Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z wyborem

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomekgr500

tomekgr500

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 03 styczeń 2013 - 21:35

Problem z wyborem Witam
Chciałbym się poradzić was jaki wybrać rozsiewacz.
Zastanawiałem się nad dwoma
.

DEXWAL Tornado Duo 850 litrów
http://allegro.pl/ro...2890156790.html
Nie wiem czy dobrze sprawdza się podłoga wibracyjna.

Lub

Promar Złotki 800 kg
http://otomoto.pl/ro...wy-A188717.html

Wiele o nich nie słyszałem więc proszę o wasze odpowiedzi.Coś co wiecie o nich z własnego doświadczenia czy słyszeliście.
Proszę o pomoc:)

Edytowany przez tomekgr500, 04 styczeń 2013 - 06:25.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z wyborem Dzisiaj, 08:24
  •  

#2 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 03 styczeń 2013 - 22:31

Problem z wyborem Promara mamy pare lat już, sieje bardzo ładnie, lekki, załadunek bdb przebiega, zarówno z worków jak i bigów, ursus 3512 go ciąga chyba że warunki nie sprzyjają to podpina się większy ciągnik, ogólnie brak zastrzeżeń.
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#3 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:ładne dziewczynki szybkie samochody i dochodowe rolnictwo

Napisany 03 styczeń 2013 - 22:37

Problem z wyborem DEXWALA nie polecam to był najgorszy zakup w moim życiu ta podłoga jest na takim mimośrodzie który się rozleciał jeszcze na gwarancji wymienili na nowy to mi się znów łopatki na talerzu po urywały bo to wszystko z plastiku! sprzedałem go po dwóch sezonach tracąc prawie 1000zł a teraz mam GRASS-ROLA i jestem zadowolony tej drugiej firmy nie znam ale cena dobra

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 03 styczeń 2013 - 23:20

Problem z wyborem Nie wiem czy to dobre zestawienie, ale nasz wysiał ok 150 ton nawozów przez te cztery sezony i ja większegoo problemu z nim nie miałem, elementy robocze sztywne, luzów brak, cichy, otwieranie hydrauliczne bardzo sie przydaje również, no i nie rdzewieje xP podczas wiejącego wiatru sieje sie nim nad podziw dobrze, amazone to to nie jest ale swoje spokojnie zrobi;)
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#5 Share mariusz0209

mariusz0209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 03 styczeń 2013 - 23:54

Problem z wyborem Ja mam rozsiewacz dwu-tarczowy z Jar-Metu i jestem z niego bardzo zadowolony a mam go już prawie 6 lat i obsiewam nim co roku 60 ha

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share bluedaver

bluedaver

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:internet, muzyka

Napisany 10 marzec 2014 - 03:46

Problem z wyborem

Promara mamy pare lat już, sieje bardzo ładnie, lekki, załadunek bdb przebiega, zarówno z worków jak i bigów, ursus 3512 go ciąga chyba że warunki nie sprzyjają to podpina się większy ciągnik, ogólnie brak zastrzeżeń.

wczoraj kupiłem promara 800, siejesz na 18m, czy mniej?
tarcze ustawiłem pod 18, chcę spróbować

Dodaj odpowiedź