Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault 110 54 nie rozłacza przedniego napędu

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mucha

Mucha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 09:11

Renault 110 54 nie rozłacza przedniego napędu Panowie mam problem z rozłączeniem przedniego napędu w Reni 110 54 a mianowicie rozsypal mi się przełącznik od napędu i gdy zobaczyłem jego cenę na allegro.pl to zaniemówiłem. Więc założyłem zwykły dwupinowy przełącznik klawiszowy. I tu teraz tkwi problem. przyjechał elektryk szukaliśmy przez parę ładnych godzin jak to zrobić żeby to wszystko działało. I mam pytanie. czy ten elektrozawór obok lewego koła pod kabiną to jest też od napędu czy on jest od womu? i jeżeli ktoś może mi powiedzieć dlaczego w tym oryginalnym przełączniku jest 7 przewodów a do elektrozaworu przecież idą tylko 2 więc po co ta reszta i które numery przewodów na tej okrągłej kostce lecą do elektrozaworu. Proszę o szybka pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault 110 54 nie rozłacza przedniego napędu Dzisiaj, 22:17
  •  

#2 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3429 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 09:21

Renault 110 54 nie rozłacza przedniego napędu i odrazu trzeba bylo dwa tematy zalozyc ???
taki przelacznik, o ile sie nie myle, kosztuje okolo 80-100 zl,
zalozylbys sam i nie byloby problemu, a tak jeszcze musisz placic elektrykowi i przerabiac

Polska B

#3 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 10:09

Renault 110 54 nie rozłacza przedniego napędu Mucha kupiłeś sobie taki ciągnik to licz się z kosztami, to nie mtz, ursus czy zetor ... Chociaż wydać 100zł to też nie jakiś majątek... Tak jak kolega wyżej napisał teraz zapłacisz jeszcze elektrykowi i przewyższy ci kwotę zakupu oryginalnego przełącznika :D :D

#4 Share Mucha

Mucha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 11:43

Renault 110 54 nie rozłacza przedniego napędu Janie prosiłem o wykład jaki który jest ciągnik i jaki jest koszt eksploatacji bo wiem ile kosztują części ale pytałem rozwiązać awarie. Jak możecie pomoc to proszę o pomoc a nie o pouczanie jak drogi jest ciągnik w eksploatacji..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 11:51

Renault 110 54 nie rozłacza przedniego napędu Dla mnie temat do zamknięcia ... Kupić nowy przycisk nie bawić się w przeróbki i tyle.... I nie czarować się teraz jakimś zwykłymi przyciskami ... Jeżeli ktoś tak wymyślił to tak musi być...

#6 Share Mucha

Mucha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 11:52

Renault 110 54 nie rozłacza przedniego napędu a po drugie ciągnik pracuje w lesie i skoro uszkodzi mi się taki przełącznik to właśnie chcę przerobić na klawiszowy bo zawsze taki dostanę jak się uszkodzi a na oryginalny muszę czekać parę dni..

#7 Share Sylwi

Sylwi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 13:32

Renault 110 54 nie rozłacza przedniego napędu Od świateł może się nagrzewać i uszkadzać,ale od napędu kup oryginalny i nie kombinuj
Na 15-20 lat masz spokój

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Mucha

Mucha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 14:15

Renault 110 54 nie rozłacza przedniego napędu no dobra nawet jeśli bym założył ten oryginalny tylko chodzi mi o schemat instalacji od włącznika który przewód gdzie idzie.