Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case JXU 95

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share puzon395

puzon395

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 22:17

Case JXU 95 Witam.

Chciałbym się od was dowiedzieć coś o tym ciągniuku, wady zalety, ile ma dokładnie koni, czy opłaca się go kupywać jaka mniej więcej cena

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case JXU 95 Dzisiaj, 08:23
  •  

#2 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 08:56

Case JXU 95 JXU 95 ma 71kw/97km jak podaje źródło Case Polska. Ja mogę tylko powiedzieć, że u mnie w okolicy kupiono nowe JX 80 i JX95 i obydwa po niedługm czasie podostawali awarii poważniejszych i mniej gdzie trzeba było rozpoławiać lub coś wymieniać na zewnątrz. Siedziałem w JX95 i powiem, że szybka skrzynia nieźle rwie do przodu po drodze twardej na pusto z przyczepo 4,5T. Ale siedzenie w kabinie to tragedia. Tak mają nisko podsufitkę z desko rozdzielczą od pokręteł nawiewów że i pasażer i kierowca powinien jeździć w kasku by głowa od walenia w dach nie bolała przy wsiadaniu i wysiadaniu. Ciasnota i brak siedzeń przewidzianych przez producenta dla pasażera. Był też zakupiony nowy New Holland i też po niedługim czasie padła jakaś pompa hydrauliczna gdzie koszt z zamontowaniem wyniusł 6tyś. Spalanie JX 95 ma większe niż stary Same Explorer 90. I jeszcze trzeba pamiętać o kosztach serwisowania na gwarancji jak nie da się wynegocjować tego. Ja polecam i inne marki też brać pod uwagę w podobnej cenie gdzie blisko jest serwis.

Edytowany przez Risto, 26 grudzień 2012 - 08:58.

#3 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 10:03

Case JXU 95 pytanie o JXU a Ty piszesz o JX

#4 Share TheBociek1996

TheBociek1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 485 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 grudzień 2012 - 11:42

Case JXU 95 Ta seria (JXU) jest chyba najbardziej opłacalną inwestycją dla małych i średnich gospodarstw ze względu na wszechstronne zastosowanie. Ciągnik prosty z ograniczoną elektroniką. Wadą jest np mało komfortowe siedzenie pasażera (na błotniku) choć dealer mówił że od 2013 roku mają być produkowane ze składanym siedzeniem. Ogólnie maszyna o małych gabarytach, jednak ma dobry udźwig i dobry wydatek pompy w porównaniu do serii JX czy do farmall C.

Wiem, że nic nie wiem.

#5 Share radek199321

radek199321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 12:29

Case JXU 95 JXU jest bardzo dobry dla średnich gospodarstw głównie ze względu na małe wymiary do mocy, prosta obsługa oraz prosta skrzynia
Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 26 grudzień 2012 - 12:29

Case JXU 95 weż NH będzie tańszy a różni się kolorem, kabiną i maską

#7 Share puzon395

puzon395

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 19:52

Case JXU 95 wziałem jednak case jx95 bo jxu nie było już

#8 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 27 sierpień 2014 - 19:31

Case JXU 95 Dzisiaj podczas pracy z turem traktor przestał jeżdzić pojawił się sygnał dzwiękowy i N na wyświetlaczu aby ruszyć musiałem zgasić traktor ,powtórzyło się to trzy razy co to może być traktor posiada skrzynię 24/24 jest z 2010r i ma 2100mh proszę o wasze opinie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 08 listopad 2014 - 21:58

Case JXU 95

Po 2 miesiacach obserwacji traktora wykluczam wade rewersu błąd N unieruchamia traktor po wciśniśnieciu pedału sprzgła jazda na guzik nie blokuje traktora skrzynia skalibrowana kierunki przód tył działają macie jakieś pomysły serwis podjedzie z kompem na dniach

Dodaj odpowiedź