

Zwolnienie z opłacania składek KRUS dla kobiet które urodzą dziecko Witam , szukam informacji na temat rzekomego zwolnienia młodych rodziców z opłacania przez 3 lata składek KRUS , szukałem wiarygodnych informacji w internecie ale nie znalazłem nigdzie jednoznacznej wypowiedzi , jeśli jest ktoś na tym forum kto wie coś na ten temat to proszę o wypowiedź . Proszę o odpowiedzi na pytania czy to jest w ogóle prawda że jak kobieta urodzi dziecko to nie będzie musiała opłacać przez 3 lata składek , czy ojciec dziecka też będzie zwolniony z opłacania składek , kiedy i na jakich warunkach ta ustawa wejdzie w życie .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zwolnienie z opłacania składek KRUS dla kobiet które urodzą dziecko Dzisiaj, 15:02
  •  

#2 Share dudas83

dudas83

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 04 styczeń 2013 - 09:36

Zwolnienie z opłacania składek KRUS dla kobiet które urodzą dziecko Moja żona urodziła w pazdzierniku dzwoniłem do KRUS-u i nic takiego nie było,najlepiej zadwonic i sie dowiedziec.

#3 Share blondynek2004

blondynek2004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 04 styczeń 2013 - 11:13

Zwolnienie z opłacania składek KRUS dla kobiet które urodzą dziecko kolego mamy z żoną już 2 maluchów i pierwsze słyszę o czymś takim jak zwolnienie z opłacania składek jedynie co to dostaniecie zasiłek z tytułu urodzenia dziecka

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Zwolnienie z opłacania składek KRUS dla kobiet które urodzą dziecko Dzisiaj, 15:02
  •  

#4 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 04 styczeń 2013 - 11:39

Zwolnienie z opłacania składek KRUS dla kobiet które urodzą dziecko Coś z tym chyba PSL kombinował tylko to bodajże o 3 dziecko w rodzinie chodziło.

#5 Share krupekf16

krupekf16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 04 styczeń 2013 - 12:53

Zwolnienie z opłacania składek KRUS dla kobiet które urodzą dziecko W czerwcu urodził mi sie synek zadnych takich zwolnien nie bylo chyba ze teraz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kleine100

kleine100

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 02 październik 2013 - 20:06

Zwolnienie z opłacania składek KRUS dla kobiet które urodzą dziecko Taka możliwość jest od września. Wszystko jest opisane na stronie KRUSu w zakładce "Aktualności"