Polecane posty

DebyFarmer    26

Ja jestem za Case jx80, a do tego jakiegoś Zetora. Myśle, że te traktory nadają się na uprawę 30ha :blink:


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

ciągnik jak bez silnika na przadize troszkawo dziwnie wyglada :|

 

Hmm Fendt z 91r. za 44tys. to wydaje mi sie nie wieje typ taki jak w/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Czy ja wiem są i bardziej oryginalne sprzęty :P

 

http://farm3.static.flickr.com/2248/1533892810_bc123175f5_z.jpg

 

http://www.truck1.eu/img/Agricultural_machinery_Tractor_Deutz_Fahr_Intrac_6_30_Fronthydaulik_Frontz_Top_Zustand_-ful-1520_8969263102199.jpg

 

http://kuva1.kuvablogi.com/iso/img2680578.jpg

 

Cena nizsza niż standardowego Fendt'a ponieważ nie posiada min. sprzęgła turbomatik :) jest to taka jaby prostrza wersja niemieckiego ciągnika :D


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754
ChiquitaB    754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154
ChiquitaB    754

Ogólnie to do tego zbuczyna będę musiał się przejechać obejrzeć maszyny bo tam dosyć sporo maja. A za DF właśnie tak się rozglądam ale nieśmiale, ponieważ głównym wydawcą pieniędzy będzie mojej narzeczonej ojciec a ja dokładam resztę. ja chciałem coś ok 120 koni na zapas już bo gosp. przejmujemy po jej ojcu i już tak gospodarzymy powoli razem. Trzy marki biorę pod wzgląd JD, MF, DF ponieważ inne nie przypadają do gustu przyszłemu tacie. Ja bym preferował również Fenda i Case ale czytałem że z tymi starszymi case'ami różnie było. Chcieliśmy coś z USA ściągnąć bo tam znajomego mamy ale przeszła ta myśl już za dużo papierków i ogólnie. Ale maszyny by były o wiele nowsze wtedy no ale cóż. Chce aby traktor był wygodny i posiadał różnego typu udogodnienia aby lepiej się pracowało. Na sprzedaż idzie zetor 7745 już swoje wypracował, a dodam że posiada wszystko co wtedy pakowali w ciągniki czyli full opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

W okolicach Zbuczyna jest dużo komisów i indywidualnych sprzedawców w okolicznych miejscowościach...

Ja osobiście posiadam DF i Valmeta oba z tamtych okolic...

JD to wiadomo jak masz dużo ziemi i nie boisz się apetytu na paliwo B)

W sumie to na allegro jest dużo maszyn ze szwecji w niewiarygodnie niskich cenach ale nieździwiłbym się gdyby to były zwykłe oszustwa :P

Jeśli chodzi o większy ciągnik tzn. ok. 120KM to bym na twoim miejscu poszukał jakiegos 4-cyl. sprzętu np. Valtra 6800...

http://image.arena.fi/extra/machinesimg/18601_18700/18624_large_83164052.jpg


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

mój sąsiad ma valtre rok czy dwa temu kupił tylko nie wiem co to za model dawał podobno 250tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekRolnik    0

A więc co wybrać :

 

Renault 95.14

MF 3060

MTZ 82

z tych 3 ciągników moim zdaniem najlepszy jest renault :D

ciągniki podobno nie do zdarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

kolego teraz moj zakup omawiany a z tych trzech to tylko MF pod wzgląd i z elektronika jakaś aby był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Z tych 3 to żaden :D

 

 

Co do Valtry twojego sąsiada Jeśli ma silnik 6cyl to pewnie z serii "T" a jak 4 to "N"


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

raczej T bo coś mi świta że ma koło 120hp ale ładnie nią śmiga:) podoba mi się, ale nie stać na taką:/ raczej kupie z przyszłym teściem JD6300 albo 6400. Chciałem z przednim podnośnikiem ale to teściu powiedział że to już za wiele bajera i nie ma co kombinować a na pewno by się przydał:D a wiecie może pod takiego 6300 jak sprzęt można podpiąć?? aktualnie mamy siewnik amazone d7 z broną bierną, lemkena opala obrotowy 3skiby, gruber własnej konstrukcji, brony ciężkie. Ja planował bym zamiast grubera i bron coś lepszego i uniwersalnego kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Ja napisałem tak bo do żadnej z tych marek nie mam zaufania...

Gdyby chodziło o Fendt'a, Deutz-Fahr'a lub Valmeta no to było by w czym wybierac. Oczywiscie jest to tylko mój punkt widzenia :D

 

Valtra nowa jest droga lecz używana niekoniecznie...

 

 

Co do przedniego TUZ to jak najbardziej rzecz przydatna szczegulnie do takich ciagnikow które ty podałeś, ponieważ możesz lepiej dociążyc ciągnik który przy 100KM(6400) waży zaledwie 4100kg i przez co zwiększyc jego siłe uciągu, lub zaczepic jakąś maszynę np. wał


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj