Skocz do zawartości

Zdjęcie

7211 wyciek tylna pokrywa silnika

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Radekk

Radekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 545 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 22:27

7211 wyciek tylna pokrywa silnika Coś forum nie działa ,co chwila jakaś przerwa konserwacyjna, ale napisałem do Ciebie także napisz w czym problem.
Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
7211 wyciek tylna pokrywa silnika Dzisiaj, 19:36
  •  

#22 Share Agrozeto_Kalisz

Agrozeto_Kalisz

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:podróże, muzyka lat 70-80-tych, Zetor-części

Napisany 04 styczeń 2013 - 21:33

7211 wyciek tylna pokrywa silnika Prowadzę firmę z częściami zamiennymi do Zetorów już 11 lat (a od 1982 wprowadzałem na nasz teren Zetory pracując w Agromie Kalisz jako szef serwisu i części zamiennych).
Muszę przyznać, że w tej branży coraz więcej podróbek, które często można spotkać także w Czechach.
Tak jest też z uszczelniaczem 5501 0221 - mamy w sprzedaży oryginalny, silikonowy, kierunkowy, jednowargowy GUFERO - jak na fot. @RADEKK - w cenie tylko 17 zł.

Edytowany przez Agrozeto_Kalisz, 04 styczeń 2013 - 22:47.

#23 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 04 styczeń 2013 - 23:35

7211 wyciek tylna pokrywa silnika Problem jest taki że ja mam taki właśnie jednak jak kolega radek ze strzałką otworkami itp. i nie wiem co teraz robić...

#24 Share Agrozeto_Kalisz

Agrozeto_Kalisz

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:podróże, muzyka lat 70-80-tych, Zetor-części

Napisany 05 styczeń 2013 - 00:27

7211 wyciek tylna pokrywa silnika Muszę przyznać, że w tej sytuacji trudno jest coś rozsądnie poradzić. W takim niejednoznacznym
przypadku chyba założyłbym Corteco (chociaż nadal popieram Gufero) :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 16:17

7211 wyciek tylna pokrywa silnika Witam,
Rozpołowiliśmy go w końcu i jednak na 100% leje między wałem a uczczelniaczem, pokrywa osiowanie suwmiarką mierzone jest luxus, odma drożna, wał wzdłużnie ani drgnie. Po zdjęciu uszczelniacza na wale widać 2 prążki po uszczelniaczu pod palcem wyczuwam lekkie dołki ale to leciutkie, zakupiłem papier wodny 250 maczam w oleju i wygładzam tą powierzchnię jednego prążka już nie ma wcale ten jeden lekki ale prawie go pod palcem nie czuć już nie wiele. Mechanik mówi że to nie ma znaczenia bo na wiele gorsze zakładał uszczelniacz i było dobrze. No ale ja uparłem się i to wygładzam. Ten uszczelniacz stary to jedna oryginał Gufero taki jak u Radka. Ale teraz kupiłem Corteco 2 wargowy lewoskrętny z odrzutnikiem. Zrobiłem zdjęcia ale coś słabo aparat zrobił a oto są:
1. Uszczelniacz http://www.fotosik.p...4f5a8bfcce.html
2. wał: http://www.fotosik.p...768b3dc013.html

#26 Share Radekk

Radekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 545 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 17:34

7211 wyciek tylna pokrywa silnika Witam
Słabej jakości faktycznie te zdjęcia, ale gładź na wale masz ładną byle była bez głębokich jakiś rys to ok. Teraz wydaje mi się ,że będziesz mieć spokój z wyciekiem na tym corteco. to porządna firma tylko droga ,ale coś za coś. Nie widzę dokładnie bo zdjęcie stracznie rozmazane ,ale wydaje mi się ,że ten gufero to nie jest ten prawdziwy,krawędz uszczelniająca z tego co widzę zjechana.Jakbyś zrobił wyraźne zdjęcie to prześlij i z ciekawości zobaczę dokładnie. Życzę abyś już tego więcej nie musiał rozbierać i nie ciekło.
Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 23:46

7211 wyciek tylna pokrywa silnika Panowie morał jest taki należy przy każdym kapitalnym remoncie szlifować albo polerować miejsca pracy uszczelniaczy na wale i koniec. Nawet niewielkie ryski mogą spowodować wyciek jak było w moim przypadku. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję za pomoc:D