Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pompa Lucas pomocy

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bartek15208

bartek15208

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 24 grudzień 2012 - 22:29

Pompa Lucas pomocy Witam w pompie paliwowej lucas 8920A090W urwala mi sie glowica, moze wiecie gdzie dostane zamienik bo oryginalana glowica jest strasznie droga

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pompa Lucas pomocy Dzisiaj, 05:15
  •  

#2 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 24 grudzień 2012 - 23:31

Pompa Lucas pomocy Nie wiem czy to ta pompa i czy 650 zł to dużo ale sprawdź to http://allegro.pl/po...2891013891.html A jeśli to nie ta pompa to proponuję poszukać używanej pompy u kogoś kto sprzedaje używane części do ciągników.

#3 Share bartek15208

bartek15208

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 10:09

Pompa Lucas pomocy oryginalana glowica kosztuje okolo 3000zl a w uzywanej pompie moze znowu mi sie ukrecic glowica
Pompa jest przy ciagniku Renault ceres 95x z silnikiem john deere
Pompa Lucas Type 1138, 8920A090W

#4 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 25 grudzień 2012 - 11:46

Pompa Lucas pomocy koledzy nie chce zakładać nowego tematu, mam pytanie czy nie znacie jakiegoś dobrego warsztatu regenerującego pompy wtryskowe w okolicach poznania gniezna wrześni konina lub w stronę bydgoszczy , chciałbym oddać pompe ze swojej 120.54 i wtryski , bo od czasu jak mam ten ciągnik irytuje mnie nie równa praca w zakresie 1200-1550 obrotów takie szczekanie i czasem przypierdy, w silniku z kompresją ok itp bo silnik robiłem ,zawory dobrze dotarte sprawdzone naftą , oraz nowe pierścienie i praktycznie nie było progów na tulejach więc, pozostaje tylko kwestia pompy, na zimnym potrzebuje pare obrotów by załapać , a latem po obrocie, tylko ta bardzo nie równa praca, kiedy jest dobrze nagrzany np w orce aż tak źle nie jest aczkolwiek słychać, a jak zimny to masakra. z góry dziękuje za pomoc
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#5 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 16:46

Pompa Lucas pomocy Witam panowie , ja swoją pompę konkretnie stanadyne ( i tak robią wszystkie pompy ) robiłem w zakładzie w Wolsztynie - Diesel System Serwis . W moim przypadku jak ciepły nie chciał palić ( głowica mieliła paliwo ) , zimny było ok . Nowa kosztowała 3 koła , ja zregenerowałem za 1 koło z bodajże 6-io miesięczną gwarancją . Adres firmy:
Wolsztyn ul. Różana 5 ; tel:
508-168-107 ,
(68) 384-28-57 ,
(68) 347-36-89 .

#6 Share tomek83

tomek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 21:31

Pompa Lucas pomocy Bydgosżcż, osowa góra, ul. sępia bosch servis.
Robiłem tam pompę i wtryski do I55-54.

#7 Share kris14

kris14

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7078 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 21:41

Pompa Lucas pomocy http://www.pkt.pl/s/...tryskowych.html

Facet ze Wrześni, robiłem u niego pompę i wtryski- ciągnik jeździ do dzisiaj, czyli już jakieś 2 lata. Czy robi dobrze, nie wiem- mi tak zrobił że wszystko działa :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 13:20

Pompa Lucas pomocy dziękuje koledzy :)

#9 Share marhan251

marhan251

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 08:46

Pompa Lucas pomocy

koledzy nie chce zakładać nowego tematu, mam pytanie czy nie znacie jakiegoś dobrego warsztatu regenerującego pompy wtryskowe w okolicach poznania gniezna wrześni konina lub w stronę bydgoszczy , chciałbym oddać pompe ze swojej 120.54 i wtryski , bo od czasu jak mam ten ciągnik irytuje mnie nie równa praca w zakresie 1200-1550 obrotów takie szczekanie i czasem przypierdy, w silniku z kompresją ok itp bo silnik robiłem ,zawory dobrze dotarte sprawdzone naftą , oraz nowe pierścienie i praktycznie nie było progów na tulejach więc, pozostaje tylko kwestia pompy, na zimnym potrzebuje pare obrotów by załapać , a latem po obrocie, tylko ta bardzo nie równa praca, kiedy jest dobrze nagrzany np w orce aż tak źle nie jest aczkolwiek słychać, a jak zimny to masakra. z góry dziękuje za pomoc

Witam. Kolego mam taki sam problem w Renault 120-14 pompa Lucas, wtryski zwykłe, wymienione bo lały. Wszystko sprawdzane wraz z pompą, a nawet była już 3 razy na stole i nic nie wykazuje błędów. Proszę o pomoc.

#10 Share reno9034

reno9034

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 10 luty 2013 - 13:49

Pompa Lucas pomocy Witam
Dobrze regeneruje pompy p.TATARA z Wierzchowisk woj lubelskie naprawdę polecam
telefon 815810278

#11 Share marhan251

marhan251

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 marzec 2013 - 08:36

Pompa Lucas pomocy WITAM,MAM PROŚBĘ,ABYŚ KOLEGO NAPISAŁ MI CO BYŁO PRZYCZYNĄ U CIEBIE TYCH PRZYPIERDÓW (FALOWANIA) NA ŚREDNICH OBROTACH,
U MNIE JEST TO SAMO W CIĄGNIKU RÓWNIEŻ RENAULT I NIKT KUŹWA NIE POTRAFI MU POMÓC,KAŻDY MAGIK MÓWI CO INNEGO.STAWIAM ŻE TO POMPA,ALE JĄ JUŻ SPRAWDZALI 4 RAZY I WEDŁUG NICH WSZYSTKO JEST OK.
Z GÓRY DZIĘKI ZA JAKĄKOLWIEK POMOC.

CapsLock
+ 1 punkt ostrzeżeń

Edytowany przez Marcin91, 29 marzec 2013 - 09:18.

#12 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 11:31

Pompa Lucas pomocy koledzy , mam prośbe do posiadaczy modelu 120.54 , potrzebowałbym wszystkie symbole z tabliczki znamionowej na pompie wtryskowej, powinny być trzy rzędy liczb, bo okazuje sie że w mojej 120.54 mam prawdopodobnie pompe wtryskową od 133.54 ,

#13 Share Desper

Desper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 15:42

Pompa Lucas pomocy Witam ja bym prosił o podanie danych z tabliczki z pompy z renault 145 54 mam podobny problem jak kolega

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:03

Pompa Lucas pomocy pompa była w warsztacie , wymagała jakichs ustawien , okazalo sie ze pompa od 120.54 do 133.54 .mogą być stosowane zamiennie, ja mam w swoim 120.54 pompe od 133.54 . po odebraniu pompy z warsztatu i montażu ciągnik pracuje równo, są jeszcze takie mikro potknięcia ale u mnie mówią ze to już czepianie się :)