szczepan84

Rozwadniacz boczny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniek83    7

funkcje mają oba rozwadniacze dokładnie takie same, jedynie wygląd i rozmiary je różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogar118    65

To jak zielony to pewnie gorszy... ;)

Ok dzięki panowie za pomoc. Pewnie zdecyduję się na wersje 25L...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Ja bym Ci radził 35l . On nie jest wcale takie wielki gabarytowo a jak będziesz rozpuszczał np: siarczan to więcej wsypiesz na raz .

Po za tym to tylko 200 pln różnicy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszW    3

witam, ja kupiłem POLMAC 35l z Pilmetu. Na aukcji poniżej jest zdjęcie rozwadniacza, to ten żółty leżący na stole. Koszt 1000 zł. Nie wiem czy jeszcze mają, dzwońcie. Pilmet już tych rozwadniaczy nie montuje, podobno są nowsze modele, lepsze, ładniejsze, itp. Z rozwadniaczem wszystko ok, zapakowany w folii. Również w najbliższych dniach będę montował swój. Jeżeli macie zdjęcia podłączonych rozwadniaczy będę wdzięczny za przesłanie. 

 

https://www.olx.pl/oferta/rozwadniacz-boczny-opryskiwacz-pilmet-hardi-amazone-CID757-IDgevs7.html#7b25f959be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Pilmet ich nie montuje bo zmienił ponad rok temu kolor zbiorników na szare i im chyba zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek83    7

pilmet koledzy nie zakładał Polmac'ów... Czasem jak się klient uparł albo opryskiwacz był doposażany przez dilera trafiał się Pilmet z takim rozwadniaczem, ale zazwyczaj mieli inne

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszW    3

Zasilanie do rozwadniacza macie z sekcji z rozdzielacza czy bezpośrednio z pompy przez zawór trójdrożny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Bezpośrednio z pompy przez zawór trójdrożny . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogar118    65

Na jakim ustawieniu w polmacu rozwadniacie siarczan magnezu i przy jakim ciśnieniu pracuje rozwadniacz? 

Edytowano przez ogar118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwass3    0

Witam! 

Jestem producentem w/w rozwadniacza ktory Pana intersuje. Hyper Hydro to Polska marka która została stworzona z myśla o rolnikach którzy szukaja solidnego rozwadniacza w dobrej cenie, na takich samych podzespołach jak miksery Włoskie czy amerykańskie. Niczym absolutnie nie odbiegamy jakością i wykonaniem.

A co w takim rozwadniaczu miało by sie popsuć? Pracuję w tej branży od 15lat i na Polskim rynku były dwa typy rozwadniaczy : tanie i proste bez ramek do montażu, z plątaniną węży oraz włoskie, dobre i drogie... dlatego chcieliśmy stworzyć altertywe - dobre wykonanie w dobrej cenie. 

Zapraszamy!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz86    23

Odświeżę temat, może ktoś podać jakie są średnice węży na wejściu i wyjściu w rozwadniaczu Polmac? Nigdzie w necie nie mogę znaleźć takich info. W aragu na wejściu jest 25mm a wyjściu 40mm i by mi to idealnie pasowało, ale Polmac w podobnej cenie wydaje się być lepszą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krystianoo12
      Witam 
      Posiadam opryskiwacz pilmet europa 4020
      problem polega na tym ,że na sterowniku "UNIA" od jakiegoś czasu nie wyświetla się ciśnienie ,pokazuje tylko prędkość 
      Problem z czujnikiem ?  czy można jakoś ustawić po przez kombinacje przycisków? z góry dzięki za pomoc 

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj