Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ferdek07    75

w farmtracku est najtańsza klima, bo w proximie blisko 8 tyś cenią w zachodnich podobnie a w f 4 tyś to tylko z klimą zamawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiekt    0

z tąklimą to sorry pomyliło mi się :D teraz sprawdzałem ceny to kokosztuje 5400 ale i tak sie opłaca u konkurencji jest znacznie drożej,a jak by się ją kupowało to itak by pewnie dali jakiś upust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak kupisz Farmtraca to będziesz miał tani serwis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

jak chcesz kupić to kup u Borysiaka z Brodnicy ludzie z całego województwa przyjeżdżają brać maszyny ja jak kupowałem to z szerszymi laczkami i 2 rzeberka na obciążniki to dałem za niego 97 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

U5024 z kabiną KSO6 bym ci polecił,to jest całkiem inny traktor niż 45 albo 53 ,komfort i kabina lux,biegi z boku,no większy udzwig ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Obecnie 5024 jest dostępny z kabiną K07S, a na targach w Kielcach był pokazany z kab. SPS06 czyli taką jak w 7524 z klimatyzacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29
Obecnie 5024 jest dostępny z kabiną K07S, a na targach w Kielcach był pokazany z kab. SPS06 czyli taką jak w 7524 z klimatyzacją...

A ma ktoś jego zdjęcia? W kabinie i na zewnątrz klima w standardzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

Pewnie że idzie kupić 5024 z kabinąSPSO6,założymy się, jak to mówią "klient nasz pan"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No nie wiem, nie wiem jak to jest z tymi kabinami ale moim zdaniem dla jednego zwykłego klienta nie będą zmieniać całej oferty i robic wyjątków.


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
No nie wiem, nie wiem jak to jest z tymi kabinami ale moim zdaniem dla jednego zwykłego klienta nie będą zmieniać całej oferty i robic wyjątków.

Jak by sporo dopłacił to by zmienili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Tak a za to co mu zaśpiewają i dopłaci to wziąłby pewnie lepszą markę ciągnika...

Gdzie tu sens, gdzie logika?!


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niektórzy sa tacy co się uprza i dopłacają.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

nie przesadzaj ciągnik to nie samochód jak ci zależy na wyglądzie i komforcie to skuś się na zachodnią markę np:fendt, claas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

Nie trzeba wcale dopłacać,o tym jaki chcemy traktor decydujemy my,dużo zależy od dillera jakie ma wejścia w ursusie i układy z nimi i wcale niemuszą zmieniać oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
nie przesadzaj ciągnik to nie samochód jak ci zależy na wyglądzie i komforcie to skuś się na zachodnią markę np:fendt, claas,

Komfort z pracy zawsze musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
nie przesadzaj ciągnik to nie samochód jak ci zależy na wyglądzie i komforcie to skuś się na zachodnią markę np:fendt, claas,

Tylko, że jak założyciel tematu z góry daje nam do obmówienia ciągniki niższej klasy czyli z tego wynika, że nie ma on za dużej sumy jaką może wyłożyć na ciągnik więc nie możemy mu wciskać czegoś lepszego, tak jak Ty piszesz zachodniego. :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Na te 30 ha potrzeba Ci az 100 koni?? Moze Forterre 9641 tansza niz konkurencja a za roznice bedziesz mial juz chociaz troche na TURa i osprzet. Jedyna wada w zetorach to to ze nie maja rewersu elektrohydraulicznego. ;)


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

JD najdrozszy zgadza sie. Claas jak by ktos nie wiedzial ma silnik JD a MF ma Perkinsa. Ja napewno bym ciagnik z silnikiem Perkinsa nie kupil. Trzeba na nie bardzo uwazac aby sie nie przegrzaly i sa bardzo czule na wszystko. Claas bedzie tanszy od JD a jakosc nie bedzie wiele nizsza. Malo ludzi je ma ale jak maja to saobie bardzo chwala. Ja akurat mam zamiar kupic Claasa 200 km z silnikiem JD i skrzynia ZF i nie obawiam sie tego. Uzywany jest tanszy od JD (ta sama moc mtg) o 20 tys euro wiec ja wybieram Claasa.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0412    0

Witam

Macie jakies propozycje po głowie chodzi mi New Holland ale nie wiem jaki a słyszałem np złe opinie na temat TDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Za 120 tys to jedynie kupisz najprostrszy TD90D lub TD95D one wlasnie kosztuja ok 120 tys


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

proxima bedzie rozsądnym wyborem a ten case to juz całkiem niezła maszynka wiec tez sie nad nią powaznie zastanów


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Ale case jest lzejszy i wogole nawet hakow nie ma i podnosnik tez ma slaby a proxa to chyba najlepszy wybor


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj