Skocz do zawartości

Zdjęcie

agregat aktywny rau

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukasZ2008

lukasZ2008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Muzyka,Dziewczynki

Napisany 23 grudzień 2012 - 10:50

agregat aktywny rau Witam.poszukuje brony aktywnej 2,5m i natraiłem na coś takiego http://www.agroabc.p...-rototiler.html ale to nie jest ta maszyna bo tamta co ją znalazłem ma hydropak na silowniku dwustronnego dzialania.Jest w bardzo dobrym stanie technicznym za ok 6000zl.Tylko problem w tym że to nie jest typowa brona aktywna,bo ma mianowicie jeden poziomy wałem a na nim osadzone zęby.Spiołbym to z siewnikiem amazone d7 i ciągałbym nh 6640.Mam pytanie jakby ta ''brona aktywna'' sie sprawowała.Może ktoś ma taka maszyne i wie coś o niej.Kupować ją czy lepiej znaleść typową brone aktywną.Prosze o konkretne odpowiedzi:) inne zdjęcie http://www.agriaffai...-rototiler.html

Edytowany przez lukasZ2008, 23 grudzień 2012 - 10:57.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
agregat aktywny rau Dzisiaj, 18:33
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 grudzień 2012 - 12:09

agregat aktywny rau Co jak co ale ja nic z tego nie rozumiem naucz sie pisać popolsku i poprawnie formułować zdania. A może chodz ci o brone wahadłowa ??? robote to zrobi jakąś ale lepsza jest wirnikowa.

#3 Share szymonek5320

szymonek5320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 12:39

agregat aktywny rau to jest typowa brona aktywna tylko że o innym sposobie pracy. są trzy rodzaje aktywnych wirowa wachadłowa i właśńie ta ze zdjęcia rotacyjna. ona działa bardzo podobnie do glebogryzarki. ten wał jak ty to nazwałeś się kreci i przez to uprawia ziemie. tylko że moim zdaniem taki zestaw nie nadaje sie na kamieniste pola. i żeby ciagac taka brone musi być ok 100km bo inaczej to męczarnia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 13:05

agregat aktywny rau Teściu to ma 4 metry i 1634 ciąga. Wolno to idzie a żeby super zrobiło to trza 2 razy przejechać. Kamieni się nie boi bo wbija je w ziemie. Ten wał z tyłu to porażka.
Po drugie na forum była już o rototilerze rozmowa i wyszło że rototiler niszczy strukturę ziemi, prowadząc do wyjałowienia jej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share lukasZ2008

lukasZ2008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Muzyka,Dziewczynki

Napisany 23 grudzień 2012 - 13:45

agregat aktywny rau Zestaw miałby 2,5 m,pola są równe jak stół,ziemie średnie bez kamieni więc myśle że ciągnik by sobie poradził.A kolega frytek jak nic z tego nie rozumie to ma poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem:)