Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy farmtrac 80 4WD to dobra inwestycja na 15h

46 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 16 marzec 2008 - 09:27

No wiadomo, szczególnie na miękkim podłożu, ale nawet najlepsze radialki nic nie dadzą jeśli ciągnik jest za lekki do swojej mocy. Dlatego do Farmtracka obowiązkowo trzeba dokupić wszystkie obciążniki( jak ma chodzić w polu).

a jak ktos kupuje Farmtracka z ładowaczem czołowym to obciązniki mu nie są potrzebne :P

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy farmtrac 80 4WD to dobra inwestycja na 15h Dzisiaj, 05:49
  •  

#42 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 16 marzec 2008 - 09:37

Czy farmtrac 80 4WD to dobra inwestycja na 15h Jestem za, kumpel taty kupił własnie ten model, myka na codzeń z beczką 7 tyś i pompuje szamba na usługach. Lata nim ładnie, jak będe miał okazje to się zapytam jak się sparwuje;d

#43 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 marzec 2008 - 09:57

Czy farmtrac 80 4WD to dobra inwestycja na 15h Na 15 ha to farmtrac z perkinsem lub nawet z fordem wystarczy, ale czytak naprawde ten farmtrac z perkinsem jest warty tej kasy? bo cena producenta 107 tyś to i za tyle goły new holland td80d będzie lub proxima, a mi się wydaje że w farmtracku płaci się tylko za ten silnik perkinsa a reszta czyli i chydraulika i kabina jak i ta skrzynia carraro też za masywna nie jest, już jak za 100 tyś to farmer przynajmniej większy i chydraulika mocniejsza a jak czytam posty o mtz to niewiele więcej od perkinsa spali, no ale dieler i to nie jeden poleca farmtracka jako ekonomiczną alternatywe dla zetora, czy naprawde taki dobry ten farmtrac jest czy tylko tak reklamują bo chcą sprzedać bo co jak co ale upusty to momentalnie dają i to duże na farmtracki :P

#44 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 16 marzec 2008 - 10:40

czy naprawde taki dobry ten farmtrac jest czy tylko tak reklamują bo chcą sprzedać bo co jak co ale upusty to momentalnie dają i to duże na farmtracki :P

chyba musi być coś wtym prawdy skoro chwalą, ja nie będe się powtarzał kazdy ma prawo do swojej opini ale na hama to i do john deere-a można się doczepić. Ja polecam go bo nie mam z nim najmniejszych problemów. Niestety ceny poszły w góre ale chyba aż tych 107 tys nie kosztuje ja za swojego rok temu dałem 97 tys z obciążnikami i oponami radialnymi. Robi się ostro nudne too dożeranie że ma małą masę i co stego mi a poszukajcie mase 100km Same explorer3, czy Deutz-Fahr Agrofarm gdzie warto zwrócić uwage że nie ważą nawet 4 ton a przecierz na 100konny traktor do zamało i jakoś nie narzekają nanie i ich mase.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 18 październik 2008 - 21:17

Czy farmtrac 80 4WD to dobra inwestycja na 15h Teraz Farmtrak z silnikiem perkinsa kosztuje po upustach 98 000 zł z szerokimi kapciami ;)

#46 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 18 październik 2008 - 22:05

Czy farmtrac 80 4WD to dobra inwestycja na 15h ale 80tka a nie 675dt ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 23 listopad 2008 - 12:36

Czy farmtrac 80 4WD to dobra inwestycja na 15h Ja za swojego na radialkach i z obciążnikami dałem 95500zł. Na 15 ha.to wymażony ciągniczek.Polecam stanowczo!