Polecane posty

jacek86    0
Co sondzicie o Zetoże7211 ile on ma koni czy dużo pali i jak sobiue radzi w pracach na polu?? :)

powiem ci tak mam zetora 7211 od niedawna i to jest naprawde ciagnik godny uwagi ;)prace polowe tez wykonuje rewelacyjnienp kultywator 2,8m podwojne walki 3 spokojnie sobie lata rotacyjna 1,65m tez 3 bezproblemowo orka to juz troche gorzej moze temu ze u mnie sa strasznie ciezkie ziemie >:( no ale 3*35 na 2 bezproblemowo a co do spalania to dokladnych pomiarow nie robilem ale w kosiarce to 5,5-6l na mtg a i jeszcze w plugach 26l na ponad1,5 8) zeby teraz postawili mi np 385/912 a zetorka 7211 to bez zastanowienia bral bym zetorka ;D


nie ma brzybkich dziewczyn,czasami tylko jest za malo alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody2    0

Wruce do zetora 7211 jak on by sobie radził z pługiem3 jakim biegiem by jechał?? i ile kosztuje taki ciągnik?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek86    0

zetor a konkretnie ten model jest w cenie 8) ale mysle za 29tys kupisz juz w dobrym stanie a co do pluga to zalezy jakie masz ziemiea ale 2-3 to mysle ze bedziesz latal ;D


nie ma brzybkich dziewczyn,czasami tylko jest za malo alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Zacznę od tego,że swojego 7211 to i za 40000 nie oddałbym-bo i po co ?U mnie jest najbardziej uniwersalnym z ciągników.Jeżeli ktoś pisze ,że pociągnie beczkę 10000 l to trochę rozmija się z prawdą bo wystarczy trochę miekkiego i usiądzie-no chyba ,że ma zamiar jeździć z nią tylko po drogach (ale tam nie pozwalają rozlewać :)).W pługu to najzdrowiej 2-i mniejszym gazem niż 3 i na maxa-ciągnik się odwdzięczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek86    0

dokladnie tak jak mowi " Jaro" jak bedziesz szanowal to on ci sie odwdzieczy a co do beczki to moj ciaga 4000l i mi styka a zreszto przypomnialo mi sie przyslowie JAK DBASZ TAK MASZ pozdro


nie ma brzybkich dziewczyn,czasami tylko jest za malo alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey255    0

Z urzywanych polecam Liazy, kirowce i Fortschritty bo to tanie cięzkie i sprawdzone ciągniki o sporej mocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

a ja bym powiedział cos z rodziny SDF  same exploler 95  albo silver  albo lambo 95 do 105 koni na taki areał bardzo ekonomiczne ciągniki palą malutko i serwis tani i szybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Ja na taki areał polecałbym Proxime moim zdaniem git maszynka  ;D


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilku    2

C-385A to pociągnie 4*35 nawet w cieszej ziemi, co do zetora 7211 to w lszejszej ziemi i nie górkowatej to z 4 skibami da rade. Poleciłbym bym zetora 7211/45 lub ursusa 912/14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

najlepszy byłby z 4x4 czyli np 914 c-385A Zetor 7745 turbo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Jak masz brac 914 to lepiej se dolorz kasy albo poszukaj jakiegos taniego 1014 i bedziesz smigal z kazdym sprzetem.


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

O stary za 180 tys. to bedziesz mial takiego Ursusa z takimi bajerami ze bajka i to nowke. Biez URSUSA!!!


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

Zetor 7745 tesz ma turbo ;Dtesz mógłbym pośmigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Ale nie ma 95 KM


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

1014 durzo więcej spali :-zetory są oszczędne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Raczej sie z toba nie zgodze.


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1
1014 durzo więcej spali :-zetory są oszczędne ;)

zetory oszczędne  :o śmiech na sali :D


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

może nie oszczędne ale mniej palą od ursusów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

no i co jeszcze powiesz ciekawego :D???


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

Na 100% zetory (przynajmniej niektóre)są oszczędniejsze niż niektóre ursusy ;)nie wiecie ile pali 7745 turbo?więcej niż 914?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

hmm a ja bym powiedział ze to zalezy od tego czy ktos cisnie gaz do spodu czy trzyma obroty w granicach rozsadku no ale moge sie mylić  ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FQ    0

Ma ok 80 koni,ale rozne zrodla roznie podaja,jesli chodzi o spalanie zetorow to widze,ze to bardzo popularny temat na forum:) W kazdym badz razie jestem tego samego zdania co ralf,gdy nie przesadzamy z obrotami to spalanie jest ok,ale gdy wjezdzamy na "czerwone pole" to w baku robi sie malutki wir i z zetora robi mala wpierdalaczka(wiem to z doswiadczenia).Zreszta co tu dumac przeciez taka sytuacja ma miejsce w kazdym ciagniku,po prostu wszystko z rozsadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj