Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubój rytualny

847 odpowiedzi na ten temat

#161 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 08:12

Ubój rytualny @maroon-jeżeli przyjmiesz założenie że jak piszesz "ci mądrzy ludzie u władzy " są ludźmi z premedytacją działającymi na szkodę naszego kraju to wiele rzeczy pozornie niezrozumiałych (vide choćby i ten nieszczęsny ubój rytualny) stanie się jaskrawo jasne.
I tak-mamy koterie działające w interesie WNP ,Niemiec ,USA (i ich największego sojusznika na Bliskim Wschodzie :D ) diabli wiedzą kogo jeszcze-brakuje jedynie ludzi działających w interesie Rzeczypospolitej.W przypadku gdy ktoś zaczyna w owym interesie działać te kliki (choćby i najbardziej skłócone między sobą) błyskawicznie jednoczą siły i upierd...ją każdą taką inicjatywę-oczywiście wielce pomocny w tym jest udział polskojęzycznych mediów jak i poziom zidiocenia polskiego społeczeństwa o czym za chwilę się przekonasz gdy zaczną padać komentarze wyśmiewające moją "spiskową" teorię... :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ubój rytualny Dzisiaj, 22:55
  •  

#162 Share tomaszek12

tomaszek12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo rozrywka

Napisany 10 marzec 2013 - 08:27

Ubój rytualny Polać jaro bardzo dobrze gada a co najważniejsze z prawdą

#163 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3820 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 21:00

Ubój rytualny Protest... a macie kogoś kto na czele stanie? Kogoś kogo rozpoznają wszyscy, mówi głośno i mądrze, ma predyspozycje do bycia przywódcą, kogoś kto jednoczy. Był jeden to go unieszkodliwili.
Widziałem kilka filmików z ostatnich protestów - piknik pod hasłem "kto ma ładniejszy ciągnik". Ktoś wyszedł z megafonem, postękał kilka durnych haseł (min. że państwo powinno interweniować gdy ziemniak był po 10gr - to wina chłopa że swojej pracy nie szanuje) i na tym się skończyło.

#164 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Napisany 11 marzec 2013 - 09:29

Ubój rytualny W Szczecinie jakoś wywalczyli to co chcieli i nawet dyrektora ANR "wywieziono na taczce" po tych protestach Na pewno w Izbie Rolniczej są takie osoby które mogłyby poprowadzić taki protest bo to co nasz rząd robi z rolnictwem i sytuacją na rynku żywca to woła o pomstę do nieba

#165 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 17 marzec 2013 - 10:00

Ubój rytualny he he nie wiem co wywalczyci ze z funkcji dyrektora go wywalili ale jest teraz na stanowisku kierownika

#166 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów

Napisany 17 marzec 2013 - 12:42

Ubój rytualny Akurat ta decyzja personalna o tylko wisienka na torcie - najważniejsze ze zasady zmieniły się na takie jakich żądali rolnicy a to uważam już za osiagnięcie

#167 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 17 marzec 2013 - 13:30

Ubój rytualny to czemu znowu rolnicy protestowali 14 marca bo ich postulaty nie zostały spełnione a piszesz ze cos zostało osiągniete?

#168 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów

Napisany 17 marzec 2013 - 17:55

Ubój rytualny No coś zostało - bo prezes ANR wprowadził w styczniu rozporządzenia jakich żądali rolnicy Chodzi mi o to że teraz rolnik będzie mógł kupić na raty ziemię z ANR przy wpłacie 10 % i zabezpieczeniem ma być jedynie ta ziemia oraz weksel przy spełnieniu kilku niewyśrubowanych warunków Poprzednio trzeba było dać większe zabezpieczenia Poza tym wprowadzono jeszcze kilka innych zmian dotyczących przetargów A faktycznie postulaty mieli i mają też inne - o tym nie wiedziałem Myślałem że skupiali się tylko na walce z ANR

#169 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 17 marzec 2013 - 21:43

Ubój rytualny Proponuję wrócić do tematu bo robicie niepotrzebny bałagan
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#170 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 18 marzec 2013 - 11:05

Ubój rytualny to może dodaj cos od siebie w temacie?
+1 punkt za dalsze OT

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 26 marzec 2013 - 09:02

Ubój rytualny Pewnie mod znowu mnie ostrzeże hehe, za reklamę konkurencji, ale nie chcę kopiować a jest to ciekawy artykuł i komentarze "w temacie". Więc zachęcam do przeczytania. :)
http://www.ppr.pl/artykul-w-sprawie-przywrocenia-uboju-rytualnego-175318.php
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#172 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 marzec 2013 - 09:13

Ubój rytualny Po przeczytaniu mogę stwierdzić, że jest to petycja pod kątem przywrócenia tureckiego rynku zbytu.
Szkoda, wielka szkoda,że ta sytuacja nie zachęciła przedsiębiorstw do szukania nowych odbiorców choćby na wschodzie a tak będziemy nadal zależni od Turcji czyli dokładnie tak, jak z gazem od Rosji.
Nie powiało jakimś optymizmem :(

#173 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 26 marzec 2013 - 09:22

Ubój rytualny

Strajk? co ma on dać, zmianę przekonań?
Co do uboju rytualnego w polsce to nie jest on na dużą skalę

Czy to ma znaczenie międzynarodowe? Wątpię! to wystarczy by mieszać innym w głowach, robić wielki szum i zamęt medialny a w międzyczasie inne sprawy za naszymi plecami przechodzą.Do obniżek cen skupu wystarczą wahania kursu Euro, jakieś choroby bydła, antybiotyki w mięsie, pomory, afery z mieszaniem z koniną.

Zatem nie idzie tu o sam ubój rytualny

Chciałem dodać Ci punkcik za powyższą wypowiedź, ale jest zablokowane przez modów. Więc piszę w poście - popieram Cię w 100%! :)
Odblokowane.
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#174 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 12:42

Ubój rytualny poganskie zwyczaje juz nie wrócą do polski niech se ubijają w krajach trzeciego swiata albo u siebie tylko niech rece najpierw brudasy umyją

#175 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 26 marzec 2013 - 12:48

Ubój rytualny ...rzekł idealny i kochający bliźniego swego katolik...

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#176 Share Didi

Didi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mięsnego

Napisany 26 marzec 2013 - 13:08

Ubój rytualny Moim skromnym zdaniem ubój rytualny,afera z koniną oraz z transportem martwych zwierząt w jednakowym stopniu wpływają na ceny skupu bydła.Najgorsze jest to,że jednostka nabałagani,a odpowiada ogół.Co chodzi omnie to życzył bym sobie przede wszystkim nie wyśrubowanych cen skupu,a stabilności.A już się wydawało,że ta stabilizacja staje się faktem....co za bezmózgowie dodaje droższą koninę do tańszej wołowiny... :blink:

#177 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 13:09

Ubój rytualny @spokoko zastanawiam się czy wiek podany przez ciebie jest twoim prawdziwym bo teksty z roznych tematu raczej wskazują na gimnazjum i wogole nazywanie kogos brudasem mimo ze wydaje ci się ze jesteś anonimowy to według mnie na tym forum nie powinny padac takie rasistowskie stwierdzenia

#178 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 14:05

Ubój rytualny Napisz co oznacza to pogardliwe określenie brudasy? Bo mogę cię zapewnić że higienę to oni zwłaszcza dzięki religii mają na pewno lepszą od ciebie Więc dziwne zachowanie aby kogoś higienicznego wyzywać od brudasów ale to świadczy tylko o braku twojej inteligencji albo wiedzy , nie wiem

#179 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 14:42

Ubój rytualny pomódl sie lepiej o przywrócenie uboju rytualnego przecież to taki zacny czyn a to ze z kociołka sie wodą ochlapią przed modlitwą to nie oznacza ze są czysci

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1530 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 14:50

Ubój rytualny Miałem okazję przebywać raz w obecności kilku Turków. Więc tak w największy mróz nie zje w kabinie samochodu bo nie może tam jeść gdzie śpi,mają specjalne schowki porobione w naczepie samochodów gdzie trzymają jedzenie.Żeby napić się wódki chował się pod naczepę żeby go allah nie widział. Tyłka nie podcierają papierem tylko idą z butelką wody. Podałem kilka przykładów które rzuciły mi się w oczy najbardziej. A co do ich czystości to jak w każdym kraju są różni no i nie wiem czy to ich sprężyna ale zginoł mi wtedy korek od baku :(