oFsik

Zetor 5320 jaki pług?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolega też ciągnie 7711 3 m i sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Sory za post pod postem ale może mi ktoś pomóc? Może ktoś chociaż wie na jakiej zasadzie działa ta hydraulika?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TURAS5    0

Witam moim zdaniem ten tractor będzie sobie radził z 3skibowym obracanym na lekkiej konstrukcji np.LEMKEN,KRONE,NIEMEYER lub jak wolisz 4 skibowy zagonowy też bedzie sobie radził.Jeśli masz słabszą ziemię to sąsiadą opadnie szczęka jak podczepisz obracany.Ja mam 7011 i ciagne nim 4 skibowy zagonowy+brona i orze biegiem 3 szosową i myślę tez kupić obracany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24
;):D:o To co rozumiecie jako orkę? Nic więcej nie piszę, bo i tak skończy się jak w komentarzach pod zdjęciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227

4 skiby 7011 ciagnie na trojce? To nie wiem co to za ziemia. U mnie na dwojce ma co ciagnać-jest odpowiednio obciązony ale gdy jest mokro to strasznie mieli i ratuje tylko odkrecenie 4 korpusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

@stasiex rozbawiłeś mnie tym postem ;) ale istotnie pamiętam tamtą zażartą dyskusję pod zdjęciami, kolega chyba trochę przesadził, dobrze że nie napisał nic o pogłębiaczach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ale chyba kolega TURAS5 zapomniał napisać, ze jeździ trójką ale w podorywce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yngel    2

Mam także zetora 5320 oram pługiem 3 skibowym który jest już wysłużony i zamierzam kupić 4X35 czy poradzi sobie?? Ziemie mam różne ale przeważnie umiarkowane i kawałek 1ha gliniatej ale to bym 3 skibami orał.Z 3 skibami to idzie bardzo fajnie i myśle nad tą 4-ką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomba41    0

Ja mam 5320.

Oram 4x35, ziemia 1, 2, i troszke 3 klasa, czarnoziemy. powiem tak, że ma co robić z tym pługiem na czarnoziemach. Z tym, że oram zazwyczaj od razu głęboko, bez podorywek i bez robienia ścierniskowcem. Ale 1 szosową daje rade bez problemu, tylko ze ja mam zasadę przy orce gaz w podłoge bo zetor ma moc dopiero jak idzie pełnym ogniem. Orałem też trochę pożyczonym IBIS-em 3. też daje radę, tylko przy obracaniu przód troszke mógłby być cięższy, ale nie dużo.

Ja teraz rezygnuje z 4x35 na rzecz pewnie Overuma 3, zagonowego, albo właśnie jakiejś obrotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj