Skocz do zawartości

Zdjęcie

Link do katalogu części do prawie wszystkich modeli renault zaprazam

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maxx20

maxx20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 07:15

Link do katalogu części do prawie wszystkich modeli renault zaprazam Witam zamieszczam tutaj link do katalogu części do renault

http://autorepman.co...-ciągników.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Link do katalogu części do prawie wszystkich modeli renault zaprazam Dzisiaj, 05:20
  •  

#2 Share misiek38

misiek38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 11:05

Link do katalogu części do prawie wszystkich modeli renault zaprazam kolego ściągnij i wtedy wrzuć gotowe do pobrania nie sądzę że komuś będzie ekstra się chciało rejestrować w jakimś serwisie i ściągać co innego torenty

#3 Share maxx20

maxx20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 15:27

Link do katalogu części do prawie wszystkich modeli renault zaprazam Kolego tam nie trzeba się rejestrować plik zajmuje około 1gb

#4 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 16:01

Link do katalogu części do prawie wszystkich modeli renault zaprazam tylko nie działa, ściągną się w pliku którego ie mogę otworzyć
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#5 Share maxer19

maxer19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 30 grudzień 2012 - 11:43

Link do katalogu części do prawie wszystkich modeli renault zaprazam plik jest w formacie mdx, czyli obraz trzeba wypalić na płytce. U mnie chodzi tylko jak wpisuje numer seryjny ciągnika to krzyczy że jest nieprawidłowy. Coś chyba z bazą danych jest nie tak.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Link do katalogu części do prawie wszystkich modeli renault zaprazam Dzisiaj, 05:20
  •  

#6 Share maxx20

maxx20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 30 grudzień 2012 - 13:43

Link do katalogu części do prawie wszystkich modeli renault zaprazam Kolego a spróbuj zamontować w wirtualnym napędzie

#7 Share misiek38

misiek38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 01 styczeń 2013 - 16:15

Link do katalogu części do prawie wszystkich modeli renault zaprazam NO TO BRAWO większość użytkowników to panowie po 35 a wy o wirtualnym napędzie do którego wiedza potrzebna jest trochę więcej niż do prostej renii :huh:

#8 Share maldar

maldar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 18:58

Link do katalogu części do prawie wszystkich modeli renault zaprazam zeby utworzyć wirtualny dysk trzeba miec programik daemon tools albo nagrac na płytke.
Ja zainstalowałem jakoś, po nr vin nie szukałem ale wybierałem z listy ciągnik, po wyborze grupy czy jakoś to nazwać wybiera np skrzynie ale nie przechodzi do części składowych.

#9 Share maxx20

maxx20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 20:23

Link do katalogu części do prawie wszystkich modeli renault zaprazam A na jakim masz to Windowsie bo ja mam na xp ponieważ ba 7 nie chciało mi to chodzić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share pawel23456

pawel23456

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 13:51

Link do katalogu części do prawie wszystkich modeli renault zaprazam Niewiem czy wiecie ale na stronach serwisów Claas jest katalog czesci online i tam tez sa rozpisane modele Renault oto link
http://www.claas.pl/...lang=pl_PL.html