akaku

Złomowisko maszyn rolniczych

Polecane posty

akaku    79

Wię może ktoś czy w Kujawsko-Pomorskim jest jakiś złom z maszynami rolniczymi, dokladnie chodzi mi o jakieś ciągniki rozbiórkowe co by było można wybrac z niego jeszcze kilka częsci


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mailo1988    0

Jeśli moge się podłączyć to mam takie pytanie >

a więc czy ktoś na podkarpaciu ma siłownik do pługa obrotowego z zaworem?? preferuje używany:P

 

i jeszcze czy ktoś ma jakies stare pługi ( zagonowe ) na części :P prosze o wiadomosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

jeżeli chodzi o części do pługów to jestem z Północnej części województwa Mazowieckiego i byłem wczoraj na złomowisku po części do mojego nowego projektu ładowarki przegubowej i na stercie leżała masa przedpłużków różnego kalibru, dwie kosiarki rotacyjne masa części od kombajnu e 512 i sporo części od zagonówek starych polskich (nawet całe skiby) o autach i innym złomie nie wspominając wiec jak ktoś bedzie zainteresowany to pisać a pojadę i mu odłożę jeśli będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

A w jakiej miejscowości jest te złomowisko?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

Będzymin a drugie takie większe to w Swojęcinie. Widzę że jesteś kolego z okolic Rypina więc po drodze do Żuromina napewno przejeżdżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

To trzeba tam zajrzeć :D


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mailo1988    0

albo jeszcze taka możliwość :P jak by ktoś dał namiar na złomowisko ( duże, małe) sprzętu rolniczego na Podkarpacia :P najlepiej w okolicach Rzeszowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

@mariusz a jest szansa, żeby upolować na tych złomowiskach jakiś sprawny siłownik albo orbitrol?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

Siłownik dostaniesz napewno bo ja praktycznie mam wszystkie od nich ale co do orbitrola to sam szukam i nie ma ale zdobyłem namiary na pana który ma do pocięcia starą sieczkarnię do kukurydzy i pewnie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

To w ferie się przejadę. Wolałem się zapytać, 32km mam to szkoda by na próżno było jechać....


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Koledzy polecam goscia mieszka w okolicy Golubia Dobrzynia (Kujawsko-Pomorskie) ja brałem od niego czesci do clasa podam nr tel 519-685-105 lub 517-578-199 jeden jest do ojca drugi do syna mozna ich też znaleść na Allegro ciezko do nich trafić bo mieszkaja w strasznej dziurze koło Golubia maja sporo czesci do różnych ciagników kombajnów zachodnich sieczkarni i ja płaciłem naprawde niedrogo że opłacało mi sie jechac do nich 120km

 

Koledzy polecam goscia mieszka w okolicy Golubia Dobrzynia (Kujawsko-Pomorskie) ja brałem od niego czesci do clasa podam nr tel 519-685-105 lub 517-578-199 jeden jest do ojca drugi do syna mozna ich też znaleść na Allegro ciezko do nich trafić bo mieszkaja w strasznej dziurze koło Golubia maja sporo czesci do różnych ciagników kombajnów zachodnich sieczkarni i ja płaciłem naprawde niedrogo że opłacało mi sie jechac do nich 120km


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

Jak nie w Będzyminie to jedź do Swojęcina tam też sporo siłowników leżało. Dzięki @wojtal24 za namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego Mariusz0209 a czy na tych mega złomowiskach da się znaleźć jakieś 2 identyczne(to samo przełożenie) mosty od żuka, lublina itp w rozsądnej cenie? Chyba domyślasz się do czego? Mam do nich jakieś 120 km, ale jeśli sprzedali by mi je po 150-200zł sztuka to mogę je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

Może to nie są mega złomowiska ale sporo tego leży. Ja np miałem też kupić takie mosty do swojej ładowarki ale w Swojęcinie dostałem 2 identyczne mosty od wózków widłowych i za takim czymś kazałbym Ci się rozejrzeć. Moje maja 120 cm szerokości. Opony praktycznie nowe itp :) U znajomego widziałem most napędowy od jakiegoś bardzo małego wózka o szerokości około 90-100 cm, i wiem kto ma most razem ze skrzynią do raka i gdzie jest sam most od raka. ale jeżeli chcesz koniecznie te mosty to i tu i tu były i od żuka i od lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

