michal71096

Ubój rytualny

Polecane posty

Dexter masz całkowitą rację , też tak uważam . Polska wydała mnóstwo kasy na promocję naszej żywności w krajach afrykańskich , a wprowadziła zakaz uboju a tam większość to muzułmanie . A od lipca otwiera się rynek Libijski .Jak można stracić taką okazję .

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie zamierzam nikogo przekonywać do tego co napisałem. Jeśli ktoś był kiedyś przy uboju to wie o co chodzi. A żeby spełnić te warunki z linka to ciekawe ile sztuk by ubojnia zabiła przez dzień a to żeby byk był skierowany głową w stronę miasta jest najlepsze.

dokładniej to w stronę świętego miasta muzułmanów czyli Mekki,

modląc się też się tam zwracają , nic w tym śmiesznego .


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Nie śmieję się z ich religii tylko że ciekawe ilu rzeźników w ogóle by wiedziało gdzie leży np. Turcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Jaki muzułmanin. Ja widziałem jak tego dokonywał szwagra ojciec a on na pewno nie wie gdzie leży Warszawa mowa Turcja Byłeś kiedyś przy takim uboju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam nikogo przekonywać do tego co napisałem. Jeśli ktoś był kiedyś przy uboju to wie o co chodzi. A żeby spełnić te warunki z linka to ciekawe ile sztuk by ubojnia zabiła przez dzień a to żeby byk był skierowany głową w stronę miasta jest najlepsze.

 

 

Byk jak byk, ale znam ubojnie gdzie drób był ubijany rytualnie przez wyznawcę islamu. Nie ma tak że na piękne oczy Ci uwierzą że zwierzę zostało zabite zgodnie z rytuałem.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Byłem i robił to turek , coś wcześniej szeptał i potem wzioł sie za coś w rodzaju noża ,

Jakoś nie wierzę , żeby ktoś uznał taki ubój szwagra ojca ........


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

znajomy pracuje w jednej z największych ubojni w polsce i jak był rytualny to żyd stał od rana do wieczora przy klatce obrotowej i pilnował zeby wszystko przebiegało jak należy .

Co do kuli w łeb to się robi tak- idzie ubój rytualny ale żeby nie wyszło to w razie kontroli to po cąłym ciachu machu dostaje kule w łeb- ot cała prawda stosowana kilka lat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Mikruss

 

 

Ubój rytualny w Polsce był głównie dla muzułmanów , dla żydów znacznie mniej .

Dlaczego od kilku lat niby tak to wygląda według Ciebie ?

 

karolr2

 

 

Mekka leży w Arabii Saudyjskiej nie w Turcji


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Mariusz akurat ta ubojnia biła dla żydow ok 800 sztuk dziennie i krótko przed wprowadzeniem zakazu była uszykowana bliźniacza ubojnia na kolejne 800 sztuk.... czyli 1600 szt na dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dexter    1

Mnie to za bardzo nie obchodzi gdzie leży Mekka. Ale wiem że jak w 2008 roku sprzedawałem byczki to dostawałem 8 zł + vat bez żadnej łaski. A teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Mikruss

 

 

Ubój rytualny w Polsce był głównie dla muzułmanów , dla żydów znacznie mniej .

Dlaczego od kilku lat niby tak to wygląda według Ciebie ?

 

karolr2

 

 

Mekka leży w Arabii Saudyjskiej nie w Turcji

 

Nie interesuje mnie gdzie to leży. Ważne że został złożony wniosek o ponowne głosowanie i głosowanie ma być do 05,IV najpóźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brandys    2

ubój jest ubojem i żaden niejest humanitarny.moim zdaniem zwierzęta były dla człowieka a nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dexter    1

TAK jest.! ! ! Tak już jest ten świat skonstruowany i nikt tego nie zmieni. A ta banda zielonych nierobów niech idzie do ruskich protestować, tam im zaraz "apostoł światowego pokoju" pokarze gdzie ich miejsce (łagry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litwin1988    1

a widział ktoś jak często nasi pseudo rzeżnicy w większości ubijają?????na ubój rytualny przyjeżdżają fachowcy tak jak na tym filmie jedno cięcie i żyła główna tętnica i tchawica naraz.więcej jak 3min to nie trwa.a co do humanitarności to np przestańmy sypać trutki na szczury i myszy bo zdychają nawt 5 dni a to stworzonka żywe.komar który was dziabie może tez chciałby być najpierw ogłuszony.o postrzelonej zwierzynie w lesie już nawet nie wspomne bo tylko ubój bydła się liczy

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107
Napisano (edytowany)

I zaczęły się protesty ekologów,już ich przygnało pod sejm.Jak zwykle muszą się wpierdzielać.

z wypowiedzi posłów wynika,że nie ma szans aby przeszedł.nie wiadomo co zrobi koalicja.taki PIS obrońca rolników a będzie głosował przeciw.ten byk co kaczka go głaskał powinien złapać go na rogi i wynieść z tej Polski.

 

 

PS.pasuje też zajechać przed sejmem.niech wiedzą że jesteśmy za ubojem.

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerek12    42

Filmików z ubojem rytualnym jest masa w necie, ale z tym "humanitarnym" jeszcze nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

dla mnie uboj rytualny powinni znieść w całej UE. a zydzi niech żrą to co maja a nie żądzą calym swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@nikolas światem rządzi wszechobecna kasa, która ma w d*pie czyjeś przekonania i wiarę. Kto ma kasę ten gra , a kto ją chce mieć to w rytm tej muzyki tańczy, nigdy odwrotnie. Smutne i bolesne, ale prawdziwe.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107
Napisano (edytowany)

głosowanie ma być 6 czerwca

cisza to może jest przed burzą,żeby jakiś ekolog nie dostał po gębie.

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj