Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubój rytualny

847 odpowiedzi na ten temat

#261 Share guex1

guex1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 13:31

Ubój rytualny panowie od chwili obecnej biernacki nie kupuje już żadnego byka. mieli dziś przyjechać i byczki będą stały dalej. pójdą za bezcen

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ubój rytualny Dzisiaj, 08:32
  •  

#262 Share marb80

marb80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 13:40

Ubój rytualny Widać jakie pojecie o bydle i cenach ma PO i PIS nawet SLD szkoda pisać... 22 kraje w Uni moga a Polska oczywiscie musi przodować w zakazie i jacy ucieszeni ci posłowie jak by wielka rzecz ludzią zrobili...

#263 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 13:44

Ubój rytualny Koledzy odwdzięczymy się w wyborach.
Chyba Pisiaki już nie wygrają wyborów.
Podobno cena ma dużo spaść info od zakładów.

#264 Share LukaPro

LukaPro

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 13:46

Ubój rytualny Szkoda słów na "tych tam" na Wiejskiej, błazenada sprzedawczyków. Niszczą kraj z każdej strony jak tylko sie da... od sądownictwa słuzby zdrowia po nas rolników. Tylko czekać jak wezmą sie za mleczarzy , kwestia czasu.

#265 Share kkrzysiek

kkrzysiek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 13:47

Ubój rytualny PO to jeszcze mogę zrozumieć za było kilku przeciw ale PiS i SLD tacy obrońcy polskiej wsi widać ja dbają o nas wyczuli ze mogą dopiec PO i rolników miel w ....... liczyła sie tylko przegrana w głosowaniu PO a nie dobro rolników . JA JUŻ NA NICH NA PEWNO NIE ZAGŁOSUJE CHODŹ BYDŁO MIĘSNE TO NIE MÓJ PROFIL PRODUKCJI

#266 Share LukaPro

LukaPro

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 13:53

Ubój rytualny Poczekajmy do wyborów wtedy każda partia będzie lgnęła na wieś ze swoimi obietnicami...HAHA

#267 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 13:56

Ubój rytualny do wyborów daleko a każdy ma pełne obory ciężkich byków. Trzeba wyjść na ulice.

Edytowany przez damian40000, 12 lipiec 2013 - 13:57.

#268 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 12 lipiec 2013 - 14:01

Ubój rytualny dokładnie daleko wybory i tez to nic nie da sam mam 6 byśków na jesieni miały iść ale chyba zostaną żeby ucichło nadzieją na leprze ceny sprzedamy za bezcen a bysie pojada do Czech na ubój rytualny

#269 Share sylwekbarca2

sylwekbarca2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 14:03

Ubój rytualny ubój rytualny, hmm... to czyli co, jak bedziemy w domu chcieli na obiad rosół to gdzie mam kurę zabić i w jaki sposób? może wielka była minister Kopacz, no bo przecież to nielegalne! Kilka razy byłem przy takim uboju nie powiem wygląda masakrycznie, tylko czy ktoś wziął pod uwagę rolników, którzy pobrali duże kredyty na obory by móc produkować bydło mięsne? pewnie nie, wzięli pod uwagę opinie ludzi którzy nigdy nic nie wyhodowali tylko za przeproszeniem żarli jak te świnie przy korycie to co my wytworzyliśmy.

#270 Share adam87p

adam87p

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 15:25

Ubój rytualny

Teraz, moim skromnym zdaniem, niech ta cała sprawa z ubojem ucichnie a stopniowo cena będzie się stabilizować jak i zwyżkować.

Dostaliśmy po d*pie nie ma co ; / zobaczymy jaka cena będzie z końcem, roku wtedy szykuje mi się spora partia do sprzedania.

co ty gadasz
ze cena bedzie sie stabilizowac jak i zwyzkowac trzeba byc naprawde sporym optymistom zeby w to wierzyc
obecnie cena osiągnęła górną granicę jaką można dostać
i tylko wysoki kurs EURO może ją trzymać na tym samym poziomie inaczej to będą tylko spadki aaaaa nie zwyżki ceny
promocja wołowiny w krajach gdzie mieliśmy spory zbyt szlak trafił bo nie mamy odpowiedniego towaru dla nich przez brak uboju a promocja była z naszych pieniędzy ( 0,01 z każdej sprzedazy bydła )
teraz znowu będziemy czekać z 1-2 lata zanim znajdziemy dobrych odbiorców a głównie liczyć na eksport do Rosji i krajów wschodnich
i nie oszukujmy się na zachodzie naszej wołowiny nie wezmą jeśli ZŁOTY będzie za wysoko
i oby tylko PIS nie dorwał sie do władzy bo wtedy pewnie Kaczyński znowu zacznie machać szabelką i z ruskimi nie pohandlujemy
i zapamietajcie na kogo Nie głosować w następnych wyborach

no i na zachodzie UE sie cieszą ze dostaną lepsze ceny i pytanie czy zakaz uboju w naszym kraju zmniejszy liczbę bydła bitego rytualnie w UE ? bo moim zdaniem NIE a my dostaniemy tylko po d*pie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 12 lipiec 2013 - 15:35

Ubój rytualny Po prostu będą wozić te biedne zwierzaki ,transport jest bardziej stresowy i okrutniejszy niż śmierć ...temu zwierzakowi jest wszystko jedno jak zginie po męce na tych samochodach,ale o tym nikt nie wspomnie . Tacy to u nas obrońcy zwierząt ,PIS to dno :D nawet nie chcę stać koło PIS- maka.

#272 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 15:49

Ubój rytualny czy wy wszyscy juz tak glupi jestescie jak osly,po pierwsze w Polsce od stycznia byl zakaz uboju rytualnego i co tak ceny spadly,nikt nie kupowal?????co???(uboj byl i bedzie ale normalny a nie to bestialstwo)po drugie tez trudno wiekszosci pojac ze tylko zydki walczyly o to zeby nadal tak bestialsko mordowac te zwierzaki bo tylko u nich i muzulmanow maja takie zwyrodniale obyczaje(przeciez wszedzie ubija sie najpierw ogluszajac zwierzaka tylko dla tych dwoch nacji musi byc bez),jezeli dla was (pseudo rolnikow) co hoduja zwierzeta nie ma znaczenia jak moski je szlahtuja to obejrzyjcie sobie film na youtube,a jezeli nawet to wam nie przemowi do rozsadku to nie dziwie sie rolnik (nie kazdy) jest przez wiekszosc traktowany jak prostak i cham bo jak inaczej nazwac takiego czlowieka co tak morduje zwierzyne -icek da pare zlotych to kit niech nawet spala zywcem grunt zebym obore postawil.de..le.ps.kozulek ja nawet patrzec nie moge na takiego lewaka bo mam mdlosci. jak sie czyta ja niektorzy dbaja o swoja zwierzyne jak jest w oborze to lepiej jak o zone (witaminki,pasze ,teksty zeby zwierzat nie stresowac) ALE TYLKO WTEDY JAK TO ZWIERZE DAJE KASE!!!!!,JAK JUZ WEZMIESZ DO REKI MONETE PSEUDO ROLNIKU TO TA KROW I BYCZEK TAK DBANY NIC CIE NIE OBCHODZI!!!???? HIPOKRYCI!!!

Edytowany przez szmergiel, 12 lipiec 2013 - 16:12.

#273 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 16:01

Ubój rytualny Aty kolo z czego żyjesz ? z licytacji rolników ,żerujesz jak hiena na ludzkim nieszczęściu a o zwierzynę niby tak się martwisz? Sam jesteś pseudo rolnikiem, czym się żywisz ? trawą? Obchodzi cię los ludzi z których zdzierasz ostatni grosz?

Edytowany przez kozulek2, 12 lipiec 2013 - 16:04.