A takie części typu siłowniki czy mosty to sprzedają po cenie zwykłego złomu czy jakoś drożej?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W porównaniu do złomowisk w mojej okolicy to nazwa nie jest aż nadto przesadzona. Mosty z wózków sobie odpuszczę, bo są masywne i ciężkie. Ogranicza mnie też szerokość max 105cm najlepiej 100. Ile taki most może ważyć, bo ceny są trochę niższe niż u mnie. Za złom użytkowy cenią po 2,5zł. Możesz kiedyś wrzucić na forum lub podesłać mi po fotce takiego złomowiska. Wiedziałbym czy warto jechać tyle drogi czy szukać w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

Moje mosty ważyły 360 kg sztuka i zapłaciłem za nie 1200 zł bo trochę utargowałem a co do fotki to narazie tam nie będę bo zabrałem się za pisanie pracy inżynierskiej ale numer do tego pana z Będzymina znajdziesz w internecie. Nazywa się Zbigniew Zagórski i wtedy możesz pogadać że jak by w razie nie mieli to żeby Ci odłożyli jak coś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

W podkarpackim w ROLMASZ w Kamionce kolo Kolbuszowej jest sprzedaz ciagnikow made in ursus 328 330 360 3603p t25 i inne sa tez maszyny rolnicze.

 

Jest tez zlomowisko maszyn takich jak plugi, brony, siewniki, sadzarki, kopaczki,

 

 

Oto adres http://www.rolmasz.rze.pl/


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mailo1988    0

znalazłem jeszcze Jeżowe:P to jest w okolicach Sokołowa ( sąsiaduje z kameniem) i dziękuje za info z kamionką :P

 

jak ktoś coś jeszcze zna to proszę o namiar a z chęcią oglądne co posiadają :)

Edytowano przez mailo1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

Koledzy gdyby kogoś interesowały skrzynie biegów i tylnie mosty od zetorów -rużne typy . To w miejscowości Szreńsk pomiędzy Mława a Żuromin ma gość spory wybór- nie wiem czemu tylko od zetorów ,z rok temu byłem u niego było po około 15sztuk,plus jakiś wielki ciągnik prawie cały,dodatkowo facet ma maszyny na chodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateo7171
      Witam. problem ze zgrabiarka dwukaruzelową Kuhn GA 7302. Przy włączeniu wałka słychać około trzy stukniecia w jednej karuzeli. Dzisiaj zablokowałem ramiona na siłę przekręciłem wałkiem to było czuć jak przepuszcza w środku. Szukam jakieś pomocy co to może być


    • Przez lutek0666
      Witam mam pytanie czy ktoś ma jeszcze jakieś części do siewnika rosyjskiego talerzowego, głównie chodzi mi o tryb napędzający znajdujący się przy sprzęgle.
    • Przez MariuszMF2645
      Witam Poszukuje kubełków/Wkładek do Sadzarki Cramer DSD-2000


    • Przez Marcin9908
      Witam serdecznie, czy ktoś ma może do sprzedania noż do wycinaka Schrijver; wycinak starszej serii. Nowych niestety już brak w sprzedaży, a i nawet o używkę okazuje się że problem, a jeśli coś było to i tak w fatalnym stanie. Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc w tym temacie to proszę na priv, z góry dziękuje.
      Długość (mm) 1730 Szerokość (mm) 110 Grubość (mm) 3
    • Przez MarcinCNC
      Zapraszam do współpracy. Dorabiamy części do maszyn. Teflon, Poliamid, Polietylen, Poliacetal. 
      Toczymy, frezujemy i wiercimy. Wykonujemy między innymi slizgi, rolki, prowadnice, podkładki, tulejki, redliczki i inne
      Po części do dorobienia zlecamy kuriera, dostawa po produkcji również kurierem
      Sprawdźcie https://skrawplast.pl/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj