Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podłączenie halogenów case 4230. POMOCY

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share RobciO1

RobciO1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 22:31

Podłączenie halogenów case 4230. POMOCY Witam. Mam problem czy mógłby mi ktoś pomoc w podłączeniu takich lamp http://allegro.pl/we...2795704490.html nad kierunkowskazy w miejsce '?' na zdjęciu.
Legenda do zdjęcia:
1.-światła mijania/drogowe żarówka H4
2.- Lampy na żarówkę H4 włączane na osobny włącznik po włączeniu gasna światła nr1 i w lampach nr2 zmienia się mijania/drogowe dźwignia od kierunkowskazów do siebie jak światła nr1.
3.-Lampy robocze włączane osobnym włącznikiem do świecenia tych lamp potrzebne są wlaczone pozycyjne.

halogeny nad kierunkowskazami mają być włączane włącznikiem od lamp nr3.
i pytanie: Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak podączyć te lampy jakiś schemat czy wstawić przekaźnik? Proszę o wszelaką pomoc. Dzięki z góry :)

OTO LINK DO ZDJĘCIA: http://picturepush.com/public/11774076

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podłączenie halogenów case 4230. POMOCY Dzisiaj, 09:59
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2012 - 18:58

Podłączenie halogenów case 4230. POMOCY ja bym pociągnął nowy kabel z rozrusznika potem bezpiecznik nowy włącznik i przekaźnik

z drugiej strony na co ci tyle lamp w ciągniku?? żeby ładnie wyglądało, lampy mijania i dobrej klasy halogen firmy Hella na żarówkę H7 w dachu wystarczą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 01 styczeń 2013 - 11:01

Podłączenie halogenów case 4230. POMOCY Przecież autor wyraźnie napisał, że dodatkowe lampy mają być włączane włącznikiem nr 3, więc po co piszesz o dodatkowym włączniku? Zasilanie należy podłączyć do 30, później bezpiecznik i przekaźnik. Sterowanie przekaźnikiem do włącznika nr 3. I to wszystko.