Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
FanUrsusa    0

Jak znajdziesz to twój . Ale wątpię z 5 miechów ich nie produkują . A śpieszy ci się ? Bo ja bym poczekał na te nowe ursusy . A jakich ten ciągnik miałby pomocników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krol17    0

zakup dopiero kwiecień,maj ale juz trzeba sę zastanawiać .

jego pomocnicy to 2 ursusy c 360 3p.

potrzebuje ciągnika zgrabnego i funkcjonalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juljanking    0

Jak ma być zwrotny i obrotny to New Holland td seria, ciągnik w pełni mechaniczny praktycznie, użytkuje się dobrze bo sam mam z tej serii 90, jakiś miesiąc temu rozmawiałem z przedstawicielem to TD5030 80KM coś koło 110 tys kosztuje, podlaskie, a jak masz tyle czasu to szukaj pytaj przebieraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11

A ja mam td80.traktor spoko pali bardzo mało.ale sprzęgło nie pasuje do współpracy z turem.już raz wymieniałem.i mam bez tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juljanking    0

Co do spalania to prawda bo i mój pali mało naprawdę, zadowolony jest, a sprzęgło chodzi dobrze nie narzekam a pracuje prawie cały czas przy belach, powiem Ci że to tak samo kwestia egzemplarza jaki się komu trafi, kolego kupił TD5020 i tak narzeka na niego, masakra, ale przy 300 mtg pompa paliwowa mu padła i w tym samym roku przedni most się zaciął, więc mu się nie dziwię, z czujnikami hydraulicznymi problem miałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11

ja oprócz sprzęgła nie miałem zadnego kłopotu.dla wuja po gwarancji tez pompa siadła ale ze serwis dobry to to mu za darmo wymienili niby wadliwy model był.no ja swoim belowałem 12godzin bez postoju i spalił 40litrów.nie z czujnikami nie miałem kłopotu tylko mi się już dwe linki porwały od wom i od podnośnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juljanking    0

co do spalania to będę go chwalił, właśnie dla mnie padł czujnik hydrauliczny od świateł stopu a dojście do niego jest ciężkie, jak podnosisz maskę to jest nakręcony na wyście od pedała hamulca, usterka mała ale dostać się do niej ciężko, a czujnik taki 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11

u mojego wujka jakaś kostka od kierunków i mówił ze 400 czy 500zł.ale on ma jeszcze ten starszy model.z pedałami w podłodze

 

 

a te linki co kupowałem to jedna coś ok 170zł a druga 190

Edytowano przez Artur96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

wszystko zależy co sie nim robi w orce inaczej spali niż w agregacie ale orka orce tez nie równa wszystko zalezy od klasy gleby warunków. Ale mam od kilku lat taki traktor i porównuję go z innymi moimi maszynami i najkorzystniej wychodzi dodatkowo dochodzi do tego że nie potrzebuje za duzo miejsca do nawrócenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsusa    0

Do tura belarus kompletnie się nie nadaje . To lepiej sprzedaj c-360 3p jedną i kup lepszy ciągnik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego:http://otomoto.pl/massey-ferguson-3065-3070-3060-3080-zetor-ursus-mtz-case-john-deere-A50234.html

http://allegro.pl/massey-ferguson-3070-i1991926836.html

http://otomoto.pl/massey-ferguson-3070-A109223.html

Myślę, że coś takiego bardzo by ci odpowiadało.

Mówiłeś, że będzie współpracował z pługiem, a ehr w nim na pewno ci się przyda.

Ma on też napę 4x4, z turbiną i komfortową kabiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil12441    0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levis    10

Nie wiem czy zauważyłeś ale odpowiedziałeś na post sprzed ponad pięciu lat ;)

Edytowano przez Levis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Sprecyzuj bardziej:

-ma byc nowy czy używany?

-Cena


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj