Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agram Q690

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share SZMEKK

SZMEKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 18:12

Agram Q690 Witam
Planuje zakupic tura do Case 1056Xl i zainteresowal mnie Ladowacz czolowy AGRAM Q690
Co mozecie powiedziec o tej firmie?
Jakie parametry ma ten tur(tj.udzwig,wysokosc podnosenia itp)?
jaka jest roznica pomiedzy wersjami Q690 , 650 ,630?
fajnie by bylo gdyby ktorys z urzytkownikow opowiedzial o swoich doswiadczeniach z tymi modelami
dzieki pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agram Q690 Dzisiaj, 23:47
  •  

#2 Share luckywasak

luckywasak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisany 03 styczeń 2013 - 00:22

Agram Q690 Ja mam Q630. Właściwie Agram to marka Alo a więc praktycznie to samo co Quicke (nie mam pojęcia na czym to polegało - czy to fuzja firm czy licencja czy po prostu podmarka - nawet diler Quicke nie był w stanie odpowiedzieć). Parametrów nie znam (szukałem pod marką Agram i nie znalazłem nic - ale Quicke chyba też miał modele o tych samych oznaczeniach więc może warto poszukać). W każdym razie swoim Q630 pracuję z ciągnikiem Renault 6114 (60 KM + przedni napęd) i muszę przyznać, że jest to spory ładowacz. 2-metrowej szerokości łyżka po zaczerpnięciu do pełna wilgontnej ziemi bez problemu idzei w górę. Rama jest solidna a montaż i demontaż trwa moment. Do tego super szybkozłączka do hydrauliki - szybkie sprzęganie i 0 zabrudzeń. Dżojstik się fajnie obsługuje. U mnie był dosyć mocno zdezelowany więc wymieniłem - koszt dżojstika z 1 linką to nieco ponad 400 zł. Dżojstik oczywiście Quicke'owy. Zdecydowanie polecam ten sprzęt. Nie wiem dokładnie jakiej mocy jest Twój Case i ile waży, ale dla bezpieczeństwa polecam obciążnik na tylny TUZ - bo domyślam się, że 690 będzie sporo cięższa i mocniejsza niż 630...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share SZMEKK

SZMEKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 03 styczeń 2013 - 09:10

Agram Q690 dzieki kolego za opinie kolego
a czy mozliwe zeby ten model q690 byl pochodnym modelu quick q690?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share luckywasak

luckywasak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisany 03 styczeń 2013 - 09:16

Agram Q690 Domyślam się że właśnie tak jest. Więc jeśli nie możesz znaleźć danch nt. Agram q690, może uda się znaleźć od Quicke. U mnie na tabliczce znamionowej nie jest to napisane więc niestety nie pomogę...