#274 Share rad626

rad626

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 16:01

Ubój rytualny jeśli mówisz ze cena nie spadła to chyba nie masz wogóle do czynienia z produkcja wołowiny, ceny poszły w dół do granic opłacalnosci nawet o 2 zł na kg!!! jak nie widzisz różnicy to może z tabą jest cos nie tak

#275 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 16:09

Ubój rytualny

Aty kolo z czego żyjesz ? z licytacji rolników ,żerujesz jak hiena na ludzkim nieszczęściu a o zwierzynę niby tak się martwisz? Sam jesteś pseudo rolnikiem, czym się żywisz ? trawą? Obchodzi cię los ludzi z których zdzierasz ostatni grosz?

na nikim nie zeruje,zdarlem z kogos ostatni grosz??znasz taka osobe? jestes za [słowo usunięte] zeby zrozumiec co napisalem zadajc takie pytanie co jem.oczywiscie ze mieso(ale dal mnie nie musi byc ono koszerne) a cala ta sprawa jest zwiazana glownie ze sposobem na jego pozyskanie

Obrażanie innych użytkowników +1 punkt ostrzezeń

#276 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 16:20

Ubój rytualny Tak ty jak sprzedasz trefny traktorek to strasznie się martwisz co nabywca z nim przejdzie .Od nas wymagasz żebyśmy płakali na skupie jak dostajemy kasę za swój trud ,my w przeciwieństwie do ciebie przynajmniej ciężko pracujemy i stwarzamy jako takie warunki zwierzakom -bo tyle możemy zrobić .Każda śmierć jest zła , skoro taki z ciebie obrońca to żryj trawę a nie mięso bo to hipokryzja nic więcej - nic takiego nie obchodzi los zwierzęcia bo ty go na oczy nawet nie widziałeś i nie ty o niego dbałeś , mało tego tacy sami mordują świnki i udają niby świętych.

Prowokowanie do kłótni +1 punkt ostrzeżeń

Edytowany przez KRISTOFORn, 12 lipiec 2013 - 16:38.

#277 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 16:31

Ubój rytualny znasz kogos komu sprzedalem trefny traktor???jezeli nie to co gadasz,skad wiesz co robie ,myslisz ze tylko mam traktory? zwierzeta mialem do 2007r.teraz tylko warzywa i zboze wiec dlaczego sadzisz ze nic nie pracuje co??? ps juz raz ci napisalem ze jestes za [słowo usunięte] zeby pojac o co w tym chodzi wiec lepiej juz daj spokoj (wiesz co to mieso koszerne i jak sie je uzyskuje????????????)jak sie dowiesz to wtedy napisz cos madrego .Ja jem zwykle

Obrażanie innych użytkowników +1 punkt ostrzezeń

Edytowany przez KRISTOFORn, 12 lipiec 2013 - 16:41.

#278 Share agroutasz

agroutasz

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 16:37

Ubój rytualny szmergiel ja cie popieram i też jestem przeciwny rytualnemu

#279 Share Dagmarka

Dagmarka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 16:39

Ubój rytualny szmergiel lepiej bym tego nie napisała :) mam krówki i byczki ale jestem przeciwna ubojowi!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 12 lipiec 2013 - 16:39

Ubój rytualny Skoro tak się martwisz o zwierzaki to nie powinieneś jeść wcale mięsa. Świnię prądem porażą i szlachtują , kurze u*ierdolą łeb siekierą bez znieczulenia i skubiemy , byka ogłuszą - czasem na tyle słabo że nie rożni się to niczym od uboju rytualnego. Wszystko to jeden c*uj.

Po to są takie zwierzęta hodowane żeby potem je zjeść lub sprzedać , ty pewnie po każdym sprzedanym ciągniku dzwonisz co tydzień i pytasz jak się sprawuje czy masz to w d*pie ??
Bo ja jak sprzedam byka to martwię się tylko czy kasa będzie w terminie na koncie , reszta mi lata .