Skocz do zawartości

Zdjęcie

John deere 2130 problem z hydrauliką

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Wojtek_250

Wojtek_250

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 grudzień 2012 - 23:53

John deere 2130 problem z hydrauliką Witam wszystkich użytkowników:) Jestem tutaj nowy i proszę o pomoc, kupiłem sobie JD 2130 był on rozebrany przez poprzedniego właściciela do malowania, między innymi wyciągnięta była pompa hydrauliczna przed silnikiem i rurki łączące ją z skrzynią. Poprzedni właściciel mówił że przed rozkręceniem wszystko było w porządku. Ja wyczyściłem wszystko i poskładałem hydraulikę zmieniłem filtr oleju i wlałem nowy olej, odpaliłem traktor trochę oleju ubyło w skrzyni więc dolałem i odpaliłem jeszcze raz ale nie działa wspomaganie i podnośnik, wom się załącza a a żółw i zając działa poprawnie. wlałem kilka litrów oleju do tego zbiornika z przodu nad pompą i wtedy przez chwilę działało wspomaganie dopuki był tam olej. niewiem co jeszcze mogę sprawdzić i zrobić, olej w skrzyni jest teraz trochę ponad maximum, czytałem na forum o zaworkach w przewodach więc jeszcze się zastanawiam czy dobrze rurki zkręciłem. Pasowało mi tak że ta która idzie z skrzyni do chłodnicy oleju jest bliżej koła i w niej nie było zaworka, druga ta bliżej środka miała zaworek i przykręcona była bezpośrednio do pompy (niewiem czy to jest poprawnie i kiedy nią idzie olej) zaworek jest jeszcze w tej śrubie co zakręca się na tym zbiorniku z olejem z przodu. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co jeszcze mogę zrobić bardzo proszęo pomoc męczę się już z tym dość długo i nie mogę sobie poradzić, mój mail w razie czego wbanach@interia.pl Z góry dziękuję i Zyczę wszystkim Wesołych Świąt, pozdrowienia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John deere 2130 problem z hydrauliką Dzisiaj, 21:38
  •  

#2 Share deere2140

deere2140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 10:28

John deere 2130 problem z hydrauliką Dam Ci radę , napisz do użytkownika szczewko ,On napewno Ci cos poradzi .. :D
Także życzę Wesołych , pogodnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia .
:)
Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

#3 Share Wojtek_250

Wojtek_250

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 13:07

John deere 2130 problem z hydrauliką Dziękuję za radę ale nie wiem czemu nie mogę wysłać wiadomości pisze że użytkownik szczewko nie może otrzymywać wiadomości.

#4 Share KarolGrudzien

KarolGrudzien

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 23:31

John deere 2130 problem z hydrauliką W skrzyni jest jeszcze jedna pompa zębata która podaje olej do tego zbiornika z przodu,
jeśli ona jest padnięta albo ma problem z zaciągnięciem oleju to takie mogo być objawy.

#5 Share mmroowaa

mmroowaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 07 maj 2013 - 19:33

John deere 2130 problem z hydrauliką Mam ten sam problem, proszę o pomoc.

#6 Share mucha7

mucha7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 15:54

John deere 2130 problem z hydrauliką koledzy mam problem z jd 2130 nie reaguje podnośnik i wspomaganie prosze o pomoc ?

#7 Share PITTER

PITTER

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 28 czerwiec 2013 - 07:09

John deere 2130 problem z hydrauliką
mucha7 a sa półbiegi ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share mucha7

mucha7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 28 czerwiec 2013 - 09:23

John deere 2130 problem z hydrauliką umnie półbiegów niema wczoraj wieczorem sprawdziłem w zabiorniczku wyrównawczym jest olej a gdy sie zapali traktor to pompa pomocnicza podaje .

#9 Share PITTER

PITTER

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 28 czerwiec 2013 - 10:19

John deere 2130 problem z hydrauliką mucha7 ja miałem podobny przypdek w john deere 2140 i w moim przypadku obcieły sie nity na tarczy sprzegłowej i nie miałem wspomagania połbiegów i ciagnik nie podnosił .

#10 Share mucha7

mucha7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 28 czerwiec 2013 - 11:49

John deere 2130 problem z hydrauliką PITTER ok bede to mial to na uwadze narazie obstawiam pompe główną dziś spróbuje ja wyciagnąc i zobaczymy , a jeszcze mam pytanie jak ma znaczenie tarcza sprzegłowa w hydraulice w jakim stopniu ona odpowiada za to ?

#11 Share PITTER

PITTER

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 28 czerwiec 2013 - 14:57

John deere 2130 problem z hydrauliką No jeżeli tarcza nie bedzie działała tak jak powinna nie będzie przekazywany napęd na pompe głowna ona jest powiazana z pompą . W moim przypadku gdy obcieły sie kliny na tej tarczy były obiawy padniecia pompy głowniej tak jakby poprostu siadła a jak sie okazało pompa jest sprawna tylko na tarczy obcieły sie nity i pompa jakby nie miała napędu .

#12 Share mucha7

mucha7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 29 czerwiec 2013 - 09:20

John deere 2130 problem z hydrauliką ok rozumiem a czy w jakis spośób da sie odpowietrzyć pompe główną ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share jelonek40

jelonek40

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 06:21

John deere 2130 problem z hydrauliką WITAM mam JD 2130 i mam problem z hydrauliką podnośnik nie działa nie wspomaganie się zacina , może ktoś wie gdzie są zawory w hydraulice