Skocz do zawartości

Zdjęcie

Landpower 125 Techno ... nadaje się do ciężkiej pracy ?

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share bushmaster

bushmaster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:to co robie

Napisany 04 styczeń 2013 - 11:20

delikatnie mówiąc niezbyt pochlebna opinia, niby jak Hubert o Fendzie 927

Dealer JD jak wysłał do nas potencjalnego klienta to ciągnika nie sprzedał ;) tak mu sumiennie go przedstawiłem.
@up nie licząc kwestii spalania, hydrauliki, podnośnika i wycieków to w pełni się z tobą zgadzam
koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Landpower 125 Techno ... nadaje się do ciężkiej pracy ? Dzisiaj, 01:31
  •  

#22 Share farmerMateus

farmerMateus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

Napisany 13 styczeń 2013 - 08:20

Landpower 125 Techno ... nadaje się do ciężkiej pracy ? Tak odnośnie McCormicka G maxa i Landiniego Landpowera to są 2 podobne ciagniki ale nie takie same silnik to cummins na licencji iveca. landpower w wersji top posiada rewers elektohydrauliczny, ehr, 3 biegi pod obciążeniem to inna skrzynia niż w Mccormicku.

#23 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 09:23

Landpower 125 Techno ... nadaje się do ciężkiej pracy ? landini jaki g-max mają takie same silniki i niestety to coominis nie jest tylko iveko

#24 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 09:49

Landpower 125 Techno ... nadaje się do ciężkiej pracy ? Licencja Iveco - bzdura. Cummins i Iveco niegdyś współpracowały w zakresie tworzenia silników( silnik NEF - New Engine Family), utworzyły w tym celu spółkę EEA, którą ostatecznie w 2006 roku bodajże kupił Fiat. Do dzisiaj Cummins jest wyposażany przez Turyńska fabrykę w niektóre komponenty jak np. blok silnika. a to jak sobie ten silnik nazwie producent ciągnika zależy w dużej mierze od strategii marketingowej. Jakbyś mógł zrobić zdjęcie tabliczki znamionowej silnika to by wiele wyjaśniło. Landpower różni się jedynie wyposażeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share radek83

radek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 20 luty 2013 - 21:16

Landpower 125 Techno ... nadaje się do ciężkiej pracy ? kabinę zmienią i cena też się zmieni w górę oczywiście :lol:

Edytowany przez radek83, 21 luty 2013 - 19:24.

#26 Share mymmym

mymmym

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 24 maj 2013 - 21:22

Landpower 125 Techno ... nadaje się do ciężkiej pracy ? Z tego co wiem cena się nie zmieniła w nowej kabinie.
Fakt na placu go już mam i bardzo mi się podoba :)
To co moim zdaniem jest najlepszego w tym ciągniku to to że nie liczne marki mają jeszcze NOWE 6-cylindrowe silniki bez Comon Rail i wciąż bez wysokich norm spalin. Ostatnia szansa w tym roku żeby jeszcze kupić coś nowego z dużą pojemnością i liczbą cylindrów w tanim serwisowo ciągniku. Co do spalania ... to trzeba wiedzieć jak go okiełznać ;). Po prostu trzeba umieć nim jeździć . Jak się nie wlewa za swoje to się i gaz robi ciężki...
Części są dostępne bez problemu wystarczy wiedzieć gdzie zadzwonić...
Na marginesie jaka inna marka ma nową dostępną 6 cylindrówkę bez Comon Rail w okolicach 117 KM , 530 NM i masą 6 ton ?

Edytowany przez Marcin91, 24 czerwiec 2013 - 12:24.
cytowanie poprzedniego posta

#27 Share balantines

balantines

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 17:14

Landpower 125 Techno ... nadaje się do ciężkiej pracy ? Pięc tysięcy motogodzin i remont mechanicznej skrzyni biegów ?
Zwalając na winę traktora trzeba być ... wybitnym ;)
Wycierająca się kierownica ? Pierwszy raz słyszę.
Na tyle "profesjonalnym jesteś pseudo handlowcem", że nie wiesz , iż ten traktor posiada silnik Iveco ?
Na dodatek ta wzmianka ... O serwisie z Niemiec? :) Radziłbym Ci się poduczyć o faktycznych cenach serwisowania traktorów niemieckich firm, bo kroją równo, a stawki na wstępie mają 30% większe;)
Coraz częściej widać czerwonych G-Max w okolicach, ludzie sobą chwalą za całkowitą niezawodność, raz usłyszałem na imprezie u mojej dziewczyny od jej wuja,
Który z uśmiechem na twarzy stwierdził, że tam nie ma co się zepsuć, a na pewno nie psuje mi krew elektronika,
Nie narzekał na ręczne sterowanie dźwigniami, jeśli miało by ta odpowiedzieć pomóc koledze powyżej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share bushmaster

bushmaster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:to co robie

Napisany 13 lipiec 2013 - 17:19

Pięc tysięcy motogodzin i remont mechanicznej skrzyni biegów ?
Zwalając na winę traktora trzeba być ... wybitnym ;)

kim? skoro ci sami operatorzy jeżdżą innymi maszynami i jakoś pracują ;) a tak specjalnie Kornika psują no fakt o tym nie pomyślałem

Na tyle "profesjonalnym jesteś pseudo handlowcem", że nie wiesz , iż ten traktor posiada silnik Iveco ?

Już kilka razy kim jestem i do handlowca mi daleko, ale niech ci będzie może jeszcze powiesz jakiej marki sprzedaje :D , o silniku masz wyżej

Na dodatek ta wzmianka ... O serwisie z Niemiec? :) Radziłbym Ci się poduczyć o faktycznych cenach serwisowania traktorów niemieckich firm, bo kroją równo, a stawki na wstępie mają 30% większe;)

Po pierwsze zależy od serwisu a po drugie jak ci się siewnik zepsuje w trakcie siewu i czekasz na polski serwis 2 dni a na niemiecki kilka godzin to mnie delikatnie mówiąc guzik obchodzi że jest 30% droższy bo przez dzień jak posieje 130ha qq to wiesz ile zaoszczędzę płacąc nawet 3 razy więcej za serwis?

całkowitą niezawodność

:D :lol: :D :lol:
nie ma na świecie produktu który jest całkowicie niezawodny no chyba że handlowiec tak mówi ale cóż :lol: kwestią jest jak często maszyna jest wyłączona z pracy i na jak długo przez awarię która wystąpiła.

edit ort

Edytowany przez bushmaster, 14 lipiec 2013 - 09:37.

koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn