Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z elektryka w Mf

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tamilka92

tamilka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 18:36

Problem z elektryka w Mf Mam wielka prośbę. Ma ktoś moze namiary na jakiegos dobrego elektryka w okolicy Działdowa, Brodnicy lub Żuromina ? Chodzi mi o kogoś naprawdę pojetego w tych sprzętach. Od pewnego czasu nie chce wyłaczyć mi sie blokada przedniego mostu jak i sam napęd. Gdy chcę włączyć wom pali się kontrolka przedniego mostu. Podnośnik przestał działać. Dodam że alternator jest sprawdzony wszystkie styki przeczyszczone. Prosze o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z elektryka w Mf Dzisiaj, 05:17
  •  

#2 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 19:00

Problem z elektryka w Mf cos mi sie wydaje ze nie masz masy

#3 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 19:00

Problem z elektryka w Mf oj chyba ktoś dużym prądem potraktował ciągnik lub koledzy z zębami się władowali, nic nie robiłeś przy nim ostatnio w jakich okolicznościach się to stąło i napisz chociaż do jakigo MFa szukasz tego speca?
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share tamilka92

tamilka92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 19:37

Problem z elektryka w Mf Jest to Massey Ferguson 3610 Datatronic. Wszystko sie zaczeło po tym jak przestał ładować alternator i dalej nim jeździłem. Alternator jest teraz zrobiony lecz by zaczął ładować trzeba mocno przegazować.

#5 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 16:27

Problem z elektryka w Mf w tych ciagnikach z reguły trzeba przegazować zęby zaczą ładować ale nie bez przesady tak 1200obrotów juz powinien startować , jeśli poszło zbyt wysokie napięcie przy uszkodzeniu alternatora zapewne komputery zostały uszkodzone
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share masseyf30

masseyf30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, motoryzacja, mechanika

Napisany 29 grudzień 2012 - 17:34

Problem z elektryka w Mf To nie tylko w tych ciągnikach trzeba przegazować, w moich ursusach jeden startuje przy ok 1200 a drugi 1600 i oba były w jednym czasie regenerowne.