Skocz do zawartości

Zdjęcie

CASE 4230 pompa hydrauliki

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share komand19

komand19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 styczeń 2013 - 14:08

CASE 4230 pompa hydrauliki Witam,
Drodzy forumowicze, mam mały problem z pompą hydrauliki w moim case 4230 a mianowicie ma bardzo małą wydajność co przekłada się na powolne unoszenie podnośnika. Moim zdaniem jest to związane ze zbyt duzymi przeciekami na pompie hydrauliki, stąd moje pytanie jak się do niej dostać aby ją zdemontować i jaki jest mniej więcej koszt takiej pompy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
CASE 4230 pompa hydrauliki Dzisiaj, 05:27
  •  

#2 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza,mechanika itp.

Napisany 03 styczeń 2013 - 17:49

CASE 4230 pompa hydrauliki Pompa jest za filtrem oleju hydr. Trzeba odkręcić lewe koło i potem płytę z filtrem obok zwolnicy. Cena pompy od 1000 zł w górę http://www.techagro....ducts/49/p/1861 , jesteś na 100% pewny że to wina pompy? Zrób najpierw pomiary ciśnienia, na szybkozłączach powinno być 172 bar.

#3 Share komand19

komand19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 styczeń 2013 - 19:39

CASE 4230 pompa hydrauliki Tak mi się wydaje że problem tkwi własnie w pompie, ale spróbuję najpierw zrobić pomiar ciśnienia na wyjściu hydrauliki i zobaczę ile mi pokaże.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 08:55

CASE 4230 pompa hydrauliki znajomy ma też problem z podobnym ciągnikiem (4210) jak się zagrzeje olej to ciężko się kręci kierownicą i podnośnik bardzo wolno podnosi , pomaga nieco dodawanie gazu ale to nie jest rozwiązanie, dodatkowo coś wyje z tyłu. także obstawiamy pompę. Czy ta pompa koło zwolnicy jest to jedyna pompa, która obsługuje wszystko? Ja tam tego jeszcze nawet nie oglądałem, ale rozumie że nie jest ona na zewnątrz tylko w bloku i demontując ją trzeba spuścić olej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share wojtek5

wojtek5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 24 grudzień 2013 - 09:56

CASE 4230 pompa hydrauliki powymieniajcie najpierw filtry hydrauliki, jak to nie pomoże to dopiero pompa

Dodaj odpowiedź