Polecane posty

kamil41    29

oglądałem z ojcem tą Valtre s seri A to wydawała się być bardzo tandetna może większe są dobre ale te małe niezaciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Niewiem bym wzoł lamborghini r3 albo zetora 9641 co byscie na te powiedziełi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No to może Deutz Fahr Agrofarm 85 lub Agroplus 87?

Chyba że ktoś nie ma dużo kasy porozglądałbym się po polskich maszynach lub Belarusach.

 

Może Valtrę z serii N lub T?

Ciekawe są też ciągniki Landini Landpower (117-184kM)

kliknij TU - główny przedstawiciel tej marki w Polsce.

Ja wybrałbym ciągnik z górnej półki- taki którego nikt nie ma w okolicy lub jest ich mało (może trochę pyszne [pycha]

ale i przyjemne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Nie wiem czy jest sens kupować 120 konny ciągnik na 30 ha, bo trzeba mieć jeszcze do niego sprzęt (no i czy to się opłaci), a to też kosztuje nie mało. Ale jeżeli już miałbym wybierać to chyba Valtra n, MF 5455 lub 5460 albo jelonek 6520 SE.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

ja bym proponował NH z seri TS-a :rolleyes: dobry ciągnik. albo Lamborgini R6 :blink: jesli chodzi o nowe oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postawił na nowego Belarusa! niezły sprzęt za przystępną cenę! co do NH to podobno awaryjne skrzynie mają! niedaleko mnie jest dealer tych ciągników i pracuje tam kolega i jak twierdzi przez okres gwarancji wszystko jest z grubsza OK a później bywa różnie! A z zachodnich proponowałbym zainteresować się fendtem! trochę drogi ale podobno warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

A w jakiej cenie jest agroplus 87 ??

bo agrofarm 85 to 160 tyś

bo ja bym szukał do 140 tys.

 

a jaki mozna waszym zdaniem podpiąć agregat podorywkowy max? do agroplusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Massey Ferguson'a. Używane cieszą sie dużym powodzeniem. Dobre wyposażenie: EHR, klimatyzacja, przedni podniośnik... . Mój sąsiad chyba z 5 już kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

80kM z 2,5 KOS'em lekko by pracował. W mojej okolicy nawet C-360 z takim jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

MF (duże modele) mają b. dobre silniki SISU. W mniejszych <120km Perkins, ale to też są dobre silniki.

Więc jeśli trafi się na zadbany model to można popracować przez pare dobrych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29
No, wreście ktoś pewnie stawia na używanego MF-a :rolleyes:. Bo każdy na forum sceptycznie podchodzi do tej marki, jeśli chodzi o zakup używanego.

szczeże mówiąc to też bym wolał jakiegoś Jelonka cyz cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Nie wiem czy widzicie ale połączyłem chyba 5 wątków które tyczyły sie " Jaki ciagnik na 30ha" Mam nadzieje ze nic nie spiepszyłem i jakos teraz to wygląda.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateo13    0

U mnie znajomy ma Famstracka Narzeka na niego trohe sie psuje :angry: ale uciagu to on wcale nie ma C-360 lepoiej ciagnie tyle ze ten 4WD :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

John Deere 5620.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1978    0

Witam i polecam DF Agrofarm 85 z agregatem 3 m podorywkowym Kongskilde śmiga jak rakieta nawet 12 km/h spróbujcie to zrobić Pronarem lub ursusem poza tym JD 5720 też jest w stanie to zrobiś ale raczej przy większym zużyciu paliwa niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORION1    1

Ja Ci proponuje Pronara 82SA dobry uciąg świetne ciągniki. Żałuje że kupilem zetora 7340 a nie Pronara 1025A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papuszka23    1

jd 6320 lub mf 5455 lub claas celtis 456. potrzebuje ciągnik do wszystkiego( szczególnie do ładowacza czołowego). co sądzicie o nich?


Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ja bym wybrał MF moze nie najtanszy ale zwrotny oszczedny i do tura w sam raz

a czy myslałes nad innymi markami np fendt,case,df ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj